Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CLK Klasė (W208, C209)

Naujas pranešimas
Old 2013-01-16, 15:34   #21
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Kaip suprantu maisote alkuninio veleno sukiu davikli su velenelio.


Sita atjungei ?

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-16, 15:39   #22
murzius
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-01-15
Pranešimai: 17

murzius is on a distinguished road



Standartinis

taip sita

o kuri reikejo?

murzius neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-16, 22:36   #23
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Sita ir reikjo.o ta davikli kuri nurodei,tai jis randasi prie smagracio(maxavyko)

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-17, 05:59   #24
murzius
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-01-15
Pranešimai: 17

murzius is on a distinguished road



Standartinis

tai gal cia sitas daviklis?
tai jei ji atjungus veikia geriau - kiek suprantu pradeda dirbti serviso rezimu. o uzdejus atsiranda problemos - blogi parodymai daviklio. tai keisti sita davikli?
http://www.e-tanagra.com/lt/products...mas/10Y3765578

murzius neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-17, 10:35   #25
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Neskubek tu jo keisti.ispradziu normalia diagnostika pasidaryk.star turetu parodyti jai butu mires sis daviklis.manau bedos turetu buti kazkur giliau.kai man buvo tas pats,tai as net grandine keiciau,kompa keiciau,babinas keiciau,alkuninio veleno davikli keiciau,zakiu ir babinu laidus keiciau,zvakes keiciau,buvau bandes keisti paskitstimo veleno davikli-bet deja niekas nepadejo.po to nuvariau i serviza ir sutvarke,bet zarazos nesake kame beda.
Man viskas prasidejo po to kai uzvedziau masina laidais nuo kitos masinos.klaida mete-missfire.tipo nepaduoda kibirksties.dar atsimenu tikrino purkstukus,bet viskas buvo ok.
Kai issiaiskinsi kame beda butinai duok zinoti-idomu man kas ten buvo,beto manau ir kitiems pravers

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-18, 13:10   #26
ervinas
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-12
Gyvenamoji Vieta: salcininkai
Pranešimai: 209

ervinas is on a distinguished road



Standartinis

pas mane irgi panasiai..bet nepastoviai .mercedes 208 2.3 dujos isibegejant kazkur nuo 80km pradeda pora kart trukciot gali net kazkas susaudo pora kart bet paspaudzius stipriau tai meta zemesne pawara daugiau apsuku ir viskas normaliai bet buna irgi trukcioja kai kazkas atjungia kazka tai vaziuojant su raktu greitai uzvedimo atjungi degima ir greitai ijungi vaziuodamas ir viskas gerai
tai rodo kad atsiranda kazkok gedimas,klaida,o su degimo raktu ja nuresini..ir nzn net kas tai.bandisiu irgi diagnostika padarit ar su oro srauto zaist.pas dujininkus diagnostika rodo viskas dirba idealiai o rimo servise sake kad jai stovi dujos tai iskart jem mes klaida kazkokia.bet va kad svarbiuausia kai darai diagnostika variklis normaliai dirba.ta problemele atsiranda tik vaziuojant.tai kaip pagaut ta klaida diagnostikam net nzn. beja stovint ijungus drive padeti vibruoja masina.

ervinas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-18, 14:21   #27
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

tu cia apie kita beda sneki.kiek suprantu pas vaikinuka tai atjungia cilindra ir po to daryk ka nori-gazuok negazaves,tas cilindras nepasijungia.o tik uzgesinus ir vel uzvedus dirba visi cilindrai ir vel gi iki to kai biski stipriau paspausi akseleratoriu.ai dar uzmirsau pamineti,kad buvau siuntes kompa i firma,kad sutaisytu-nes vienas cia vietinis meistrelis nustate su staru,kad kompui amen.is tos firmeles paskambino man ir pasake kad kompas veikia kuo puikiausiai.mane pati labai kankina smalsumas kas gi buvo tai masinai

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-18, 16:05   #28
ervinas
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-12
Gyvenamoji Vieta: salcininkai
Pranešimai: 209

ervinas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
tu cia apie kita beda sneki.kiek suprantu pas vaikinuka tai atjungia cilindra ir po to daryk ka nori-gazuok negazaves,tas cilindras nepasijungia.o tik uzgesinus ir vel uzvedus dirba visi cilindrai ir vel gi iki to kai biski stipriau paspausi akseleratoriu.ai dar uzmirsau pamineti,kad buvau siuntes kompa i firma,kad sutaisytu-nes vienas cia vietinis meistrelis nustate su staru,kad kompui amen.is tos firmeles paskambino man ir pasake kad kompas veikia kuo puikiausiai.mane pati labai kankina smalsumas kas gi buvo tai masinai
tai pas mane tas pats. buna kaip ir atjungia visai atrodo net kad ir ne viena cilindra o kokius du. tai sustoji uzgesini uzvedi ir vaziuoji. bet cia nevisada taip seip dazniajsiai tik isibegejant sutrukcioja tai daugiau gazo ir praeina.. bet kai suprantu tai trukciojimas atsitinka isibegejant prie tam tikru apsuku tiktai. seip dar nestipriai nervina tai nelendu giliau , vazinieju taip, bet pradiesiu nuo oro srauto matokles pirmiausia

ervinas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-18, 16:10   #29
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

Mano atveju buvo,kad isviso negalejau nei pavaziuoti-tik pradedi judeti ir po 10 metru atjungia cilindra ar cilindrus du.as buvau keites oro srauto matuokle i nauja ir originalia-nepadejo.tai jai itari oro srauto matuokle,tai atjung ja isviso ir turetu dingti tas simptomas-masina zinoma trauks ne taip kaip turetu,bet neturetu atjungineti cilindru bent jau.

lisas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-07, 17:55   #30
Gediminas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2

Gediminas is on a distinguished road



Standartinis lygiai tas pat

Citata:
Pradžioje rašė ervinas View Post
pas mane irgi panasiai..bet nepastoviai .mercedes 208 2.3 dujos isibegejant kazkur nuo 80km pradeda pora kart trukciot gali net kazkas susaudo pora kart bet paspaudzius stipriau tai meta zemesne pawara daugiau apsuku ir viskas normaliai bet buna irgi trukcioja kai kazkas atjungia kazka tai vaziuojant su raktu greitai uzvedimo atjungi degima ir greitai ijungi vaziuodamas ir viskas gerai
tai rodo kad atsiranda kazkok gedimas,klaida,o su degimo raktu ja nuresini..ir nzn net kas tai.bandisiu irgi diagnostika padarit ar su oro srauto zaist.pas dujininkus diagnostika rodo viskas dirba idealiai o rimo servise sake kad jai stovi dujos tai iskart jem mes klaida kazkokia.bet va kad svarbiuausia kai darai diagnostika variklis normaliai dirba.ta problemele atsiranda tik vaziuojant.tai kaip pagaut ta klaida diagnostikam net nzn. beja stovint ijungus drive padeti vibruoja masina.
Sveiki,

pas mane mb clk 200 99metu lygiai tas pats, toks jausmas kad atjungia cilindra. Tada as greitai isjungiu motora, paskui vel ijungiu ir toliau vaziuoju. Gal kas zinot kur cia beda? ir i ka kreiptis pagalbos? aciu

Gediminas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.