Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-07-12, 13:13   #21
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane ir budavo bajeriu kad po nakties isiskeldavpo visa ir tada jau jausdavosi kikeviena snelygumas, bet uzvedus ji nusileisdavo. cia praeita vasara buvo uzejes toks durniavimas bet dbr lyg viskas tvarkoje niekas nedurniuoja nieko nedariau savime susitvarke

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-12, 13:34   #22
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

isleidimo vuztuvas stringa, jis prie kompresorio. arba pakeisti aismatiko jungiklis i faceliftini varijanta

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-15, 09:54   #23
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
isleidimo vuztuvas stringa, jis prie kompresorio. arba pakeisti aismatiko jungiklis i faceliftini varijanta
Reikia manyti,jog greiciausiai tuomet stinga isleidimo voztuvas? Ka daryti kad jis nestigtu,keisti ar remontuoti?

  Cituoti
Old 2011-07-15, 21:29   #24
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Smulkiau prasom vampai ne visi gudrus kaip tu ...kas cia per faceliftiniai airmatiko davikliai.. tfu jungikliai ir akip juos atskirti? kiek girdejes silberi tos voztuvus neremontuoja -keicia i naujus , bet vienas veikejas sake buvo ji isardes isvales pakeites salnikelius ir viskas veike be priekaistu. norejau ir as pabandyti bet kai ji pamaciau su kruva slanguciu tai ir noras atsoko.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-15, 21:32   #25
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Error View Post
Reikia manyti,jog greiciausiai tuomet stinga isleidimo voztuvas? Ka daryti kad jis nestigtu,keisti ar remontuoti?
o tau ka ir ten beda? ar nori visa masina profilaktiskai perrink kad taip neatsitiktu?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-15, 22:35   #26
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
o tau ka ir ten beda? ar nori visa masina profilaktiskai perrink kad taip neatsitiktu?
Kolega,jei netingesite paskaityti keliais postais auksciau,tai suprasite kokia man beda

  Cituoti
Old 2011-07-15, 22:39   #27
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Error View Post
Kolega,jei netingesite paskaityti keliais postais auksciau,tai suprasite kokia man beda
atsiprasau kolega, praziopsojau, tikrai buvo jusu postai su problemom, kaip sakant ner temos be problemos

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-16, 03:26   #28
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Smulkiau prasom vampai ne visi gudrus kaip tu ...kas cia per faceliftiniai airmatiko davikliai.. tfu jungikliai ir akip juos atskirti? kiek girdejes silberi tos voztuvus neremontuoja -keicia i naujus , bet vienas veikejas sake buvo ji isardes isvales pakeites salnikelius ir viskas veike be priekaistu. norejau ir as pabandyti bet kai ji pamaciau su kruva slanguciu tai ir noras atsoko.
trumpai. negalima deti airmatiko jungiklio nuo w220mopf, tada reikia perkoduoti airmatiku kompa.
yra tik vienas isleidimo voztuvas, ir i ji neieina tiek daug slangu. nemaisykit su voztuvu bloku, i ji ieina visos slangutes.
vyrai nepatingekit ir pagooglinkit kaip veikia airmatikas, nieko ten sudetingo nera
jaigu neklystu Tomskis turi wis tegu viska vercia ir kopina

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-22, 21:28   #29
lexusas5
 
lexusas5's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-02
Gyvenamoji Vieta: liverpool
Pranešimai: 63

lexusas5 is on a distinguished road



Standartinis Padekit :(

Padekit hebrite man prasideda didesnes bedos prasidejo nuo masinos nuplovimo kai nuplauna man masina pradeda griba pjauti airtmatik workshop !!!!!!!!! tada masina nei kila nei leidziasi. po paskutinio nuplovimo masina pakeles buvau paskui vel ismete airmatik workshop ir viskas jis nebeuzgesta sendien vaziuodamas pajutau kad i arka ratas liecia islipes pamaciau vaizda toki kad priekis kaip pakeltas o sikna ratai praktiskai lenda jau po sparnais (( pakeleu ant damkrato pakilo galas kol stovejo pravazevau tai vel nusileido ir nebepakila jau ( ka darit hebrite!!!!!! aiskinkit rodikit foto kur ka rasti nes esu zales jau zinokit man stoga rauna nuo remontu tika sukisau 600svaru ir jauciu kad dar laabai dauk reikes kisti pinigu

lexusas5 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-22, 23:29   #30
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Na idomiai cia pas tave. Pas mane airmatikas dazniausiai ziema megsta pagrybauti prie dideliu salciu, bet cia po nuplovimo tai keista. tokiu bajeriu dar nebuvo. Pabandyk gal akuma atjunti per nakti gal nusimes kokios klaidos ir nustos durniuoti.

augi$ neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.