Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2018-12-26, 11:39   #61
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armins View Post
EGR ir Adblue keliaus is "trobos", o del DPF turbut nuspresim vietoj, pamate kas per bukle.
Kokia kolegu nuomone apie galios pakelima koki 20kw ir 60NM? Kaip pats variklis ir mazgai draugauja su tuom? Siaip galios kaip ir uztenka, bet jei jau busiu tokioj kontoroj, gal pasinaudot galimybe?
Ir ka patartumet tokiems darbams atlikt? Vimotas, galingas.lt ar dar ka?
Is asmenines patirties ir 4 darytu masinu rekomenduoju si vaikina http://www.automodas.lt jis i vilniu savaitgaliais vaziuoja remapinti. Zmogus su dideliu kraiciu patirties. Patars, paaiskins ir niekada neissikalines kaip vimota ar galingas.

Fb gali pamatyti jo atliktu darbu. Zmones is visos lt varo tokius automobilius kaip m3-5 naujus porche ar amg mersus.

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-26, 12:03   #62
BETMENAS
 
BETMENAS's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-06
Pranešimai: 268

BETMENAS is on a distinguished road



Standartinis

Tiek Vimota tiek Startline tragedija, i klienta žiūri kaip į skudura. Jeigu neatvežei ten kokio 911 turbo tai niekas tavo techninio stovio net nežiūrės. Startline vapšie tokius pinigus kraunasi kasdien , klientams net kambariuko neturi su kavos aparatu, stovek lauke prie garazo puse dienos arba restorane sėdėk kaip durnelis, specialiai tempia laika gal dėl to kad žmogus galvuotu jog ten jie dirba kažka ir dėl to kainuoja nesamones, nors mano atvėju ten max valanda. Atsakomybes 0 vežiau Daily 16 metu del egr. Tai teko is Klp du sykius parvažiuoti, bande vis prikaisiuoti kad netvarkinga technika ir čia ne jų programinė bėda (lengviausiais atmazas) nors ta mašina beveik nuo 0 važinėju pats. Išoperavo cheko neišjungia sakė važiuoti į atstovybe atvažiuoju į atstovybe sako mes tau nebent galim atgal viska sukrauti o ne išjungti, nuvežiau pas konkurentus ir damušo bet jau neturėjau nervu eiti atsimušinėti pinigus. Klounu klounai net saskaitos firmai neišrašo aš neisivaizduoju kaip ju ten dar valdžia neužbanino bet čia jau ne mano reikalas.


P.s mersas labai gražus , linksmų švenčių

__________________
ex. BMW 535 E60 (06) ex. MB S350 W221 (11) Dabar: BMW 750 (13) 450HP
BETMENAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-26, 14:52   #63
armins
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-11-05
Pranešimai: 98

armins is on a distinguished road



Standartinis

Betmenas, aciu kurie konkurentai viska sutvarke iki galo?
Apie automodas negirdejas, jis man butu labai patogu. Turi stenda 4wd? Kokias masinas dare?

armins neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-26, 16:34   #64
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armins View Post
Betmenas, aciu kurie konkurentai viska sutvarke iki galo?
Apie automodas negirdejas, jis man butu labai patogu. Turi stenda 4wd? Kokias masinas dare?
deja tik 2wd isigyjo, bet masinu tai jau keletas tuks. kaip minimum darytu. Ir is ju tikrai nemaza dalis nauju kaip 17 X5 ir daug MB bei audi. Jei zmones pas ji performance masinas varo darytis, manau zmogus turi nemaza kraiti patirties.https://www.facebook.com/automodas/

masterkame neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-26, 16:53   #65
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,278

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Keista, kad apie Vimota tokios kalbos. Kiek vaziavo nuo manes zmones, ir pats esu drauges masina vares ten- viskas tvarkingai, ir ismontavo viska vietoj Gal apie Vimotos atstovus kalba buvo

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-26, 17:27   #66
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,538

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gadget View Post
Keista, kad apie Vimota tokios kalbos. Kiek vaziavo nuo manes zmones, ir pats esu drauges masina vares ten- viskas tvarkingai, ir ismontavo viska vietoj Gal apie Vimotos atstovus kalba buvo
Kaune tikrai taip nėra

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-26, 17:29   #67
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,278

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Keista, tikrai

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-27, 12:44   #68
BETMENAS
 
BETMENAS's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-06
Pranešimai: 268

BETMENAS is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė armins View Post
Betmenas, aciu kurie konkurentai viska sutvarke iki galo?
Apie automodas negirdejas, jis man butu labai patogu. Turi stenda 4wd? Kokias masinas dare?
Aš neturėjau kur dingti tai važiavau į Vimota bet irgi vos ne maldauti reikėjo kad pažiūrėtu , tipo kodėl iś kart neatvažiavau, bet rezultatų esu patenkintas. Nu jie seni monopoliai ir labai išpy...ēja klientų begalės tai ir neįdomus pavienis atvažiavęs žmogus... 4wd prasuksi Lietuvoj tik Startinė, jeigu klystu būtinai pataisykit mane

__________________
ex. BMW 535 E60 (06) ex. MB S350 W221 (11) Dabar: BMW 750 (13) 450HP
BETMENAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-27, 13:29   #69
armins
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-11-05
Pranešimai: 98

armins is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BETMENAS View Post
Aš neturėjau kur dingti tai važiavau į Vimota bet irgi vos ne maldauti reikėjo kad pažiūrėtu , tipo kodėl iś kart neatvažiavau, bet rezultatų esu patenkintas. Nu jie seni monopoliai ir labai išpy...ēja klientų begalės tai ir neįdomus pavienis atvažiavęs žmogus... 4wd prasuksi Lietuvoj tik Startinė, jeigu klystu būtinai pataisykit mane
Startline? Galingas.lt irgi sake matuoja 4wd. Per fb visi bendrauja normaliai, Vimota irgi pasirode tikrai nepasikele, tik nezinau kas atrasinejo Dabar tik reikia apgalvot i ka kreiptis: vimota, galingas ar automodas?

armins neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-12-27, 13:56   #70
BETMENAS
 
BETMENAS's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-06
Pranešimai: 268

BETMENAS is on a distinguished road



Standartinis

Betkokiu atvėju logiškiausia daryti ten kur prasuktu ant stendo. Neretas atvėjas kad paankstina akseleratoriu ir vizualiai galvoji kad daugiau ag, bet čia jau garažiuku darbai

__________________
ex. BMW 535 E60 (06) ex. MB S350 W221 (11) Dabar: BMW 750 (13) 450HP
BETMENAS neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.