Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-10-04, 20:23   #14831
ViliusD
 
ViliusD's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda, Norway - Myre
Pranešimai: 2,528

ViliusD is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
o tai ten iš pašalpos reikia gyventi, kad 210 nusipirkt? Lietuvoje tai užtenka.
Ka tu cia norejai paklausti taip ir nespratau... Visi savo prioritetus susiskirsto savaip, o ypac cia zmones savo ekonomines padeties automobiliu ar kitais daigtais nedemonstruoja, nes cia nelabai kas skundziasi, kad pinigu nera... o siaip cia ir minimuma gaunant gali is salono issivaryt be didesniu problemu...
O kas liecia No ir Lt tai mums dar toli s.... plaukti iki ju kulturos tuolab iki ekonomikos ir t.t

Sporbatis tosolis, tai ausinimo skyscio koncentratas

__________________
ViliusD neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-04, 20:33   #14832
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ViliusD View Post
Ka tu cia norejai paklausti taip ir nespratau... Visi savo prioritetus susiskirsto savaip, o ypac cia zmones savo ekonomines padeties automobiliu ar kitais daigtais nedemonstruoja, nes cia nelabai kas skundziasi, kad pinigu nera... o siaip cia ir minimuma gaunant gali is salono issivaryt be didesniu problemu...
O kas liecia No ir Lt tai mums dar toli s.... plaukti iki ju kulturos tuolab iki ekonomikos ir t.t

Sporbatis tosolis, tai ausinimo skyscio koncentratas
tai kodėl s21 kieme? taigi gali iki dylerio nuvažiuoti 568 kilometrus ir nusipirkti iš pašalpos solidų ford mondeo. galiu patikint, kad gerokai geriau važiuoja nei anas puvėkas.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-04, 20:34   #14833
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Kosmaras kazkoks, ko jus prie zmogaus prikibot )

__________________
Ex - s202, s203, s204, w169;
Now - s203.
iMechanic neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-04, 20:37   #14834
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,287

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
tai kodėl s21 kieme? taigi gali iki dylerio nuvažiuoti 568 kilometrus ir nusipirkti iš pašalpos solidų ford mondeo. galiu patikint, kad gerokai geriau važiuoja nei anas puvėkas.
alteroja-kodel dirbdamas darbe ir masinas ardydamas/remontuodamas skraidai nusiurusiu w 220? kazkaip nepjaudavai taip iki siandien.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-04, 20:42   #14835
egidijus dk
 
egidijus dk's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-13
Pranešimai: 221

egidijus dk is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
alteroja-kodel dirbdamas darbe ir masinas ardydamas/remontuodamas skraidai nusiurusiu w 220? kazkaip nepjaudavai taip iki siandien.
nes cia kazka Alteroja gryba uzpjovei

egidijus dk neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-04, 20:45   #14836
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
alteroja-kodel dirbdamas darbe ir masinas ardydamas/remontuodamas skraidai nusiurusiu w 220? kazkaip nepjaudavai taip iki siandien.
tai kad aš iš remonto, tuo labiau ardymo sau pajamų nepasidarydavau daugiau nei 10 proc. bent paskutinius 3 metus.
gal ir per aršiai aš čia ant Viliaus, tiesiog per porą mėnesių iš Norvegijos į koletyvą įsiliejo x skaičius individų su skirtingomis istorijomis. PVZ: žmonės 7 metus gyvena Norvegijoje ir šneka norvegiškai kaip aš, porą kart kirdėjęs tą kalbą. Atsiprašau, jei išliejau savo pyktį ant nekaltų. Bet man nekaltas lietuvis norgėje turi važinėt su minimum 212 kėbulu.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-04, 20:49   #14837
ViliusD
 
ViliusD's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda, Norway - Myre
Pranešimai: 2,528

ViliusD is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
tai kodėl s21 kieme? taigi gali iki dylerio nuvažiuoti 568 kilometrus ir nusipirkti iš pašalpos solidų ford mondeo. galiu patikint, kad gerokai geriau važiuoja nei anas puvėkas.
Apie kokia tu cia pasalpa kalbi? mano s210 cia daugiau kainuoja, negu tavo w220 Lt is kur cia tie 568km? Uztektu ir 40km nuvaziuot iki mercedes atstovybes, bet kam man vaziuot? Jeigu ir sis puikiai tarnauja, pilna cia lietuviu kurie prisipirke naujau masinu ir kas is to? As randu kur protingiau pinigus suinvestuoti, negu i masina, plius dar Lt 500 kvadratu isirengti reikia, tai man ta masina giliai dzin kol dar vaziuoja be didesniu problemu
P.S nesuprantu ko tu cia b*** ilgiu pasimatuot uzsinorejai....

__________________
ViliusD neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-04, 21:00   #14838
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ViliusD View Post
Apie kokia tu cia pasalpa kalbi? mano s210 cia daugiau kainuoja, negu tavo w220 Lt is kur cia tie 568km? Uztektu ir 40km nuvaziuot iki mercedes atstovybes, bet kam man vaziuot? Jeigu ir sis puikiai tarnauja, pilna cia lietuviu kurie prisipirke naujau masinu ir kas is to? As randu kur protingiau pinigus suinvestuoti, negu i masina, plius dar Lt 500 kvadratu isirengti reikia, tai man ta masina giliai dzin kol dar vaziuoja be didesniu problemu
P.S nesuprantu ko tu cia b*** ilgiu pasimatuot uzsinorejai....
aš įsivaizduoju, kad s210 su norvegiškais numeriais važiuoja 10 kart geriau nei airbus a380 skrenda ir kokiais 250 kartų geriau važiuoja nei mano supuvęs urodas w220 su LIETUVIŠKAIS (NEDUOK DIEVIE ALELIUJA) numeriais. Aš šiaip uždaviau porą elementarių klausimų tavo problemos tema, kurią Lietuvoje, nuostabiausioje šalyje pasalyje, kiekvienas išspręstų per 15min. Jei tai diskriminacija, nesusipratimas ar dar koks briedas, diskriminuojantis emygerius - laukiu įspėjimo, bano ar dar ko. Į sveikatą.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-04, 21:03   #14839
egidijus dk
 
egidijus dk's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-13
Pranešimai: 221

egidijus dk is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
aš įsivaizduoju, kad s210 su norvegiškais numeriais važiuoja 10 kart geriau nei airbus a380 skrenda ir kokiais 250 kartų geriau važiuoja nei mano supuvęs urodas w220 su LIETUVIŠKAIS (NEDUOK DIEVIE ALELIUJA) numeriais. Aš šiaip uždaviau porą elementarių klausimų tavo problemos tema, kurią Lietuvoje, nuostabiausioje šalyje pasalyje, kiekvienas išspręstų per 15min. Jei tai diskriminacija, nesusipratimas ar dar koks briedas, diskriminuojantis emygerius - laukiu įspėjimo, bano ar dar ko. Į sveikatą.
kas tau senden ikando?Ar zmona nedave ka cia bandai isilieti?Nusiramink suvalgik Snikers nes elgiesi kaip primadona

egidijus dk neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-10-04, 21:16   #14840
ViliusD
 
ViliusD's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda, Norway - Myre
Pranešimai: 2,528

ViliusD is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
aš įsivaizduoju, kad s210 su norvegiškais numeriais važiuoja 10 kart geriau nei airbus a380 skrenda ir kokiais 250 kartų geriau važiuoja nei mano supuvęs urodas w220 su LIETUVIŠKAIS (NEDUOK DIEVIE ALELIUJA) numeriais. Aš šiaip uždaviau porą elementarių klausimų tavo problemos tema, kurią Lietuvoje, nuostabiausioje šalyje pasalyje, kiekvienas išspręstų per 15min. Jei tai diskriminacija, nesusipratimas ar dar koks briedas, diskriminuojantis emygerius - laukiu įspėjimo, bano ar dar ko. Į sveikatą.
Zmogau, tai tu cia pamates, kad zmogus kuris i menesi gauna milijona kr ir daugiau pelno ir vazineja su mazda 323 turbut nusautum.... O cia niekam neidomu ir niekam net nuostabos nekyla.... Nors pirmais metais, atvaziavus ir pamacius negalejau ir as atsistebeti... Bet su laiku mastymas keiciasi... Zmogau isvaziuok is savo kauno pakeliauk po pasauli pamatysi, kad ne visi del masinos ir "adibas" kostiumo gyvena.... O siaip, tai, vaziuosiu toliau su savo puviaku ir nepatikesi uzmigsiu su sypsena netgi

__________________
ViliusD neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.