Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-12-04, 11:16   #1
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Matai, rgb ir s2 yra, bet pixeliu skaicius centimetre mazokas. Baigiam gincytis cia kaip bentley su rolls royce lygint

  Cituoti
Old 2012-12-04, 11:31   #2
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
Matai, rgb ir s2 yra, bet pixeliu skaicius centimetre mazokas. Baigiam gincytis cia kaip bentley su rolls royce lygint
juoda ar balta emiai?

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-04, 11:33   #3
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

juoda, balti man nesiziuri

  Cituoti
Old 2012-12-04, 11:37   #4
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
juoda, balti man nesiziuri
daug ten skirtumu realiu nuo 4s?nes man siulo dabar ir balta ir juoda,tai galvoju

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-04, 14:37   #5
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
Skirtumu nemazai. Truputi prailgintas, ryskesnis ekranas, viskas veikia zymiai greiciau (ypac man jaucias didziulis skirtumas tarp iph4) labai geros ausines, labai gerai fotkina prieblandoj. Taciau jeigu turi 4s, nezinau, ar tikrai dabar reikia butinai atsinaujinti, bet jei nori, gerai apmastyk ir galaxy s3, kuris yra visu gabalu pigesnis. Jei tureciau 4s, manau ji patureciau arba issikeisciau i s3 nepraradus pinigu. Kita vertus, manau sekantis didelis apple zingsnis bus didelis softo atnaujinimas ir daznai buna, kad senesni modeliai, kaip kad po kurio laiko bus 4s, nebegaus nauju funkciju.
as kai turejau iph 4, man skirtumas didziulis. svarsciau ar s3 ar iph5, bet pasirinkau pastaraji.
O del spalvos, man asmeniskai juodas geriau (toks piktesnis ) taip pat baltame labai krenta i akis juodas ekranas, kas man nepatinka.
O juodo minusai, kad nenaudojant jokio ideklo, po kurio laiko gali apsidauzyti kampai ir sviesti metalo spalva. O baltame sonai ir taip plikas metalas.
Nepatinka samsungas,rankoj toks baisus kad net nenoriu pagalvot apie ji,tas jo dydis mane zudo,valdymas jo ir nepatinka.Tai va ir galvoju kad po kol kas nedaug skirtumu dar nuo 4s o damoket 800lt reiktu,bent rankoj 5 labai malonus man buvo,ne toos slidus gal kaip 4

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-04, 17:05   #6
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
tas jo dydis mane zudo,
o vat cia jau psichologija Kiek pamenu buvo staugimo, kai pasirode pirmieji 3.5 colio telefonai, plyta ir bla bla... kai pasirode 4 coliai, visi reke dar labiau, o dabar niekas nesupranta kaip ismanusis gali buti mazesnis nei 4 coliai...
Negi manote, kad gamintojai visiski imbicilai, begalviai, nemastydami didina bet kokia kaina ekranus ir rizikuoja milijardais jei produkto nepriks? Patikekit, jie rinka istiria taip, kad net neisivaizduojat. Ir jei leidzia telefonus su 5.5 coliu ekranu, reiskia zmonems jo reikia ir tas dydis yra teisingas. Ir pasirodo, kad gamintojas neapsiriko. Kai ir rodo 2 milijonai NOTE 2 pardavimu per pirmus 2 menesius, tai rekordas.
Tad ir darom isvada, kad tas pirminis siaubas del dydzio - tiesiog psichologine atmetimo reakcija, kuria reikia iveikti, kaip ir visada susidurus su kazkuom nauju ir nezinomu.
Nepamirkim, kad tie 5 coliai pas normalius gamintojus pasiekiami mazinant krastines, ko pasekoje telefono dydis pakinta nedaug, o ekranas dideja zenkliai.
Aisku, tai negalioja kai kuriems, tarkime senoji N8 nokia, buvo pavyzdys kaip negalima gaminti telefonu - ekranas maziukas, o aplink kilometro storio sieneles is visu pusiu, gaunasi ir telefonas griozdas ir ekranas mazas. Apple beja tas pats, kokio b reikia tokiu storu sieneliu is virsaus ir apacios, man asmeniskai sitas dalykas yra baisus dizaino elementas. Del to ir patinka samsung, motorolla, sony (su naujausisis modeliais jie vel pagedo) taktika, kuri siekia kad su laiku sieneliu is viso nebutu beveik, butu vien ekranas. Kuriam velniui tos storos vaizda gadinacios ir telefona storinancios sieneles reikalingos?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-04, 17:29   #7
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

geriausia buvo kai nebuvo mobilku, namie laidinis ratuku valdomas prie pardes taksofonas o dabar galvos skausmas,s2,s3, apple, xujapple ...

o tai dabar ziuriu telefonas reikalingas del grozio, kad pries kitus pasirodyt, nors tik skambinimo funkcijomis dauguma ir naudojasi, aisku yra tokiu kurie ir maila per vpn tikrina, bet daugumai tik kaip laikrodis - del grozio. ant rankos nesiojasi laikrodi, o laika ziuri telefone

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-04, 17:43   #8
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
geriausia buvo kai nebuvo mobilku, namie laidinis ratuku valdomas prie pardes taksofonas o dabar galvos skausmas,s2,s3, apple, xujapple ...

o tai dabar ziuriu telefonas reikalingas del grozio, kad pries kitus pasirodyt, nors tik skambinimo funkcijomis dauguma ir naudojasi, aisku yra tokiu kurie ir maila per vpn tikrina, bet daugumai tik kaip laikrodis - del grozio. ant rankos nesiojasi laikrodi, o laika ziuri telefone
taip ir yra,atliktum apklausa kas vaiksto su telefonais brangesniais nei 1500lt tai pamatytum kiek bedarbiu ar minimuma uzdirba del to kad lietuviai nenori atsilikt,nors visi verkia,kad sildymas brangus ir t.t.,tokia jau tauta,nemoka gyvent pagal uzdarbi,reik visada sokt auksciau bambos

o del samsungo,nu nenoriu tokio didelio teelfono ir tiek,iphonma isidedi i kisene ir tai jau jauciasi,o jei dar deklai ir t.t.vasara visai problema i sortus kokius kist atvirai man nepatinka net pavadinimas samsung

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-04, 17:51   #9
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

pritariu mb140 dėl samsungo. kai atsirado šis modelis http://www.gsmarena.lt/telefonai/samsung/c100/kaina# , supratau, kad niekad gyvenime nepirksiu samsungo ;D

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-04, 20:06   #10
Lengvas
 
Lengvas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-09
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda/Kaunas
Pranešimai: 1,183

Lengvas is on a distinguished road



Standartinis

Kiek dabar realiai S3 kainuoja? dezutes nebutina visokios, svarbu veikiantis. I iphone4 imanoma ismainyt ar teks damoket? Finalfour tu cia visa rinka zinai, paaiskink Gal kas keisti nori I4 i S3?

Lengvas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.