Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2020-06-01, 10:09   #91
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

O kaip Cayenne Turbo?

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-06-01, 13:43   #92
Andrius A.
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-11-22
Pranešimai: 41

Andrius A. is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
O kaip Cayenne Turbo?
Esu bandes tik Second generation (pre-facelift) turbo modeli, man asmeniskai Jis “nepatrauklus”, tiesiog ne man. Gal psichologiskai esu “traumuotas” Tu visu body kit’u, kuriu pilna prideta ant Ju ,pas mus. Man artimiau konservatyvi isvaizda.



Cia bendrai:
P.s keistas toks jausmas,kai “pristatai “ savo Mercedes , o forumieciai - klausineja kodel ne X5m , o gal Porsche turbo.. )) “kodel”- “spalva” Juodas ir t.t. Toks dviprasmiskas jausmas ,Juk cia turetu buti “Mercedes fanu” puslapis.

Andrius A. neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-06-01, 14:01   #93
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Andrius A. View Post
Esu bandes tik Second generation (pre-facelift) turbo modeli, man asmeniskai Jis “nepatrauklus”, tiesiog ne man. Gal psichologiskai esu “traumuotas” Tu visu body kit’u, kuriu pilna prideta ant Ju ,pas mus. Man artimiau konservatyvi isvaizda.



Cia bendrai:
P.s keistas toks jausmas,kai “pristatai “ savo Mercedes , o forumieciai - klausineja kodel ne X5m , o gal Porsche turbo.. )) “kodel”- “spalva” Juodas ir t.t. Toks dviprasmiskas jausmas ,Juk cia turetu buti “Mercedes fanu” puslapis.
Todel, kad net pats Vampyras sako, kad jei turi pinigu naujam arba brangiam mersuj- pirk bmw arba audi. O siaup daugeliui negresia isigyt nauju todel suveikia vidinis Lietuvis.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-06-01, 14:16   #94
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Todel, kad net pats Vampyras sako, kad jei turi pinigu naujam arba brangiam mersuj- pirk bmw arba audi. O siaup daugeliui negresia isigyt nauju todel suveikia vidinis Lietuvis.
Visiskai neteisingai interpretuoji mano zodzius. Kai suaugsi suprasi ka as tuom norejau pasakyti.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-06-01, 15:18   #95
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Question

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Visiskai neteisingai interpretuoji mano zodzius. Kai suaugsi suprasi ka as tuom norejau pasakyti.
Supratau, suklydau. Kaltas

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-06-01, 15:48   #96
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Andrius A. View Post
Esu bandes tik Second generation (pre-facelift) turbo modeli, man asmeniskai Jis “nepatrauklus”, tiesiog ne man. Gal psichologiskai esu “traumuotas” Tu visu body kit’u, kuriu pilna prideta ant Ju ,pas mus. Man artimiau konservatyvi isvaizda.



Cia bendrai:
P.s keistas toks jausmas,kai “pristatai “ savo Mercedes , o forumieciai - klausineja kodel ne X5m , o gal Porsche turbo.. )) “kodel”- “spalva” Juodas ir t.t. Toks dviprasmiskas jausmas ,Juk cia turetu buti “Mercedes fanu” puslapis.
faceliftą žiūrėk, kitas vaizdas bent man ir prefl geriau už ML atrodo, apie saloną net nekalbu, pas mersą kažkoks atsilikęs

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-06-01, 16:20   #97
Andrius A.
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-11-22
Pranešimai: 41

Andrius A. is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
faceliftą žiūrėk, kitas vaizdas bent man ir prefl geriau už ML atrodo, apie saloną net nekalbu, pas mersą kažkoks atsilikęs
Visi akcentuoja isvaizda siuo klausimu tai nebuvo Man pagrindinis aspektas, nes buciau pasilikes tuomet Ranger Rover,arba Bmw X5, kalbant apie pastaraji, mano vaikai,suo- per metus sugebejo Taip salona “suesti” ,Kad automobilis buvo vos atgaivintas,bunant tik 1.5 m amziaus
Ml63 pasitinkau del jo variklio ir tai,kokias Jis man teigiamas emocijas suteikia.

Andrius A. neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-06-02, 22:26   #98
Mintis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-10-11
Pranešimai: 98

Mintis is on a distinguished road



Standartinis

Niekaip nesuprantu, ko jus visi kimbat? Nebūtų Lietuviai, tai dar iš pavydo ir pinigus pradėjo skaičiuot kai kas Jei rinkosi Mercedes benz, o tuo labiau AMG modeli, tai žmogus buvo tvirtai apsisprendęs ko nori O ne, kodel ne Bmw ar ne Porsche... Dėl spalvos vėlgi butu kvaila kažką sakyt, kai perki tokį modeli spalva juoda, balta ar sidabrine, koks skirtumas, daug svarbiau komplektacija ir stovis automobilio, spalva šiais laikais, plėveles pagalba labai lengva pakeist...
O šiaip sveikinu sugrįžus, jeigu čia pavyduoliai neišgąsdins, turėtu but įdomaus contento Kai pats BMW vairuodavau, tai daug BMW foruma skaitydavau, labai įdomu buvo skaityti, bei segti tavo temas, jei gerai pamenu buvo ir e90 m3 baltas po to f10 m5 Laukiam ka gero su ML nuveiksi.

Mintis neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-06-12, 23:23   #99
Andrius A.
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-11-22
Pranešimai: 41

Andrius A. is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mintis View Post
Niekaip nesuprantu, ko jus visi kimbat? Nebūtų Lietuviai, tai dar iš pavydo ir pinigus pradėjo skaičiuot kai kas Jei rinkosi Mercedes benz, o tuo labiau AMG modeli, tai žmogus buvo tvirtai apsisprendęs ko nori O ne, kodel ne Bmw ar ne Porsche... Dėl spalvos vėlgi butu kvaila kažką sakyt, kai perki tokį modeli spalva juoda, balta ar sidabrine, koks skirtumas, daug svarbiau komplektacija ir stovis automobilio, spalva šiais laikais, plėveles pagalba labai lengva pakeist...
O šiaip sveikinu sugrįžus, jeigu čia pavyduoliai neišgąsdins, turėtu but įdomaus contento Kai pats BMW vairuodavau, tai daug BMW foruma skaitydavau, labai įdomu buvo skaityti, bei segti tavo temas, jei gerai pamenu buvo ir e90 m3 baltas po to f10 m5 Laukiam ka gero su ML nuveiksi.
Aciu Su nostalgija prisimenu Bmw forumo zydejimo laikus...
Kas del Ml63 , atliktas profilaktinis servisas (pakeisti tepalai,filtrai,zvakes). Bei uzsakyti HJS sportiniai (street legal) 200 cell katalizatoriai is Vokietijos,bus dedami vietoj oem. Kad gauti tokius pat skaicius kaip su cattle’s down pipes,po ecu tune, bet “nepazeisti co2 “ emission reikalavimu. Foto greitai laiku

Andrius A. neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-06-23, 13:57   #100
Andrius A.
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-11-22
Pranešimai: 41

Andrius A. is on a distinguished road



Standartinis

Truputis update, atkeliavo HJS “granatos “



Andrius A. neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.