Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-12-06, 10:52   #91
milO
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-30
Pranešimai: 29

milO is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jexx View Post
kazin, ar tokiu atsiras.... mes patys duotumem civika su priemoka, su salyga kad gausim TVARKINGA MB
skaudi tiesa...

milO neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-06, 17:56   #92
M'Bejus
 
M'Bejus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-30
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 699

M'Bejus is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę M'Bejus per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
kolega, labai klysti - w202 vairo traukė RESTAURUOJASI visi šarnyriukai. Tiek pačios skersinės traukės du antgaliai kur tvirtinasi prie vairo kolonėlės ir prie "majatniko" tiek kur jungiasi prie ratų. Restauravimo kaina 30Lt/vnt jei traukę nusiimi pats. Vat patys burbulai antgalių kur jungiaisi prie skersinės traukės dar neteko dėl restauravimo domėtis, bet jie irgi yra pakeičiami ir nėra brangūs.
Jei pirksi visą naują traukė komplekte tada ji kainuos apie 600 pinigų, bet kaip sakiau ten viskas restauruojasi.
O tos gumutės (taip vadinami purvasargiai) keičiasi lengvai ir kaina 4Lt/vnt, tik jeigu su jais suplyšusiais ilgiau pavažinėsi tada jau teks ir šarnyriukus restauruoti
Priekinių apatinių šakių sailenblokai keičiaisi nesunkiai ir nėra brangūs, šarnyrai keičiaisi irgi nesunkiai (nors apatiniai nesirestauruoja) viršutiniai restauruojasi 40Lt/vnt.

Žodžiu priekinė pakaba tvarkosi labai paprastai ir neskausmingai piniginės atvilgiu jei kas
Gali buti, su tavim tai jau tikrai nesigincysiu As dabar neprisimenu, ar jie pasake, kad nesirestauruoja, ar butent jie nerestauruoja, ar neapsimoka.. Tvarkausi pas tuos pakabistus jau gana ilgai, ir dauguma pakabos detaliu restauruoja jie patys, tame tarpe ir mano W202 prieki dare. "Sasi" ir pas jus Panevezy yra, gal teko susidurt? Idomu kaip su ta trauke, nes jiems didesnis biznis butu restauruoti, kadangi detale ne is ju pirkau... reikes pasiklaust sekanti karta.
Trauke man kainavo apie 450 pinigu, TRW, siaip ar taip nauja detale, nesijauciu kazka labai praloses, nors jei butu pasiule, buciau turbut tvarkes sena, tiesa atrode ji jau baisiai kai pamaciau nuimta, kirminu apgrauzta, matyt dar gamykline

__________________
'95 C180
M'Bejus neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-06, 17:58   #93
M'Bejus
 
M'Bejus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-30
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 699

M'Bejus is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę M'Bejus per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė milO View Post
stai dar vienas pliusas - pigus vaziuokles remontas
Na galines tvarkymas tikrai nera pigus, nes vienu metu keiciasi daug detaliu, suma susidaro.. nors gal kolegos vel mane pataisys Paciam dar neteko prie jos lysti.

__________________
'95 C180
M'Bejus neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-06, 18:01   #94
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Šasi firma Panevėžy yra ir jie restauravimais užsiima. Jų adresas Paliūniškio 13 (buvusi autoremonto gamykla)
Bet aš asmeniškai naudojuosi kitos kontoros paslaugomis dėl šarnyrų ir traukių restauravimo. Jei kada reiks duosiu koordinates

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-06, 19:28   #95
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
Šasi firma Panevėžy yra ir jie restauravimais užsiima. Jų adresas Paliūniškio 13 (buvusi autoremonto gamykla)
Bet aš asmeniškai naudojuosi kitos kontoros paslaugomis dėl šarnyrų ir traukių restauravimo. Jei kada reiks duosiu koordinates
Su sitais atsargiai. Draugas remontavo Jaguar SType pas juos. Meistreliai tokia samata uzkele, kad ciut prisidejus, buvo galima toki pat jaguara nupirkti. Per pazystamus susitikta su imones savininku, samata krito ~60%, turint omeny, kad pelna jie tikrai pasidare kaip is normalaus kliento.

P.S. Remontuota buvo vaziuokle.

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-06, 19:34   #96
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Na jeigu mašiną nuvarė ir paliko tai pilnai sutinku, o kadangi aš nuvežu tik detales restauravimui ir vežu Panevėžyje pelkių gatvėje mūriniuose garažiukuose pas tą patį darbą dirbančius meistrelius tai kainos visai kitos

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-06, 22:31   #97
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jexx View Post
Arba tinginiam
Kad aš tinginys, tai senai žinau Bet kartais automatas perkamas ir dėl medicininių priežasčių

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-07, 08:15   #98
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Kad aš tinginys, tai senai žinau Bet kartais automatas perkamas ir dėl medicininių priežasčių
tai mano pasirinkimas automato irgi buvo viena iš priežasčių medicininė, nes nuo stuburo bėdų tirpsta ir skauda kairė koja - matomai pravažiuoti milijonai savo padarė. Dabar kaip sakoma kaifuoju su APD

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-07, 11:01   #99
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Na man regis, kas turi automata ir nera labai didelis auto sporto atstovas i mechanine tikrai nenoretu persesti juolabiau kas gyvena mieste ir zino ka reiskia kamsciai. Ir dar nuo senu laiku isitikinimas, kas automatas blogiau na supras, manau, tik tie kurie su abiem variantais yra vazineje

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-07, 11:03   #100
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Joshua View Post
Na man regis, kas turi automata ir nera labai didelis auto sporto atstovas i mechanine tikrai nenoretu persesti juolabiau kas gyvena mieste ir zino ka reiskia kamsciai. Ir dar nuo senu laiku isitikinimas, kas automatas blogiau na supras, manau, tik tie kurie su abiem variantais yra vazineje
Aš pastoviai važinėju abiem variantais Galiu psakyti, kad žiemą labiau norėčiau mechanikos, bet ne dėl užklimpimo, o dėl to, kad linksmiau Įjungei 2 bėgi ir skersas

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.