Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Pasidaryk Pats

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-07-26, 10:59   #11
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė hse505 View Post
Tavo logika turbiniai varykliai turetu 2-3 daugiau kuro imti??

Teisingai saltas oras tankesnis. Esant daugiau O2 turyje isskiariama daugia energijos nes degimo procesas vyksta efektyviau. Taigi galima naudoti maziau kuro kad gauti tiek pat galutines energijos (jegos po keliu transformaciju).

T.y. teoriskai turetu maziau naudoti kuro. Praktiskai esant arkliu padidejimui visi dar paspaudzia ir ima daugiau kuro ledas atveju jam teorija suveike tikriausiai del to kad naudojo daug tempomato ir siaip nepakeite vaziavimo stiliaus
Kelintoj klasėj esi?

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-26, 11:19   #12
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

dar vienas dalykas kuris itakoja žiemos ir vasaros sanaudų skirtumą mano galva yra dar ir fizikos dėsnis apie kūnų tūrio padidėjimą ir sumažėjimą kintant temperatūroms. Kuras bake vasarą labiau plečiasi nei žiemą. Tą dalyką esu pastebėjęs kai būdavo furos baką prisipildavau grižęs iš reiso iki kakliuko, o ryte atidaręs dangtį rasdavau kurą dėl atvėsimo nukritusį keliais centimetrais.. bet gal čia tik teorija? Man atrodo kad siurblys pasiima tą patį kuro kiekį, o dėl šilumos jis kai išsiplečia praktiškai jo tampa daugiau ir susidaro ispūdis kad litru jo sunaudojama mažiau.
Esu dar taip pat kažkada dirbęs su benzinvežiu - tai būdavo kurą bazėje supila iki bačkos kalibruotos plokštelės ir žinodavau kiek laiko turiu tą kurą vasarą išlaikyti bačkoje saulėje, kad man liktų nusileisti pardavimui. Būdavo pas mane kalibruotė 4635 ltr ir vasarą per 30 laipsnių karštį per tris valandas padidėdavo kuro 20 ltr

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-26, 11:46   #13
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
dar vienas dalykas kuris itakoja žiemos ir vasaros sanaudų skirtumą mano galva yra dar ir fizikos dėsnis apie kūnų tūrio padidėjimą ir sumažėjimą kintant temperatūroms. Kuras bake vasarą labiau plečiasi nei žiemą. Tą dalyką esu pastebėjęs kai būdavo furos baką prisipildavau grižęs iš reiso iki kakliuko, o ryte atidaręs dangtį rasdavau kurą dėl atvėsimo nukritusį keliais centimetrais.. bet gal čia tik teorija? Man atrodo kad siurblys pasiima tą patį kuro kiekį, o dėl šilumos jis kai išsiplečia praktiškai jo tampa daugiau ir susidaro ispūdis kad litru jo sunaudojama mažiau.
Esu dar taip pat kažkada dirbęs su benzinvežiu - tai būdavo kurą bazėje supila iki bačkos kalibruotos plokštelės ir žinodavau kiek laiko turiu tą kurą vasarą išlaikyti bačkoje saulėje, kad man liktų nusileisti pardavimui. Būdavo pas mane kalibruotė 4635 ltr ir vasarą per 30 laipsnių karštį per tris valandas padidėdavo kuro 20 ltr
Tas dalykas tikrai pasireiškia, bet keičiasi kuro tankis, o kiekis yra tas pats. Dėl to nesikeičia sąnaudos, o dėl tų kalibravimų buvo bajerių ir degalinėse, kad pripila mažiau kuro, nei rodo skaitliukas, o paskui teisinasi kad kalibruota jau seniai.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-27, 13:36   #14
hse505
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-07-26
Pranešimai: 4

hse505 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Tas dalykas tikrai pasireiškia, bet keičiasi kuro tankis, o kiekis yra tas pats. Dėl to nesikeičia sąnaudos, o dėl tų kalibravimų buvo bajerių ir degalinėse, kad pripila mažiau kuro, nei rodo skaitliukas, o paskui teisinasi kad kalibruota jau seniai.
Kuro tankis ar kuro misinio tankis? Manau nereikia aiskinti tiems kurie jau "neklaseje" kad kuro ir oro tankis nevienodai keiciasi prie skirtingu temperaturu?

beje klausimas ne i tema - koks skirtumas kokioje as klaseje? Baigiusiems klases klausimas pamastymui - kam buvo sugalvotos turbinos?
a. kad graziai svilptu kai gezas spaudz pedala/ein an lenkimo
b. kad daugiau kuro rytu, daznai luztu ir daug litu kainuotu. Cia specialiai kad suprastum kad masinos islaikymas kainuoja daug pinigu
c. didinti patenkamo oro kieki ciklo metu siekiant didinti degimo kameros efektyvuma. tuo pasekoje prie mazesnio variklio darbo turio isgaunama daugiau AJ ir sumazeja
santykines kuro sanaudos 1 arklio jegai.

PS. O kaip paziureti kelintoje as klaseje? google nerodo


Paskutinį kartą redagavo hse505; 2010-07-27 19:00 val.
hse505 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-07-29, 22:17   #15
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė hse505 View Post
Kuro tankis ar kuro misinio tankis? Manau nereikia aiskinti tiems kurie jau "neklaseje" kad kuro ir oro tankis nevienodai keiciasi prie skirtingu temperaturu?

beje klausimas ne i tema - koks skirtumas kokioje as klaseje? Baigiusiems klases klausimas pamastymui - kam buvo sugalvotos turbinos?
a. kad graziai svilptu kai gezas spaudz pedala/ein an lenkimo
b. kad daugiau kuro rytu, daznai luztu ir daug litu kainuotu. Cia specialiai kad suprastum kad masinos islaikymas kainuoja daug pinigu
c. didinti patenkamo oro kieki ciklo metu siekiant didinti degimo kameros efektyvuma. tuo pasekoje prie mazesnio variklio darbo turio isgaunama daugiau AJ ir sumazeja
santykines kuro sanaudos 1 arklio jegai.
Turbina didina naudingumo koeficientą panaudodama išmetamųjų dujų mišinio karštį. Be to turbininiai motorai nesilygina su neturbininiais. Dėl didesnio paduodamo oro srauto reikia mažiau kuro, kad pasiekti tą pačią galią kaip su neturbininiu. Dar priedo yra toks gudrus įrengimas kaip interkuleris, kuris atvėsina orą, nes spaudžiamos dujos plečiasi. Be to jei mokėtum naudotis google, tai paskaitinėtum apie turbas daugiau.

Citata:
Pradžioje rašė hse505 View Post
PS. O kaip paziureti kelintoje as klaseje? google nerodo

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 19:35   #16
Gytautas
 
Gytautas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Jurbarkas
Pranešimai: 122

Gytautas is on a distinguished road



Standartinis

Iš dalies temos autorius yra teisus. Toyota Prius automobiliuose yra montuojama sistema, kur už išmetimo "kelnių" stovi vandens pašildymo įtaisas, kad variklis kuo greičiau užšiltų. Tokia sistema labai pagelbėja žiemą Stebuklų ten didelių nėra, kas netingi, manau gali ir pats susimontuot tokią sistemą

Gytautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 19:43   #17
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tu cia apie webasta?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 19:47   #18
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
tu cia apie webasta?
kokia webasta? apie ausinimo sistemos sildyma "mecaniniu principu" cia.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 19:47   #19
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Kad tų papildomo pašildymo variantų MB turėjo kelis. Šiaurės rinkai (Švedai, Norvegai ir kitos šaltos šalys ) turėjo spiralę įmontuotą į variklio bloką, kuri jungdavosi į 220V įtampą, kitoms rinkoms montuodavo Webasto šildytuvą, kuris veikia naudodamas kurą.

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-13, 20:22   #20
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

mano tevas ant ubages motoro fufaike statybine numesdavo ziema, ilgiau siluma motoras laikydavo

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.