Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2011-02-05, 20:06   #21
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Gražus MB. Matau tavo jau tas mąstymas, kad galiu įpirkti 210 tai jis jau gražus. Čia tikrai akmuo ne į tavo daržą. Sveikinu su pirkiniu.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-05, 21:49   #22
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

chebra, čia kasdieninis automobilis, kas bus jei aš jį sužeminsiu ? ar aš galėsiu nuvažiuot prie kokio ežeriuko, per miškeli ar dar kur ? kam reikia, kad žiema pilvas braukytus pastoviai ? pirkau MB dėl komforto. Čia ne tokia mašina, kad su ja apsiženyt, pavažynėsiu kiek išeis, parduosiu ir nusipirksiu naujesnę. Jei būtų AMG arba mano svajonė W126, tada kita kalba, tada galima puoselėt. Aš nesu toks autofanas kaip jus, aš muzikantas ir visus pinigus investuoju į instrumentus, bet myliu MB ir šiaip man patinka autentiškumas
Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Gražus MB. Matau tavo jau tas mąstymas, kad galiu įpirkti 210 tai jis jau gražus. Čia tikrai akmuo ne į tavo daržą. Sveikinu su pirkiniu.
senelis ir tas w210, man patinka senesni modeliai, bet jie yra nelabai praktiški, didesnė tikimybė, kad kas suluš, o as pats asmeniškai pats neremontuoju mašinu, tai ir nereik papildomų problemų Tas mano 210 tiek kainavo, kiek labai gero stovio 124, tad nematau ko čia girtis
Citata:
Pradžioje rašė v-220 View Post
Gražus.
Iš lauko gražiau nei vidui.Svarbu tau patinka.Sekmes.
Ačiū! blemba aš bijau to odinio salono, nes tėvo audinėj stovi, tai kur nors pavažiuoji ir šlapia nugara, idealiausias variantas jaučiu būtų ventiliuojamos sėdynės, bet tokiu nėra mano modeliui
Citata:
Pradžioje rašė deimantaz View Post
As tai lauksiu kada ikasti galesiu w212 tada keisiu w124, bet ir tai w124 uzkonservuosiu ka padariau ir su c123
o aš jau svajoju apie s210 facelifta, ka jau kalbėt apie s211... nors man per geras ir dabartinis modelis
Citata:
Pradžioje rašė eSaS View Post
isvis uz tokia kaina pirkt tai loterija,nzn ka nupirksi o jei cia zmogai pasiseke tai lb gerai
laikas parodys


Paskutinį kartą redagavo simaso; 2011-02-05 22:21 val.
simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-05, 22:08   #23
ilmarelis
 
ilmarelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Pranešimai: 857

ilmarelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
chebra, čia kasdieninis automobilis, kas bus jei aš jį sužeminsiu ? ar aš galėsiu nuvažiuot prie kokio ežeriuko, per miškeli ar dar kur ? kam reikia, kad žiema pilvas braukytus pastoviai ? pirkau MB dėl komforto. Čia ne tokia mašina, kad su ja apsiženyt, pavažynėsiu kiek išeis, parduosiu ir nusipirksiu naujesnę. Jei būtų AMG arba mano svajonė W126, tada kita kalba, tada galima puoselėt. Aš nesu toks autofanas kaip jus, aš muzikantas ir visus pinigus investuoju į instrumentus, bet myliu MB ir šiaip man patinka autentiškumas
senelis ir tas w210, man patinka senesni modeliai, bet jie yra nelabai praktiški, didesnė tikimybė, kad kas suluš, o as pats asmeniškai pats neremontuoju mašinu, tai ir nereik papildomų problemų Tas mano 210 tiek kainavo, kiek labai gero stovio 124, tad nematau ko čia girtis
protingai tu cia viska susakei sekmes vairuojant

ilmarelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-05, 23:49   #24
Bombardier
 
Bombardier's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-11-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,454

Bombardier is on a distinguished road



Standartinis

Puikus automobilis technines bukles ir komplektacijos atzvilgiu (kaip classic'ui)! Sveikinu su pirkiniu ir 100 proc. pritariu nuomonei, kad kasdienine masina turi patikimai tarnauti, o ne traukti aki asfalta slifuojanciu dugnu

__________________
Ex W126 280SE, Ex W210 E200, Ex W210 E220CDI, Ex W211 E280CDI, Ex W203 C220CDI, W211 E200CDI
Bombardier neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-06, 09:00   #25
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Pradžioj kai ieškojau mašinos,ieškojau tik universalo, norėjau S124 (93-95) metų, bet neradęs su kondicionierium, pasiimiau šitą italą ir nesigailiu, nebenorėčiau vietoj šitos dailybės sėst į 124.
Nu nzn man keturakis karvanas, tai reto baisumo masina, jau, kad S124 100 kartu grazesnis karavanas, tai faktas kaip blynas, manau, kad ne del grozio rinkaisi, o tu is tu kuriem reikia metu ir kuo geresniu bet as cia nieko nestumiu, tik taip ir reikejo rasyt iskarto, kad ieskojau gero 124, bet pamatei, kad galima uz tiek nupirkt ir keturaki, tai kam imt sena jei galima su naujesniu modeliu vazinet. Ir kas liecia patikimuma, tai isitikines esu, kad 124 yra tikrai patikimesnis nei 210. Siaip aisku svarbu geras stovis, tau kaip muzikantui vietos bagaznike manau pakankamai, tik tas medis ryzas viduj, tai labai jau negraziai ziurisi

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-06, 09:49   #26
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

asmeniškai aš irgi kaip muzikantas ieškojau universalo s210, bet netyčia nusipirkau s124 ir nesigailiu. Man asmeniškai ne metuose esmė - o būklėje. Tavo vietoje aš tikrai jo nežeminčiau, nes jei tenka vežioti aparatūrą, tai pats žinai kai tenka privažiuoti prie kokių kabakų ir šaligatviais ir bordiūrais, o su žeminta jau to padaryt negalėsi - čia iš praktiškumo pusės.
Gražus man tavo tas s210 ir linkiu sėkmės eksploatacijoje

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-06, 11:16   #27
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

as kazkaip kuo daugiau ziuriu, tuo man labiau pradeda clasic'o medis patikti

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-06, 12:36   #28
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Bombardier View Post
Puikus automobilis technines bukles ir komplektacijos atzvilgiu (kaip classic'ui)! Sveikinu su pirkiniu ir 100 proc. pritariu nuomonei, kad kasdienine masina turi patikimai tarnauti, o ne traukti aki asfalta slifuojanciu dugnu
Ačiū!
Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Nu nzn man keturakis karvanas, tai reto baisumo masina, jau, kad S124 100 kartu grazesnis karavanas, tai faktas kaip blynas, manau, kad ne del grozio rinkaisi, o tu is tu kuriem reikia metu ir kuo geresniu bet as cia nieko nestumiu, tik taip ir reikejo rasyt iskarto, kad ieskojau gero 124, bet pamatei, kad galima uz tiek nupirkt ir keturaki, tai kam imt sena jei galima su naujesniu modeliu vazinet. Ir kas liecia patikimuma, tai isitikines esu, kad 124 yra tikrai patikimesnis nei 210. Siaip aisku svarbu geras stovis, tau kaip muzikantui vietos bagaznike manau pakankamai, tik tas medis ryzas viduj, tai labai jau negraziai ziurisi
Kiekvienam savo, man kaip tik iš 210 tik universalas ir gražus. už 124 būčiau max 6000lt mokėjęs, daugiau man jis nevertas, palyginus tiek saloną tiek išorę, 124 daug varganiau atrodo, bet taip ir turi būt, nes judam į prieki, viskas tobulėja. Kažkada 124 bus klasikinis modelis, bet dabar tai tik paprasta darbinė mašina. Ir prašau nepykit, kam labai patinka 124 modelis, čia tik mano asmeninė nuomonė, aš nesu nei apie vieno forumiečio mašiną parašęs nieko blogo
Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
asmeniškai aš irgi kaip muzikantas ieškojau universalo s210, bet netyčia nusipirkau s124 ir nesigailiu. Man asmeniškai ne metuose esmė - o būklėje. Tavo vietoje aš tikrai jo nežeminčiau, nes jei tenka vežioti aparatūrą, tai pats žinai kai tenka privažiuoti prie kokių kabakų ir šaligatviais ir bordiūrais, o su žeminta jau to padaryt negalėsi - čia iš praktiškumo pusės.
Gražus man tavo tas s210 ir linkiu sėkmės eksploatacijoje
Ačiū! Kas žino, tas supranta
Citata:
Pradžioje rašė Paulius140 View Post
as kazkaip kuo daugiau ziuriu, tuo man labiau pradeda clasic'o medis patikti
man taip pat gražus, nežinau kas čia kitiem yra, gal kompleksai ?

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-06, 13:31   #29
ilmarelis
 
ilmarelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Pranešimai: 857

ilmarelis is on a distinguished road



Standartinis

na taip kievieno skonio reikalas,,,man 124 graziau atrodo is isores,o vidus keturakio...

ilmarelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-02-07, 22:56   #30
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

šiandien mersiukas bižki pavedė, kelionėj užgeso, teko vėl keist kuro filtrą, nors prieš žiemą buvau keitęs, reik būtinai išsiplaut kuro baką, nes kai nupirkau dar nebuvau to padaręs...

simaso neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.