Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-05-22, 23:10   #121
acts
 
acts's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-15
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 196

acts is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę acts per Skype™


Standartinis

Vakar is palangos vaziavau,(su drauge laisvalaiki leidom) gryzinejau i siaulius,ties kuziais ziuriu toli pareigunas vaiksto,skrituliuku muses nuo saves gainioja....stabdo....
Pareigunas: laba vakara toks ir anoks dokumentelius prasom.
As: laba vakara,uodai nesikandzioja?(geros nuotaikos buvau)dokumentus paduodu,tas nesuprates ziuri i mane,as jam ko dar?!
Pareigunas: Technikini !!!!
As: atsiprasau nepagalvojau.
Pareigunas: Ko masina tokia nusedus?
As: (kadangi nuotaika gera,drauge salia,manau pamandravosiu)sakau kontrobanda vezu
Pareigunas : tai parodyk ! idomu paziuret ! atidaryk bagazine!!!
As: ramia sazine atidarau bagazine o ten,gryna to zodzio prasme metosi 3 audio stiprintuvai,kruva audio laidu,garsiakalbiai is priekiniu duru,irankiai ivairus.
Pareigunas: Ir negeda mergina i toki reikala kisti?! einam i automobili !!!
Aisku tada per racija susisieke su saviskiais,pasikamantinejo kas per vienas esu,ir t.t. Morala gera rase...prekes be dokumentu tralia lia...viska konfiskuos iki issiaiskinimo o t.y. praktiskai amziams ir t.t.O as jam aiskinu kaip pas mane masinoj zyzia, tam tiek daug stiprintuvu,eksperimentam ir t.t.
Pareigunas paleisdamas mane ir islipes is masinos perspejo,kad mandrumas prie gero neprives,prisiminsiu kaip 2006 daug problemu turejau.
Moralas.....tai kad pareigunui sustabdzius jis ir liks mentu,su juo nepajuokausi,nepamandravosi,ir lievu bajeriu nepaskaldysi.

acts neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-23, 08:03   #122
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,220

simaso will become famous soon enough



Standartinis

nu jo, tik jiem galima su vairuotojais prikolint bet šiaip daug kas nuo vairuotojo išvaizdos priklauso, jei panašesnis į banditą, tai kitoks ir bendravimas iškart.

simaso is online now   Cituoti
Old 2011-05-23, 09:53   #123
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė acts View Post
Moralas.....tai kad pareigunui sustabdzius jis ir liks mentu,su juo nepajuokausi,nepamandravosi,ir lievu bajeriu nepaskaldysi.
Aš irgi buvau prisijuokavęs S210 buvau parvaręs, po miestą važinėjau ir ant reido pataikiau. Kažko ieškojo visose mašinose ir stabdė beveik visus, o mane su raudonais numeriais iškarto kirto. Toliau viskas pagal vadovėlį: labas vakaras, pateikit dokumentus ir t.t. Aš viską pateikiau lyg ir viskas gerai. Paskui policininkas sako: atidaryk bagažinę
Aš: negaliu, nes čėčėnas pabėgs.
Norėjau pajuokauti, nes nuotaika gera buvo, jis to nesuprato, tai taip visą mašiną išpurtė Bet nuotaikos nesugadino, paskui visą kelią iki namų juokiausi

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-23, 10:32   #124
M'Bejus
 
M'Bejus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-30
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 699

M'Bejus is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę M'Bejus per Skype™


Standartinis

Nu jo, reikia pagaut atitinkama nuotaika, kiti zmones buna visai juoku nesupranta, nesvarbu pareigunas ar ne. O jei per reida pasitaike, tai cia jau ne pakelej snausti - darbas sunkesnis, o jei i pabaiga tai pavarge buvo ir t.t.

__________________
'95 C180
M'Bejus neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-23, 12:18   #125
SSS klase
 
SSS klase's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-14
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,390

SSS klase is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Aš irgi buvau prisijuokavęs S210 buvau parvaręs, po miestą važinėjau ir ant reido pataikiau. Kažko ieškojo visose mašinose ir stabdė beveik visus, o mane su raudonais numeriais iškarto kirto. Toliau viskas pagal vadovėlį: labas vakaras, pateikit dokumentus ir t.t. Aš viską pateikiau lyg ir viskas gerai. Paskui policininkas sako: atidaryk bagažinę
Aš: negaliu, nes čėčėnas pabėgs.
Norėjau pajuokauti, nes nuotaika gera buvo, jis to nesuprato, tai taip visą mašiną išpurtė Bet nuotaikos nesugadino, paskui visą kelią iki namų juokiausi
Gerai tu cia su tuo cicenu Reikes ir man kada taip pajuokaut

SSS klase neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-23, 12:22   #126
SSS klase
 
SSS klase's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-14
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,390

SSS klase is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Blema kokiam asilui reikia but, kad girtam vairuot. nesuprantu. Pageri daugiau nei galima, palieki masina ir sedi i taksi. suprantu dar tarkim ipust 0.6, bet manau, jeigu jau virs 1.5 atimti masina ir kokiu 10 saibu baudos, gal biski galvos atves... tiek pazystu kas yra prarade gyvenimus per girtus proto invalidus... negalima taip daryt... girtam nebent su dviraciu vaziuot...
ir su dviraciu nereikia!!! Nesuprantu tokiu !!!

SSS klase neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-23, 16:33   #127
jokerris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė acts View Post
Moralas.....tai kad pareigunui sustabdzius jis ir liks mentu,su juo nepajuokausi,nepamandravosi,ir lievu bajeriu nepaskaldysi.
O man penktadieni sakyciau atvirksciai pasiseke, mieste nuo sankryzos pagazavau iki 60 ir riedu ramiai, ziuriu islenda su skrituliuku, galvoju: va dabar tai bus (tuo metu dar labai ,,krioke'' mano clk..)..
pareigunas: Nu draguoji jaunuoli..? vaziavai 62, o cia zenklas 40
AS: ka jus pareigunai, siek tiek spustelejau ir riedu.. net neatkreipiau demesio jog cia 40..
P: Ar ne per daug galios po kapotu?
AS: Kad daugiau cia garso nei tos galios..
Na prasidejo dokumentu tikrinimas, ir pan, tai jau norejo vestis rasyti, bet nu matesi kad nenori (tingi), prastovejo pora min prie masinos, pakalbejom, tai padave dokumentus ir nuejo.. matyt neizulus atrodziau + geros sirdies pareigunas = likau ,,sausas''


Paskutinį kartą redagavo Edgis; 2011-05-23 20:35 val.
  Cituoti
Old 2011-05-23, 16:43   #128
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

mane karta su w210 sustabde seip sau, patruliavo stovedami, dokumentus patikrint. tai susidare toks ispudis kad sustabde noredamas masina apziuret, pabendravom apie ekploatacija merso, korozija ir t.t.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-23, 16:55   #129
Zencik
 
Zencik's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 293

Zencik is on a distinguished road



Standartinis

400Lt uz greiti

Zencik neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-05-23, 17:11   #130
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

cia maziausiai tiek esi sumokejes? as tai maziausiai nieko esu nesumokejes

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.