Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-03-09, 10:05   #31
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
Na, as visada turiu iproti kai man pasako atvaziuot masina pasiimt ar priveza ja tai paklausiu kiek sumoj gavosi kad nereiketu po bankomatus vazinet. Savo meistrai be abejo perspes ir paklaus ka kaip daryt, taciau pasitaikoi kai randa dar ko papildomai ir tiesiog nespeja kada suderint.
Joa pasitaiko, bet kiek skambinau, tai dar tvarkoma ir tiek ziniu. As irgi nusiemiau daugiau nei 90. Bet to nepakako. Tai, manau betkokiu atveju jie rade kaskokia didesne beda, nei numateme sanderio pradzioje turi mane informuoti. 1000 priezasciu gali buti, kad as neturesiu daugiau pinigu nei numateme. Gal as tada prijimsiu kita sprendima, pvz: atkelsiu remontus kai lesos leist ta daryti ar pas pazystama uz pigiau padarysiu. Zodziu, kad nera komunikacijos.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 12:43   #32
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
panasiai prigavo mane sfinkse - pavalgyt pavagem bet kai prasidejo pjanke jie po 50 gramu nesiojo henesiu dar gerai pamenu po 50 litu uz taure tai virs 3k pasisedejom net neprigere. Tada man buvo be galo skaudi suma.

Su servisais dar buna nesusikalbejimai kai klientas ateina pasako pvz sutvarkykit man vaziuokle arba pakeiskit visus skyscius tai taip ir daro biudzetu nuo 100 iki tukstanciu. Arba kai konkreciai pasakai: paemi rakta ant 14, atsuki ta varzta, isleidi tepalo kiek iseina, pamatuoji kieki, uzsuki varzta ir uzpyli va sita kur imeciau i bagazine tiek kiek isejo ir paskambini. Tada mazdaug zinai kad 10 eur, max 20 bus.
Taigi buvo paskaiciuota samata 90€. Pakeite viska nessprende bedos, tai savavaliskai be jokios informacijos remontavo per naujo ir kaina isaugo daugiau nei x2,5 karto. Tai ar as kaltas delto? Ar man reikejo stovet uz nugaros nuo 8 iki 18?

Esme tame, jeigu vaziuosite tenais, tai issiaiskinkit iki galo, kad nenutiktu kaip man atsitiko.
Nu as piniginei be reikalo nesinesioju po 300 ar daugiau euru.

Butu pasake isanksto buciau pasiruoses pinigelius.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 13:08   #33
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

oficealiai darei ar be dokumentu?
Oficealiai darant jie neturi teisės daryti daugiau darbų, nei nurodyta užsakymo akte nesusitarus su tavim. Jei padarė - tu turi teise nemokėti už tuos darbus.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 13:13   #34
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
oficealiai darei ar be dokumentu?
Oficealiai darant jie neturi teisės daryti daugiau darbų, nei nurodyta užsakymo akte nesusitarus su tavim. Jei padarė - tu turi teise nemokėti už tuos darbus.
Nu kaip ir skaitosi oficialiai. Tai va man pradziai kilo mintis duot viska ka turiu pinigineje ir fsio. Bet jie man verkt pradejo kad vien tik atraminiai guoliai 150€ kainavo. Draugas sako lai issiema tas naujas dalis, sako o jeigu tu tiek bapkiu neturi kas tada.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 13:35   #35
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

As "pas Viliu" tvarkiau Mazdai vaziuokle rudeni, sutvarke gerai dave garantija, pakeite tas dalis kur kartu paziurejom, daugiau nieko nekeite, uz nupjaustytus varztus atskirai moket nereikejo.
Tiesa pasiemiau kita diena nes kalbejo kad sutvarkys iki pietu o isejo tik rytoj..
Paziureju I tvarkomas masinas mano mazda tuo metu buvo pigiausia is stovejusiu boksuose, neverta manau tiketis is tokiu vyru pazangiu klientu aptarnavimo - informavimo darbo metodu, sutvarke gerai, nebrangiai, vaziuodamas ten super aptarnavimo ir nesitikiu.

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-09, 13:47   #36
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
As "pas Viliu" tvarkiau Mazdai vaziuokle rudeni, sutvarke gerai dave garantija, pakeite tas dalis kur kartu paziurejom, daugiau nieko nekeite, uz nupjaustytus varztus atskirai moket nereikejo.
Tiesa pasiemiau kita diena nes kalbejo kad sutvarkys iki pietu o isejo tik rytoj..
Paziureju I tvarkomas masinas mano mazda tuo metu buvo pigiausia is stovejusiu boksuose, neverta manau tiketis is tokiu vyru pazangiu klientu aptarnavimo - informavimo darbo metodu, sutvarke gerai, nebrangiai, vaziuodamas ten super aptarnavimo ir nesitikiu.
Tikra tiesa! Nu svarbu garantija dave ir viskas baigesi laimingai. Nu dar dave nemokama vaziuokles patikra per garantini laikotarpi. Dar kvapuku dave

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-10, 09:38   #37
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Neradau tokios temos,manau praverstu visiems klubo nariams.

Is karto pildau

Veiksmas Vilniuje,servizas RL2.
Masina nuvaryta ispauti varikli bei dugna,uzmaciau kad servizo meistras plauna sport.oro filtra(vis truksta laiko isigyti ta skysti paciam) paprasiau kad atlikti ir man sport.filtro plovima.Sutarem.
Varikli turejo nuplauti ryte, atvykus 15 val apziureti darbu eiga masina radau ten kur palikau,servizo priemejo komentaras : "Nuplausim rytoj,sian nespejom bahuras tik filtra isplove"
Padekojau uz greitai atlikta darba ir isvaziavau.
Ivariau i garaza ir galvoju paziuresiu kaip sutvarke...
Is 6 vnt tvirtinimu liko tik 3.. i viena kampa ivarytas varztas,filtro deze skilo...


Uploaded with ImageShack.us
Mums teko dirbti su jais Labai daug reklamuojasi, tačiau darbų kokybė labai prasta... Nevažiuočiau ir nelinkėčiau niekam ten lankytis.

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-10, 09:49   #38
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,150

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Mums teko dirbti su jais Labai daug reklamuojasi, tačiau darbų kokybė labai prasta... Nevažiuočiau ir nelinkėčiau niekam ten lankytis.
buvom ten nuvare su pirkeju tikrint auto tai jie pamate kad praputineja vienas purkstukas, tai pirkejai blondinei meistrai pasake variklis visas suvarytas ir reikes daryt kapitalini remonta.... nors pilnai uztektu isvalyt suodzius ir pakeist tarpine po purkstuku...

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-10, 09:56   #39
brasil181
 
brasil181's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-19
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmene
Pranešimai: 990

brasil181 is on a distinguished road



Standartinis

A cia tie patys kur per autopilota ar ne vienas kelyje reklamuojasi ?

brasil181 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-10, 10:01   #40
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė brasil181 View Post
A cia tie patys kur per autopilota ar ne vienas kelyje reklamuojasi ?
Tie patys...

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.