Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-06-09, 10:17   #31
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Malibu View Post
Mokėti 700 eurų už konvejeriniu būdu gaminamą dėžutę ir tikėtis rezultato yra kvailystė. Variklį gali užmušti per mėnesį laiko. Jeigu daryti protingai -nėra jokių nusiperkamų chip box-ų, kurie darytų stebuklus. Tai yra katės maiše pirkimas, nes netgi tokio paties galingumo variklio darbas skirtinguose automobiliuose stipriai skiriasi. Tam reikalui yra variklio perprogramavimas. Automobiliams , ypač nuo 2002m nesikeičia jokie chipai kompiuterio smegenyse, o visas perprogramavimas vyksta per OBD-II diagnostinę jungtį. Taip keičiamas uždegimo kampas bei purkštuko atsidarymo trukmė, sūkiu ribotuvas ir t.t. Prieš perprogramavimą rekomenduoju nepagailėt papildomų 100 litu ir padaryti pilną galingumo matavimą. Tada bus aiškūs variklio darbo ir galios duomenys, o galutiniam rezultate- norimas tikslas ir garantija , kad nesustosi po mėnesio ar dviejų variklio kapitaliniam remontui. Beja, tas kas išmano tą darbą, gali koreguoti ne tik variklio galingumą, bet ir ekonomiją, o pagrindinis dalykas palikti šiek tiek rezervo variklio maksimaliom charakteristikom, nes tai vis tiek nėra Formula 1 bolidas ir su auto norėsis važiuoti daug tūkstančių kilometrų.
Kaip sake kiekvienas einam savaip is proto. Bet tarkim Carlsson'a isidejus i MB, garatija nedingsta. O toki dalyki dedant i nauja automobili manau labai aktualu yra. Antras dalykas jei tos dezutes kaip tu sakai yra universalios ir tinka visiems auto, tada taip tai kates pirkimas maise. Bet jei tas dezutes gaminanti imone specializuojasi ir gamina konkreciam modeliui tai as tame nieko blogo nematau. Taip Kaune tarkim yra vimota kuri daug dyzeliu uzchipavusi. Ir kas is to? Mano keli draugai daresi pasi Vitolda chipavima, tai finale traukia geriau, bet ir sikti dumais labiau pradeda. Nu man asmeniskai susizavejimo tokie dalykai nekelia. Galu gale jei tas boxas nepatiks, tu per 3min gali ji issiimti ir vel vazineti su standartiniu auto

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-10, 18:59   #32
Kimi
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 50

Kimi is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
Kaip sake kiekvienas einam savaip is proto. Bet tarkim Carlsson'a isidejus i MB, garatija nedingsta. O toki dalyki dedant i nauja automobili manau labai aktualu yra. Antras dalykas jei tos dezutes kaip tu sakai yra universalios ir tinka visiems auto, tada taip tai kates pirkimas maise. Bet jei tas dezutes gaminanti imone specializuojasi ir gamina konkreciam modeliui tai as tame nieko blogo nematau. Taip Kaune tarkim yra vimota kuri daug dyzeliu uzchipavusi. Ir kas is to? Mano keli draugai daresi pasi Vitolda chipavima, tai finale traukia geriau, bet ir sikti dumais labiau pradeda. Nu man asmeniskai susizavejimo tokie dalykai nekelia. Galu gale jei tas boxas nepatiks, tu per 3min gali ji issiimti ir vel vazineti su standartiniu auto

+1

Mano manymu jei su ta taip vadinama dezute belgu mentai vazineja tai nera ji to prasta ir ja gamina kiekvienam modeliui kitokia jei mersui tai mersui jei audi tai audi.

Kimi neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-11, 07:14   #33
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

taip pakeicia varza kad apgaut kuro slegio davikli

juozas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-11, 18:34   #34
Kimi
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 50

Kimi is on a distinguished road



Standartinis

Smagu girdet kad LT tiek daug protingu

Kimi neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-13, 20:16   #35
virgis111
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-21
Pranešimai: 120

virgis111 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Kimi View Post
Pagarba visiems, cia kazkas ankstesnese temose apie check engine minejo kad jis savaime neuzgesta tai va pas mane ivyko stebuklas uzgeso..... trumpam pusdieniui ir vel dabar uzsidege bet dezes darbo neberiboja nieko as nepagaunu, o kas del chipo tai manau kad ju kainos ne seip sau skiriasi juk Brabus irgi nenupirksi uz KIA kaina!
Jei kam idomu imetu nuoroda http://www.ptronic.com as va tokios fimos sau pastaciau kaina apie 700eur, seip tai efektas ziaurus ir kazkas sake kad boxai nesireguliuoja tai va sitas reguliuojasi ir kol nesusireguliavom tai tik dumai juodi pylesi ir traukos kaip standarte buvo! Tikrai kolegos pigus daiktas paprastai nebuna labai jau geros kokybes
Sveiki! Noreciau toki pirkti, bet nesuprantu, kaip ir su kuo jis reguliuojasi? Ar tam reikalingas kompas ar tik atsuktuvas?

virgis111 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-15, 23:39   #36
Kimi
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 50

Kimi is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė virgis111 View Post
Sveiki! Noreciau toki pirkti, bet nesuprantu, kaip ir su kuo jis reguliuojasi? Ar tam reikalingas kompas ar tik atsuktuvas?
Sveikas, man tai parveze is UK, bet manau kad paieskok ebay.com ir turetum rast ten viskas rasoma ju puslapi kur anksciau buvau imetes nuoroda.

Kimi neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-16, 07:24   #37
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Kimi View Post
Smagu girdet kad LT tiek daug protingu
isardyk savo ta stebukla, arba paieskok nete nuotrauku kur chebra atkrapsto tas stebuklingas dezutes ir randa kelis lt kainuojancias varzas

juozas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-18, 17:45   #38
Kimi
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 50

Kimi is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozas View Post
isardyk savo ta stebukla, arba paieskok nete nuotrauku kur chebra atkrapsto tas stebuklingas dezutes ir randa kelis lt kainuojancias varzas
Kolega nesvarstet iregistruot savo versliuka sitoj sriti? cia prie kompo gudriu daug, forume tu kurie tikrai nusimano gal kokia 10%, bet as ne apie tai malonu kad nuomone apie kokia nors problema padeda sprest visi juk tam ir yra forumas!
Tik nesuprantu ko jus cia uzsiciklinot apie ta dezute, nu nupirkau nu gal ir varzos bet ne esme juk tai veikia!

Kimi neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-18, 18:41   #39
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

padaryk normalia programa ir suprasi kas yra gerai, pamatysi kaip mesi ta savo dezute toli toli i krumus

juozas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-18, 20:15   #40
virgis111
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-21
Pranešimai: 120

virgis111 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki!
Esu labai dekingas abiems uz info. Man reikia labai nedaug: truputeli paankstinti degima, kad kuro maziau imtu. Aisku, ir papildoma galia nepakenktu (apie +30AJ). Bet kol kas dar nezinau, kaip tai geriausiai padaryti.

virgis111 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.