Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-06-17, 19:30   #201
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Melionas View Post
O kuom jis geras?
dizainas, ilgai baterija laiko, labai greitai galima rašynėt elektroninius laiškus, sms, o daugiau viską turi kaip ir bet koks išmanusis. būtent šis modelis kartu turi ir touchscreena. šiaip grynai touchscreenu nemėgstu. lietuvoj gal ir nėra labai populiarūs blackberry, labiau gal amerikoj, bet dauguma kas turi, jokio kito telefono nebenori ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-17, 20:09   #202
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

nepatogi klava bus,mazos knopkes ,neparasysi normaliai

eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-17, 20:23   #203
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė eSaS View Post
nepatogi klava bus,mazos knopkes ,neparasysi normaliai
ir vėl tu rašai nieko nežinodamas.... aš jau keli metai kaip turiu blackberry, viskas ten normaliai su tom knopkėm, labai greitai pripratau rašyt.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-17, 20:44   #204
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

čiuju man tokio reikia. Bandžiau kelis rimtesnius smartphounus (htc kažkoks didelis, galaxy II, iphone3gs) pas draugus - nu niekaip man nepatogu ten rašyt. aš vistiek pasidarau skaitinę klaviatūrą kur galima, ir rašau sms kaip su senais telefonais. Man per maži tie mygtukai, labai vargina stengtis ir galiukais rankiot tas raides. Aišku, gal reiktų daugiau laiko priprast, bet tą blackberry paimi - ir rašai, tai kai prie kažko pratintis reikia, atrodo kaip minusas tam daiktui.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-17, 20:46   #205
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
ir vėl tu rašai nieko nežinodamas.... aš jau keli metai kaip turiu blackberry, viskas ten normaliai su tom knopkėm, labai greitai pripratau rašyt.
zn zn nepergyvenk

eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-17, 20:50   #206
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
čiuju man tokio reikia. Bandžiau kelis rimtesnius smartphounus (htc kažkoks didelis, galaxy II, iphone3gs) pas draugus - nu niekaip man nepatogu ten rašyt. aš vistiek pasidarau skaitinę klaviatūrą kur galima, ir rašau sms kaip su senais telefonais. Man per maži tie mygtukai, labai vargina stengtis ir galiukais rankiot tas raides. Aišku, gal reiktų daugiau laiko priprast, bet tą blackberry paimi - ir rašai, tai kai prie kažko pratintis reikia, atrodo kaip minusas tam daiktui.
tai prie touchscreeno reikia irgi priprast ;] ir reikia tobulėt, o ne būt kaip akmens amžiuj su ta skaitine klaviatūra

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-18, 05:33   #207
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,970

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
SGS III neabejotinai lyderis siai dienai, ir, kaip bepritempinetu HTC fanai, ONE X jam neprilygsta. O apie iPhone 5 laukima - kas nors tiki kad jis bus OBA! ? Nebus, kaip nebuvo nei 4 nei 3 iphonai.
Kur gi ne, zinok kai kuriais aspektais One X geriau net uz galaxy S3. Aplamai skirtumas nera labai didelis tarp ju, du labai panasus smartai, tesiog jau kiekvieno skonio reikalas kuri rinktis. Samsungas tesiog labiau isreklamuotas.

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
ne, htc one x man nepatiko. Nera memory card sloto, s3 ekranas malonesnis, samsungo interfeisas malonesnis (nors turi maza minusas PenTile, o ne RGB pixeliu isdestyma). as omnitely jau daug metu, nenoriu niekur eiti, bet jis siulo i diena apie 300sms ir i kitus tinklus apie 50. man tiek neuztenka, tad isms labai pravercia. Plius samsungas, nors ir rankoj pigesnis, bet turi pliusa keiciamas baterijas. Nes iphonui turiu backup baterija, kas yra pakankamai nepatogu, palygint su baterijos pakeitimu. Mano pasirinkimas aiskus. Arba s3, arba ip5, bet iOs labai atsibodo, noriu pereit prie androido. O note man per didelis
Nu nzn, man uztenka tu 32Gb (ar kiek ten is ju lieka kartu su OS) ir be korteles
Del batarkes tai dazniausiai dienai jos pilnai uztenka, arba galima dasipirkt originalu isorini akuma dvigubai didesnes talpos
As irgi omnitelyje, uz (jeigu neklystu) 10 lt per menesi gali uzsisakyt neribojamus sms i visus tinklus. Man rodos su betkuriu planu galima, pasidomek.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-18, 09:47   #208
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
Kur gi ne, zinok kai kuriais aspektais One X geriau net uz galaxy S3. Aplamai skirtumas nera labai didelis tarp ju, du labai panasus smartai, tesiog jau kiekvieno skonio reikalas kuri rinktis. Samsungas tesiog labiau isreklamuotas.



Nu nzn, man uztenka tu 32Gb (ar kiek ten is ju lieka kartu su OS) ir be korteles
Del batarkes tai dazniausiai dienai jos pilnai uztenka, arba galima dasipirkt originalu isorini akuma dvigubai didesnes talpos
As irgi omnitelyje, uz (jeigu neklystu) 10 lt per menesi gali uzsisakyt neribojamus sms i visus tinklus. Man rodos su betkuriu planu galima, pasidomek.

Nesakau, one x geras dalyaks, bet s3 greitesnis ir ekranas ryskesnis. Omnitely turiu neribotus sms, bet jie duoda per diena apie 300, i kitus tinklus tik50 berods. Mazai

  Cituoti
Old 2012-06-18, 10:07   #209
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Nesakau, one x geras dalyaks, bet s3 greitesnis ir ekranas ryskesnis. Omnitely turiu neribotus sms, bet jie duoda per diena apie 300, i kitus tinklus tik50 berods. Mazai
300 sms per diena mazai ? OMG :-):-) cia sms beveik kas 2 minutes :-) skaitant tai, kad 12 val diena :-)

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-18, 10:08   #210
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

I kitus 50, tai yra mazokai

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.