Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » ML Klasė (W163, W164)

Naujas pranešimas
Old 2018-11-06, 16:36   #71
MPXΞ
 
Statusas: MB1.LT
Užsiregistravo: 2007-10-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 872

MPXΞ is on a distinguished road



Standartinis

Sekiau temą, na ir kantrybė jūsų atsakinėjant

__________________
info@mb1.ltd
MPXΞ neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-06, 16:55   #72
armins
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-11-05
Pranešimai: 98

armins is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tu cia trolini ar tokius klausimus rimtai uzdavineji?
Nesuprantu as jusu forumo esmes... Gal isvis sudarykit sarasa, kokius klausimus galima uzdavinet, o kokie jau skaitosi trolinimas?
Jeigu mane domina konkretus modelis ir jame esancios opcijos, kodel as negaliu issiaiskinti kas ir kaip? Juolab, kad pasirinkimas didelis (nekalbant apie LT rinka) ir galiu mazdaug pasideliot, ko man reikia ir ko ne, kas naudinga, o kas nieko verta.
Ar as cia kazka netaip suprantu?

armins neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-06, 17:05   #73
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Jokiu atsakymu tu cia negausi, nebent is vampyro kazka techniskai ir konkreciai, bet jau kiek maciau jis tau esme parase, visa kita tavo nuomone, o ja gali susidaryt per test drive ar pasiieskojes youtuve reviewsu.

__________________
MB W211 E500 4Matic 225kw
justinasm neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-06, 17:17   #74
MPXΞ
 
Statusas: MB1.LT
Užsiregistravo: 2007-10-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 872

MPXΞ is on a distinguished road



Standartinis

Žmoną irgi rinkaisi vežiodamas per daktarus? Pamatei, patiko, tu jai ir vualia. Vedybos. Patinka modelis? Perki. Tai irgi loterija. Apsiženyji, arba dedi skyrybom į autopliusą. No problem

__________________
info@mb1.ltd
MPXΞ neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-06, 18:16   #75
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MPXΞ View Post
Žmoną irgi rinkaisi vežiodamas per daktarus? Pamatei, patiko, tu jai ir vualia. Vedybos. Patinka modelis? Perki. Tai irgi loterija. Apsiženyji, arba dedi skyrybom į autopliusą. No problem
Nu jau,ant 30 k pasibandyt? Nežinau ar jis pirks,bet paskaityk temas,kuriose padangų juodintoja ar kempine renkasi ir tai diskutuoja keturias dienas,o čia jau rimtesnis pirkinys.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-06, 18:18   #76
armins
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-11-05
Pranešimai: 98

armins is on a distinguished road



Standartinis

Nelabai gaudausi sitam forume... Paklauses konkretaus klausimo tiesiogiai susijusio su dominanciu modeliu, esu vadinamas troliu, o zmogus masinos pirkima lyginantis su zmona, yra normalus dalykas
Gyvenime nesu su susidures su MB markes automobiliais, galbut Jums, MB fanams, atrodo kvaili mano klausimai, bet man jie yra aktualus. Tai kur daugiau, jei ne cia man ieskoti atsakymo? Nes dabar puse temos apie "ne i tema"
Gal reiktu buti truputi paprastesniems?

armins neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-06, 18:26   #77
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armins View Post
Nelabai gaudausi sitam forume... Paklauses konkretaus klausimo tiesiogiai susijusio su dominanciu modeliu, esu vadinamas troliu, o zmogus masinos pirkima lyginantis su zmona, yra normalus dalykas
Gyvenime nesu su susidures su MB markes automobiliais, galbut Jums, MB fanams, atrodo kvaili mano klausimai, bet man jie yra aktualus. Tai kur daugiau, jei ne cia man ieskoti atsakymo? Nes dabar puse temos apie "ne i tema"
Gal reiktu buti truputi paprastesniems?
važiuoji i silber auto,ten tave prakonsultuos....prisimink viena dalyka,nieko nera už dyka,nori važinetis su mb turi turet pinigu,jei tikiesi kad nereikes remontuot tai arba esi visiškai kvailas,arba tiesiog neturi smegenu,perki auto už 25k,tai bent 5 turek remontams,nes tikrai išlys daug kas,per metus tai tikrai,be to draudimas kaskinis kainuos dar apie 3-4k ,ka dar noretum sužinooti?

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-06, 18:49   #78
MPXΞ
 
Statusas: MB1.LT
Užsiregistravo: 2007-10-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 872

MPXΞ is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Nu jau,ant 30 k pasibandyt? Nežinau ar jis pirks,bet paskaityk temas,kuriose padangų juodintoja ar kempine renkasi ir tai diskutuoja keturias dienas,o čia jau rimtesnis pirkinys.
Na 30 k ne iš mokytojo algos atsiranda. Nelendu į kišenę, tai manau atsiras ir remonto ir eksplotacijos išlaidom . Nesukčiau galvos. Patinka-perku. Iš serijos: moki-veži.

__________________
info@mb1.ltd
MPXΞ neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-06, 19:01   #79
armins
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-11-05
Pranešimai: 98

armins is on a distinguished road



Standartinis

Nekeiciu masinos kas pora metu, su dabartine vaziuoju 10 metus (gal jau kiek ir per ilgai ), bent jau 5 tikiuosi ir su busima vaziuoti. Todel ir kyla daug klausimu. Nera technikos, kuri negenda, bet viena genda daugiau, kita maziau.

P. S. Kiek domiuosi, tai ML is maziau gendanciu, bent jau lyginant su X5

armins neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-06, 19:06   #80
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armins View Post
Nekeiciu masinos kas pora metu, su dabartine vaziuoju 10 metus (gal jau kiek ir per ilgai ), bent jau 5 tikiuosi ir su busima vaziuoti. Todel ir kyla daug klausimu. Nera technikos, kuri negenda, bet viena genda daugiau, kita maziau.
tai susitaikyk su ta mintim kad per 5metus sukrausi (su draudimais ) dar minimum 15k ir kai noresi perduot tai 15 tikrai negausi mersedesas daugiau prestižass negu paprasta transporto priemone ,tik nuo taves priklauso kiek tu pasiruošes už prestižaa susimoketi,,,, ne vienas neiilys tau i kišene,bet net ir paprasčiausi remontai tokiems brangiems automobiliams siekia keturženkles sumas

amerika neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.