Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CLK Klasė » C208

Naujas pranešimas
Old 2020-10-12, 21:12   #1
Erbis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-10-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2

Erbis is on a distinguished road



Standartinis W208 garso aparatura

Sveiki, sia savaite isigijau CLK320 w208 97metų. Kol kas patenkintas, tik vat garsakalbiai suvarge jau (dar nenuiminejau ziuret ar plyse ar kas jiem, bet "plerpia") tai va su tokiu klausimu ar verta ieskot originalo (pas mane ne Bose ir stiprintuvo gale nera) ar geriau kazko "aftermarket" ziuretis?

Erbis neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-10-13, 09:39   #2
ArminelA
 
ArminelA's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-18
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 255

ArminelA is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Erbis View Post
Sveiki, sia savaite isigijau CLK320 w208 97metų. Kol kas patenkintas, tik vat garsakalbiai suvarge jau (dar nenuiminejau ziuret ar plyse ar kas jiem, bet "plerpia") tai va su tokiu klausimu ar verta ieskot originalo (pas mane ne Bose ir stiprintuvo gale nera) ar geriau kazko "aftermarket" ziuretis?
Tikrai neverta originalų dėti. BOSE taip pat neapsimoka nes susidėti darbo daug. Pas mane Cabrio tai tik duryse ir sedyneje galinėje subas yra.

Tai aš dėjau After market Alpine G-type kalonkes į duris ir stiprintuvą po magu pakisau. Suba palikau org Kolkas tikrai patenkintas. Aišku dar geriau būtų 3juostė sistema bet tuomet reikia galingesnio stiprintuvo ir jau vedžioti laidus.

Priekis duru: Kompnentai 16tukai
Galas 13tukai

__________________
MB CLK200k A208
ArminelA neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-10-13, 17:24   #3
Erbis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-10-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2

Erbis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ArminelA View Post
Tikrai neverta originalų dėti. BOSE taip pat neapsimoka nes susidėti darbo daug. Pas mane Cabrio tai tik duryse ir sedyneje galinėje subas yra.

Tai aš dėjau After market Alpine G-type kalonkes į duris ir stiprintuvą po magu pakisau. Suba palikau org Kolkas tikrai patenkintas. Aišku dar geriau būtų 3juostė sistema bet tuomet reikia galingesnio stiprintuvo ir jau vedžioti laidus.

Priekis duru: Kompnentai 16tukai
Galas 13tukai
Nu jo aš irgi galvojau, kad daug darbo su bose. Manau irgi kažką panašaus bandysiu, pradžiai pasikeisiu durelėse, o palangėje atrodo lyg dar gyvos tai bandysiu palikt. O stiprintuvą vietoj tos dėžutės (ar kaip ją pavadint) po magu dėjei?

Erbis neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-10-15, 07:00   #4
ArminelA
 
ArminelA's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-18
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 255

ArminelA is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Erbis View Post
Nu jo aš irgi galvojau, kad daug darbo su bose. Manau irgi kažką panašaus bandysiu, pradžiai pasikeisiu durelėse, o palangėje atrodo lyg dar gyvos tai bandysiu palikt. O stiprintuvą vietoj tos dėžutės (ar kaip ją pavadint) po magu dėjei?
As dejau toki kur nuo mago fiskiu pasijunge nieko nereikia vedziotis, biski pasiknisau kol as ji ten idejau bet telpa. 400w jis galingumo tai kaip tik kalonkem. Bet reiktu duris izoliuoti jau nes pas mane biski barska bet tai sia vasara ir neprisiruosiau. Butinai saugikli pakeisk tik is 10A i 25A. (Cia masinos saugiklineje ne mago saugikli).


https://www.pioneerelectronics.com/P...eries/GM-D1004
Attached Images
File Type: jpg 3FF41F87-2B74-46F5-BB6B-2527B6475A5B.jpg (247.0 KB, 19 views)
File Type: jpg 3025D4E7-D339-4BF0-9B51-F10B27C4940F.jpg (110.4 KB, 19 views)
File Type: jpg DED0693C-FC7E-4BB3-9BD6-8F13DF66183B.jpg (182.9 KB, 18 views)

__________________
MB CLK200k A208
ArminelA neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Žymės
clk, clk320, w208

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.