Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-09-21, 20:12   #891
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
neturiu ir kolkas neplanuoju tureti, bet nereiskia, jog esu blogesnis nei kazkas kitas is cia esanciu ir vairuojanciu mb markes modeli. Reikia filtruoti zmones, as simta kartu esu sakes kad yra forume keli nuodai, kurie kelia sumaisti ir mutina vandenis. Kai ju nebeliks, turetu situacija pasikeisti. Kitu atveju taip ir drabstysites toliau sh, kol tokie normalus zmones kaip Idalius ir pan. paliks foruma.
tarkim as. as turiu nuli naudos. nei jus mano galimi klientai, nei man is jusu ko reikia, po tiek metu nebera noro netgi pasakoti ka zinau.
Sharrasitto mes dar laistysim tavo kita mersa, iskelsim bokala meete

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 22:54   #892
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
tai jau minejai kad su dauguma savo masinom remontuotis vazineji dazniau nei tepalus keiti. Ant kiek turi buti lavonas kad luztu dazniau nei kas 4k km, cia daugmaz kas 2-3 menesius masina sustoja ir nebevaziuoja?
O tu matai kazka keisto kad i servisa.remontuoti.vaziuojant 25k km mieste reikia uzsukti dazniau nei tepalus keiciant? Nebuvau dar sustojes, bet tai sarnyras, tai ivore, tai kalades, tai kokia esp lempute, tai koks daviklis....

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-21, 23:01   #893
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
tarkim as. as turiu nuli naudos. nei jus mano galimi klientai, nei man is jusu ko reikia, po tiek metu nebera noro netgi pasakoti ka zinau.
Sharrasitto mes dar laistysim tavo kita mersa, iskelsim bokala meete
Tai vat butent, tolerancijos lygis forume nulinis, jokios pagarbos svetimam nepazistamam zmogui, ir jokio dekingumo uz pagalba. Siame forume sutikau tikrai nemazai geru ir issilavinusiu zmoniu, su kuriais net teko sedeti prie vieno stalo, bet dar daugiau yra kenkeju, kuriems apdergt kita zmogu nieko nereiskia Bet tai yra suprantama, greiciausiai gyvenime nesiseka, tuomet visa neapykanta ir blogis realizuojamas virtualioje erdveje, taip buvo ir bus ir ne tik Lietuvoje ko gero, bet ir visame pasaulyje. Daug senbuviu jau paliko foruma, neabejoju, jog ju mazes ir toliau, jeigu situacija nesikeis. Dalyvavimas forume nebetenka prasmes, nes tai turetu buti vieta, kur suveda bendramincius, kurie gali dalintis patirtimi, patarimais, o gaunasi atvirksciai, dalinasi neapykanta ir keiksmazodziais, kurie aciu Dievui dar kazkiek cenzuruojami. Kiek uzeini i foruma, tie patys zmones, tos pacios kalbos apie tas pacias seniai issemtas temas, ir tie patys pykciai.

O as, vampyrai, dar viena diena dainuosiu daina, sededamas merse neatsizadejau jo ir neatsizadesiu, kad ir koks islaidu saltinis jis gali buti, bet kartais gyvenimas vercia keisti tam tikrus dalykus, vardan geresniu dalyku ateityje. Nesu beprotis ir pametes galva del MB markes, besalygiskai vairuodamas tik sios markes automobilius. Mersas yra prabangos reikalas, kad ir koks jis bebutu, o uz prabanga yra mokama nemaza suma. Kai galesiu sau tai leisti, tikrai mano kieme stoves mersas, ne kazkas kita, o tik MB, nes tai man ne tik transporto priemone, bet ir gyvenimo filosofija, visas MB brandas man yra pavyzdys to, ko reiketu siekti (The best or nothing).

Kelsim mes dar bokala uz MB

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 07:12   #894
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
O tu matai kazka keisto kad i servisa.remontuoti.vaziuojant 25k km mieste reikia uzsukti dazniau nei tepalus keiciant? Nebuvau dar sustojes, bet tai sarnyras, tai ivore, tai kalades, tai kokia esp lempute, tai koks daviklis....
Taip man keista, nes darant aptarnavima viskas yra patikrinama ir sarnyrai ir kaladeles ir guoliai ir dirzeliai ir visi skysciai. O sarnyrai ar visokios ivores staiga nepradeda bildet

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 08:27   #895
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Taip man keista, nes darant aptarnavima viskas yra patikrinama ir sarnyrai ir kaladeles ir guoliai ir dirzeliai ir visi skysciai. O sarnyrai ar visokios ivores staiga nepradeda bildet
na kaladelem liko 40proc - as ju nekeiciu keisdamas tepalus, praeina sakykim 10 ar 15k km ir tada keiciu. Lygiai tas pats ir su vaziuokle.
TIesa, kur tepalus keiciu nelabai man pilna patikra padaro, yra atskiri servisai vaziuoklei, tepalams, ir variklio diagnostikai.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 08:39   #896
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
tarkim as. as turiu nuli naudos. nei jus mano galimi klientai, nei man is jusu ko reikia, po tiek metu nebera noro netgi pasakoti ka zinau.
Sharrasitto mes dar laistysim tavo kita mersa, iskelsim bokala meete
kolega, esat gerbiamiausias forumo dalyvis

simaso is online now   Cituoti
Old 2015-09-22, 10:44   #897
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
na kaladelem liko 40proc - as ju nekeiciu keisdamas tepalus, praeina sakykim 10 ar 15k km ir tada keiciu. Lygiai tas pats ir su vaziuokle.
TIesa, kur tepalus keiciu nelabai man pilna patikra padaro, yra atskiri servisai vaziuoklei, tepalams, ir variklio diagnostikai.
nauja kibira aptarnauji pas dyleri kad galiotu "garantija", tai ir sena nuvaryk pas dyleri ar normalu servisa pakeist tepalu ir padaryt patikra, vistiek bus pigiau. O jeigu tepalus keiti pas vasia tepalu keiteja, o visa kita darai tik tada kai suluzta ir nebevaziuoja tai cia jau ne seno automobilio beda, o tavo asmenine.
Be to 40proc kaladeliu nesudyla per 5k km, net per 10k km nesudyla jeigu nenaudoji sportui, nes visi dyzelistai keisdami tepalus kas 20k km (~kas puse metu) keistu ir kaladeles ir puse sarnyru

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 16:30   #898
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Dabar po euro kainos servizuose sukilo, kad pas dileri daug kas pigiau iseina.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-22, 16:33   #899
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
Dabar po euro kainos servizuose sukilo, kad pas dileri daug kas pigiau iseina.
ir dileris duoda garantija darbams bei datalems. pas vasia viskas sudetingiau...

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-23, 14:05   #900
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

http://auto.plius.lt/skelbimai/opel-...s-4273004.html Idomus nes Opelis, vertingas nes 1.9 dyzelis Draugas parduoda, gal kas iesko kazko panasaus tai variantas super, kaina derinama

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.