Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C Klasė (W202, W203, W204, W205)

 
Old 2011-09-21, 20:52   #21
egise
 
egise's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-10-06
Pranešimai: 4,038

egise is on a distinguished road



Standartinis

Man taip sake servise. As pats toli grazu ne meistras ir nezinau. Todel ir klausiu. Jau buciau senai pakeites as ta siurbli i bosha. O dabar bijau net faras pirkt naujas, nes gali tas siurblys nusprogt, o keist vel; ta pati suda luca tai nenoriu. Man tipo sake, kad pavaru dezes kompas tipo ten valdo ta siurbli. Padekit, nes cia man asmeniskai totaline problema.

egise neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 20:55   #22
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė egise220 View Post
Man taip sake servise. As pats toli grazu ne meistras ir nezinau. Todel ir klausiu. Jau buciau senai pakeites as ta siurbli i bosha. O dabar bijau net faras pirkt naujas, nes gali tas siurblys nusprogt, o keist vel; ta pati suda luca tai nenoriu. Man tipo sake, kad pavaru dezes kompas tipo ten valdo ta siurbli. Padekit, nes cia man asmeniskai totaline problema.
Cia tipo APD kompas? O jei mechanke?

iMechanic neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 20:57   #23
egise
 
egise's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-10-06
Pranešimai: 4,038

egise is on a distinguished road



Standartinis

Gal as nezinau, sakau ne specas as ant tu reikalu. Sake, kad tipo yra elektroniniai siurbliai ir mechaniniai. Pas mane elektroninis ir tokie fintai darosi kaip anksciau rasiau. Ir cia butent su automatinem dezem. Su mechanais viskas ok. Pakeicia uz 1500 ir varai.

egise neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 20:58   #24
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

nesuk tu galvos

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 20:58   #25
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė egise220 View Post
Paklausiu dar karta: Ten kur keicia uz 1500 (yra kur ir uz 1000) tai keicia ir su automatinem dezem ar tik su mechaninem? Nes kiek zinau tai keicia tik su mechaninem, o jeigu imeta ta bosha i auto su automatu tai nepermetineja begiu, visada 1 saiba varo. Man taip meistrai sake. Kaip is tikruju? Jei ir su automatais keicia tai reiktu nuvaryt man, nes gedimas tai dega, nors vaziuoja tai b no problem. Kalba apie W210.
gal ir yra tiesos cia velniai zino. apsukas deze skaiciuoja gal pagal siurbli. nemanau kad to negalima apeiti, jei tai ir tiesa.

o pas tave ziurek ar nera oro burbulu zarnelese? jei EPC dega o kitu problemu nera. tiesiog slegis krenta gal sistemoj, del to ir dega ta indikacija.

iMechanic neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 21:15   #26
egise
 
egise's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-10-06
Pranešimai: 4,038

egise is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane tai yra taip: uzvedant visada ijungus degima dega epc, tada isjungi degima ir is naujo ijungi ir kuri iskart ir tada uzgesta. Taip visada ir vazineju. Jokiu problemu daugiau nera. Viskas idealiai. Tik reikia ta degima ijungt kaskart ir pernauja kurt. Gal reikes pasiskambint i ta servisa cia kur davet kazkas. Draugystes g.

egise neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 21:45   #27
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė egise220 View Post
Pas mane tai yra taip: uzvedant visada ijungus degima dega epc, tada isjungi degima ir is naujo ijungi ir kuri iskart ir tada uzgesta. Taip visada ir vazineju. Jokiu problemu daugiau nera. Viskas idealiai. Tik reikia ta degima ijungt kaskart ir pernauja kurt. Gal reikes pasiskambint i ta servisa cia kur davet kazkas. Draugystes g.
Viskas gerai su tuo siurbliu, diagnostika padarysi ir bus kalta spynele arba dar kazkas. jei siurblys nedurnavoja, netruksi nedumina tai ir palik ji ramybeje. pats su varvanciu siurbliu vaziavau 5k km kelione ir jis kaip veike gerai taip ir tebeveikia, dabar pakeiciau tarpines ir kaip naujas. aisku tfu tfu, neprasisnekejus. bet del indikacijos durnavojimo tai siulyciau tau tik diagnostika daryt ir matysi kokia klaida meta.

iMechanic neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 21:53   #28
EdgarasR
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 33

EdgarasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
pabandyk dar į kauną paskambėti, jie irgi užsiima perdarymu http://www.dyzeliu-remontas.lt/naujienos_27-lt.html
aciu labai uz info, tikrai arciau negu iki utenos man, bet neaisku kaip ten kaina, nes kaune kazkaip viskas ispudingai brangu

EdgarasR neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 21:59   #29
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-28
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

paslaugos kaina yra proporcinga poreikiui + regionui. Taip jau yra

Gaila, kad mano garažas provincijoje

ldalius neprisijungęs  
Old 2011-09-21, 22:08   #30
egise
 
egise's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-10-06
Pranešimai: 4,038

egise is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ramsung View Post
Viskas gerai su tuo siurbliu, diagnostika padarysi ir bus kalta spynele arba dar kazkas. jei siurblys nedurnavoja, netruksi nedumina tai ir palik ji ramybeje. pats su varvanciu siurbliu vaziavau 5k km kelione ir jis kaip veike gerai taip ir tebeveikia, dabar pakeiciau tarpines ir kaip naujas. aisku tfu tfu, neprasisnekejus. bet del indikacijos durnavojimo tai siulyciau tau tik diagnostika daryt ir matysi kokia klaida meta.
Supranti pas mane jei degimo nepajungineji pries kurtdamas tada dega lempute ir masina nepriema gazo, bezda visa. Del duminimo nezinau siaip. Jei pajungineji tada viskas ok.

egise neprisijungęs  


 

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.