Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-12-06, 20:19   #43301
TomasEid
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-09-20
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 214

TomasEid is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Matuzas View Post
Na taip, bet gal sitas variantas is tiesu yra geras, kekviena diena perziuriu skelbimus dabar w210,o uzvakar jo tikrai nebuvo skelbimuose.. jau forumietis sako, kad parduotas sitas variantas, manau puvekai toki greitai neiseina ypac uz tokia suma
Nu kai tu imetei as ta pacia minute paskambinau, sako siandien pardaviau Jau ne ant pirmo merso sitaip uztaikau Niekada nebuciau pagalvojas, kad juos taip perka.

O as kazkaip Svedisku masinu nesibaidau, nebent jau matosi, kad supuvusi. Gal nes dar zalias esu Sia vasara pirkom tevui Citroena is Svedijos, kebulas grynas ledas, nera visiskai prie ko prikibti. O juk didziausias pliusas tas, kad uztenka valstybiniu nr., kad galetum pasiziureti tikra rida ir savininku skaiciu. Uztai ir iskart skambinau del sito W210

TomasEid neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 20:25   #43302
Matuzas
 
Matuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-03
Pranešimai: 425

Matuzas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Matuzas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė TomasEid View Post
Nu kai tu imetei as ta pacia minute paskambinau, sako siandien pardaviau Jau ne ant pirmo merso sitaip uztaikau Niekada nebuciau pagalvojas, kad juos taip perka.

O as kazkaip Svedisku masinu nesibaidau, nebent jau matosi, kad supuvusi. Gal nes dar zalias esu Sia vasara pirkom tevui Citroena is Svedijos, kebulas grynas ledas, nera visiskai prie ko prikibti. O juk didziausias pliusas tas, kad uztenka valstybiniu nr., kad galetum pasiziureti tikra rida ir savininku skaiciu. Uztai ir iskart skambinau del sito W210
Tvarkingi w210 tikrai greitai iseina.. Manau ir sitas buvo tikrai tvarkingas, gali but, kad buvo dazytas, bet mano akimis tai tikrai nebuvo prastas variantas.. Tik nusipirkus pasidarai antikorozini kiek tik imanoma.. O jei kas pasemi dazu matuokli ir pasiziuri, ar spakliaus neprivaryta

Matuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 20:29   #43303
TomasEid
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-09-20
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 214

TomasEid is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Matuzas View Post
Tvarkingi w210 tikrai greitai iseina.. Manau ir sitas buvo tikrai tvarkingas, gali but, kad buvo dazytas, bet mano akimis tai tikrai nebuvo prastas variantas.. Tik nusipirkus pasidarai antikorozini kiek tik imanoma.. O jei kas pasemi dazu matuokli ir pasiziuri, ar spakliaus neprivaryta
Nu jo, buciau as ji patikrines vistiek Gali buti, kad dazytas, pardavejas kaip supratau pirikupas. Nes kazkaip ne iskart suprato del kurios auto skambinu

TomasEid neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 20:29   #43304
lowridermb
 
lowridermb's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-29
Pranešimai: 244

lowridermb is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Matuzas View Post
Tvarkingi w210 tikrai greitai iseina.. Manau ir sitas buvo tikrai tvarkingas, gali but, kad buvo dazytas, bet mano akimis tai tikrai nebuvo prastas variantas.. Tik nusipirkus pasidarai antikorozini kiek tik imanoma.. O jei kas pasemi dazu matuokli ir pasiziuri, ar spakliaus neprivaryta

ar kas turi parduot, o gal paskolinti, ne uz dyka aisku, dazu matuokli?
nesinori pirkti nauja ir moketi kiek ten jie kainuoja standartai po 60 euru

lowridermb neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 21:01   #43305
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
210 neatlaikys dvieju metu perdažytas,jei pasiseks dvi žiemos,antra pavasari jis jau bus nušašes...iš patirties šneku,su epoksidiniais gruntais ir normaliom medžiagom daryta ne pigiai.... po poros metu
Tai prastai padaryta jei po poros ziemu issigast reikia. Be jokiu spec yrankiu ar medziagu tik teisingai viska is eiles reik daryt ir laikys tikrai ilgai bent 4 metus

Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 21:07   #43306
Audrius
 
Audrius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,474

Audrius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darinis View Post
Tai prastai padaryta jei po poros ziemu issigast reikia. Be jokiu spec yrankiu ar medziagu tik teisingai viska is eiles reik daryt ir laikys tikrai ilgai bent 4 metus
Nlb zinau kur ir kas taip moka.. esu dirbes proes 10m prie dazymo ka bedarytum vistiek iskyla kaip sake max pora metu.. nes jei jau pagauta korozija tai neisgelbes niekas.. siek tiek tolinti galima bet vistiek po sluokniais dregme kondensuojasi ir pradeda pustis zodziu nera ka plestis sie mb ir taip pudavo tai nepadarysi geriau nei is fabriko isejo

__________________
Audrius neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 21:12   #43307
Lengvas
 
Lengvas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-09
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda/Kaunas
Pranešimai: 1,183

Lengvas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė baravykas View Post
Nlb zinau kur ir kas taip moka.. esu dirbes proes 10m prie dazymo ka bedarytum vistiek iskyla kaip sake max pora metu.. nes jei jau pagauta korozija tai neisgelbes niekas.. siek tiek tolinti galima bet vistiek po sluokniais dregme kondensuojasi ir pradeda pustis zodziu nera ka plestis sie mb ir taip pudavo tai nepadarysi geriau nei is fabriko isejo
pas mane trys arkos dazytos ir aplink bagazines spyna, po pusantru metu tik prie spynos pakele dazus vos vos. bet ir mokejau nepigiai uz sutvarkyma.

Lengvas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 21:14   #43308
Audrius
 
Audrius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,474

Audrius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Lengvas View Post
pas mane trys arkos dazytos ir aplink bagazines spyna, po pusantru metu tik prie spynos pakele dazus vos vos. bet ir mokejau nepigiai uz sutvarkyma.
Dar yra laiko )) po sios ziemos gerai apsiziurek jei nepakile bus galesim isgert alaus is mano saskaitos )) nors ir taip tau bus pasiseke au dazytojais ) gal jau ten metalo nebelike tik plaukuotas spaklius tai ir nekyla )

__________________
Audrius neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 22:37   #43309
Lengvas
 
Lengvas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-09
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda/Kaunas
Pranešimai: 1,183

Lengvas is on a distinguished road



Standartinis

kad nebuvo perpuve ir turbut nebutu dazu net pakele, bet uzsidejau nuo FL padangas 225/55/16 ir per metus laiko nudauze visas arkas akmenukais ir bruzino, tada pradejo dazus kelt, paskui toks malonumas 1500lt kainavo man ir paciam idomu kiek laiko atlaikys, nes cia ziuriu visi sako max 2 metai.

Lengvas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-12-06, 22:48   #43310
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė baravykas View Post
Nlb zinau kur ir kas taip moka.. esu dirbes proes 10m prie dazymo ka bedarytum vistiek iskyla kaip sake max pora metu.. nes jei jau pagauta korozija tai neisgelbes niekas.. siek tiek tolinti galima bet vistiek po sluokniais dregme kondensuojasi ir pradeda pustis zodziu nera ka plestis sie mb ir taip pudavo tai nepadarysi geriau nei is fabriko isejo
Esme tame kad buvo kaip sakei tik blogiau, vena arka islindo po pirmos ziemos po mazdaug 5men nuo dazymo. Savininkas dar metus atkentejo ir pats vasara ant lauko ta arka susitvarke tai atvazinejo dar 4 ar 5 metus ir pardave su visiskai sveika arka tik reik moket dirbt ir viskas ok buna, bet kai nori auto per savaite paruost tai rezultarai matosi po 2metu. Mano bus 4 ziema po dazymo tai rudyja tik viena arka (iskart maciau kad ta arka greit prades kirmyt), vienos durys ir ten kur pats nudauziau dazus visa kita tvarkoj

Darinis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.