Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W140

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-03-07, 06:13   #1
sidras
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-21
Pranešimai: 44

sidras is on a distinguished road



Standartinis w140 s500 degimo sistema

Sveiki, nu jau baigiu savo mb visa persirinkti žodziu pakeičiau visa pravodke variklio skyriaus, skirstytuvus, skriejikus, žvaklaidzius, platinines zvakes, bet vistiek kartais nesudirba tai vienas tai kitas cilindriukas, atjungus kelis zvaklaidzius ir idejus i juos zvakes kibirkstis akivaizdziai per silpna , kaip meistras sake motoroleris 3 kartus stipresne kibirksti duoda. Mano supratimu greiciausiai bus kaltos babinos.. kokia butu jusu nuomone? Kas dar gali buti?

sidras neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-07, 07:48   #2
Gintaras
 
Gintaras's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,142

Gintaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sidras View Post
Sveiki, nu jau baigiu savo mb visa persirinkti žodziu pakeičiau visa pravodke variklio skyriaus, skirstytuvus, skriejikus, žvaklaidzius, platinines zvakes, bet vistiek kartais nesudirba tai vienas tai kitas cilindriukas, atjungus kelis zvaklaidzius ir idejus i juos zvakes kibirkstis akivaizdziai per silpna , kaip meistras sake motoroleris 3 kartus stipresne kibirksti duoda. Mano supratimu greiciausiai bus kaltos babinos.. kokia butu jusu nuomone? Kas dar gali buti?
nenorėdamas nieko įžeisti mandagiai pasakysiu ,kad tavo pasirinktas meistras turbūt nieko nežino apie senesnių benzininių mercedesų variklių degimo ir kuro sistemų ir bendrai variklio valdymo veikimo principą ir ypatumus . Bet kokiu atveju - tiek daug detalių pakeitus ir negavus rezultato kodėlgi nepakeitus ir babinų ? Be to reikėtų nepamiršti kiek mašinai metų ir įvertinti ,kad kai kurios elektronikos dalys sensta ne nuo mašinos ridos ,o tiesiog nuo metų ...

Gintaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-07, 07:52   #3
sidras
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-21
Pranešimai: 44

sidras is on a distinguished road



Standartinis

Tai va siandien uzsisakysiu babinas bet kuriuo atveju blogiau nebus

sidras neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-07, 17:22   #4
donioklasika
 
donioklasika's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 235

donioklasika is on a distinguished road



Standartinis

Aš irgi su tokiom bėdom kovoju tik tiek daug dar nepakeičiau. Pakeičiau žvakes - jokio skirtumo; babinas abi - skirtumas iškart juntamas geriau kuriasi bet problemos išliko; begunokus (skriejikus) pakeitė - jokio skirtumo; šiandien nuvariau kitam elektrikui ieškos toliau. Nes nesinori viska iš eilės keisti kol suras kas buvo blogai. Pas mane dar liko nekeisti žvaklaidžiai, paskirstymo dangteliai, variklio pravodkė...

donioklasika neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-07, 18:07   #5
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

zvake, laidai, babinos, paskirtytuvas, kuro purkstukai.
kas blogiausia taip vazinejantis vel apkepina paskirstytuva.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-07, 23:12   #6
sidras
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-21
Pranešimai: 44

sidras is on a distinguished road



Standartinis

Viskas jau sutvarkyta pasirodo vienos babinos korpusas persiskyres kazkokiu tai budu ir ji gaudavo dregme, laikinai idejau sena babina (nes uzsisakiau naujas) ir beda dingo dabar kai duodu gaza iki dugno vaziuojant 80 ir antipraslydimo lempute sumirguliuoja

sidras neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-07, 23:14   #7
sidras
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-21
Pranešimai: 44

sidras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė donioklasika View Post
Aš irgi su tokiom bėdom kovoju tik tiek daug dar nepakeičiau. Pakeičiau žvakes - jokio skirtumo; babinas abi - skirtumas iškart juntamas geriau kuriasi bet problemos išliko; begunokus (skriejikus) pakeitė - jokio skirtumo; šiandien nuvariau kitam elektrikui ieškos toliau. Nes nesinori viska iš eilės keisti kol suras kas buvo blogai. Pas mane dar liko nekeisti žvaklaidžiai, paskirstymo dangteliai, variklio pravodkė...
Keisk variklio pravodke nes vargo vakariene bus.. nebent ji pas tave geros bukles bet abejoju :/ aisku viska reikia persiziureti, man variklis nedirbo gerai, net del vienos vakumines slangutes kuri buvo uzsikisusi

sidras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.