Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-03-01, 08:53   #81
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

kolega ne taip supratai
benza galesi uzmirsti kad ir visam gyvenimui bet kol nesusireguliuosi kad dirbtu normaliai ant jo, dujom nevaziuosi, o jei ir vaziuosi tai nieko gero nebus.
ir nemanau kad viena ar kita karta nubednes tas skrudzas magdakas nuo 100lt )) kartais reikai islaidu, masina baisiau uz motery :-D

Citata:
Pradžioje rašė Donatass3 View Post
As su masina nepavaziuoju ir siaip tas benzas man maziausiai rupi, cia konkreti uzdegimo sistemos problema, tik vat kur ji tai niekas man nesako o siaip siandien buvau nuvaziaves i spec viecike ten butu kaip ir uz dyka sureguliave, bet i maldavimus nesileisiu tai ir isvaziavau. Dbr stoves masina kieme ir ieskosiu problemos kol kantrybes dar yra, kai ji baigsis, tempsiu meistriukam ir mokesiu pinigus arba uzsiimsiu burimu, kuo jau kuo burtininku galiu pabuti

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-01, 09:33   #82
Donatass3
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-18
Pranešimai: 169

Donatass3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
kolega ne taip supratai
benza galesi uzmirsti kad ir visam gyvenimui bet kol nesusireguliuosi kad dirbtu normaliai ant jo, dujom nevaziuosi, o jei ir vaziuosi tai nieko gero nebus.
ir nemanau kad viena ar kita karta nubednes tas skrudzas magdakas nuo 100lt )) kartais reikai islaidu, masina baisiau uz motery :-D
Siaip benzu kaip ir galiu vaziuoti, misini puse velnio man atrodo pataikiau, kai per liesas buvo saude kai per riebus nedirbo, dbr dirba, zinoma tokiu misniniu nevazinesiu. Del tempimo kitur kaip ir sakiau, neskubesiu Vakar angliskam forume uzskaiciau, kad tas daviklis kurio ieskau yra priekyje, siandien pasiziurejau, kad baisiai ten riebus tepalu sluoksnis, bandysiu nusiemes dirzeli kaip nors prieiti. Priedo dirzeli reikes pasikeisti

Donatass3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-01, 12:00   #83
Gytautas
 
Gytautas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Jurbarkas
Pranešimai: 122

Gytautas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gytautas View Post
Jeigu dar kam įdomu dėl dujų ke-jectronike, tai iš savo skaudžios patirties galiu pasakyt, kad tikrai nedarytumėt tokių nesąmonių. Pats nors ir labai nenorėdamas persėdau į dyzelį universalą, dėl praktiškumo ir ne tik dėl sąnaudų, o labiau dėl patikimumo, nes ke-jectroniku nebepasitikiu nei benzininiu, o juolab dujintu. Sumontavus dujas kurį laiką važiuos mašina idealiai, sąnaudos trasoje 11 dujų, mieste 15 (su 2.3 motoru), o po kiek laiko prasidės gedimų maratonas ir nebežinosit nei kur bėgt. Ke-jectronikui užtenka vieno šūvio, kad iš kyšenės išbyrėtų 300 Lt ir daugiau ir kad mersedesas stovėtų garaže net puse metų.
Važinėjant dujom teks pasikeisti štai šiuos dalykus: žvakes, žvaklaidžius, paskirstytoją, kas 10k km reguliuot dujas, taip pat po kiek laiko teks pasikeisti ke-jectronic skirstytuvą ( man kainavo ačiū dievui 200 Lt, bet paieškos truko pusmetį), purkštukus (vienas purkštukas naujas 140 Lt).
Ar kartais nesikartoja mano scenarijus ? Visi mūru stojat, kad dujos labai gerai, niekas nešaudo niekas nesidaro, bet patys guodžiatės tom pačiom problemom kurias aš pats patyriau ? Knisausi du metus ir galų gale jau šiek tiek atkėlęs mečiau velniop.

Paprastai dujintas ke-jectronikas greičiau nustoja dirbti ant benzino negu ant dujų. Dujų sistema yra patikimesnė, nes paprastesnė negu ke-jectronic. Jectronic'e nors koks nukrypimas ir jau viskas keičiasi. Vienas iš variantų norint važiuoti dujomis, tai sudeti kur nors gerus apsauginius vožtuvus, gera reduktorių ir apie gerą darbą benzinu pamiršti. Dar vienas variantas - mesti lauk ke-jectronic ir dėti paprastą karbiuratorių. Taigi, spresk pats, ar verta taip išsityčiot iš automobilio, ar vistik rinktis automobilį pagal galimą skirti pinigų kiekį kurui?

Visi renkasi 2.3 coupe nes jie pigiausi, o jie pigiausi nes jų varikliai patys problematiškiausi ir nedraugauja su dujom. Tada nusipirkę patį pigiausią automobilį norit, kad jis pigiai važiuotų. Stebuklų nebūna. Nori su coupe važinėt pigiai - rinkis su 2.2 arba 3.2 motoru, o šitą siųsk kur nors toli kol gali. Pvz.: į Kazachstaną, maniškį net į Abhaziją norėjo išvežt.

__________________
C124 230 - parduotas
A160
S124 E300 TD
Gytautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-01, 13:32   #84
Donatass3
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-18
Pranešimai: 169

Donatass3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gytautas View Post
Ar kartais nesikartoja mano scenarijus ? Visi mūru stojat, kad dujos labai gerai, niekas nešaudo niekas nesidaro, bet patys guodžiatės tom pačiom problemom kurias aš pats patyriau ? Knisausi du metus ir galų gale jau šiek tiek atkėlęs mečiau velniop.

Paprastai dujintas ke-jectronikas greičiau nustoja dirbti ant benzino negu ant dujų. Dujų sistema yra patikimesnė, nes paprastesnė negu ke-jectronic. Jectronic'e nors koks nukrypimas ir jau viskas keičiasi. Vienas iš variantų norint važiuoti dujomis, tai sudeti kur nors gerus apsauginius vožtuvus, gera reduktorių ir apie gerą darbą benzinu pamiršti. Dar vienas variantas - mesti lauk ke-jectronic ir dėti paprastą karbiuratorių. Taigi, spresk pats, ar verta taip išsityčiot iš automobilio, ar vistik rinktis automobilį pagal galimą skirti pinigų kiekį kurui?

Visi renkasi 2.3 coupe nes jie pigiausi, o jie pigiausi nes jų varikliai patys problematiškiausi ir nedraugauja su dujom. Tada nusipirkę patį pigiausią automobilį norit, kad jis pigiai važiuotų. Stebuklų nebūna. Nori su coupe važinėt pigiai - rinkis su 2.2 arba 3.2 motoru, o šitą siųsk kur nors toli kol gali. Pvz.: į Kazachstaną, maniškį net į Abhaziją norėjo išvežt.
Is automobilio as neissityciosiu, tik is jo variklio Sutinku KE netinkamas dujinti, nors ir kiekvienas ipurskimas nera pritaikytas dujom, genda lembdos, srauto matuokles ir t.t. Bet kuriuo atveju busiu neperkalbamas ir neparduosiu

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
kolega ne taip supratai
benza galesi uzmirsti kad ir visam gyvenimui bet kol nesusireguliuosi kad dirbtu normaliai ant jo, dujom nevaziuosi, o jei ir vaziuosi tai nieko gero nebus.
ir nemanau kad viena ar kita karta nubednes tas skrudzas magdakas nuo 100lt )) kartais reikai islaidu, masina baisiau uz motery :-D

Nusivyliau siandien istraukes prie alkuninio veleno esanti sukiu davikli, pasirodo jis net nepajungtas ir skirtas tik diagnostika atliekant.
Kogero zinau problema, paskaiciau toki uzrasa vivide "The ignition module receives its input signal from the magnetic pickup sensor and switches the current through the coil primary circuit on and off." ir pradejau galvoti, kad tas degimo modulis, liaudiskai kumutatorius, negauna signalo sukiu, I rite bet kuriuo atveju pajungus degima ateina +- 12v ir tik kumutatorius gaves signala sustiprina srove, to pasekoje stipresne kibirkstis ivyksta,
Turbut neklystu?
Mano atveju, spaudziant gaza stipriai variklis purtosi ir po biski dideja sukiai, arba nusauna dujos, spaudziant gaza is leto sukiai is leto ir kyla be jokiu problemu. Tai dbr mastau ar kumutatorius uzlinkes ar laidai kazkur nedaeina.

Donatass3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-01, 18:36   #85
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

nu is taves meistras tikrai ne koks su tokiais pamastimais, tik mesos fabrike su buduliu dirbti

Citata:
Pradžioje rašė Gytautas View Post
Ar kartais nesikartoja mano scenarijus ? Visi mūru stojat, kad dujos labai gerai, niekas nešaudo niekas nesidaro, bet patys guodžiatės tom pačiom problemom kurias aš pats patyriau ? Knisausi du metus ir galų gale jau šiek tiek atkėlęs mečiau velniop.

Paprastai dujintas ke-jectronikas greičiau nustoja dirbti ant benzino negu ant dujų. Dujų sistema yra patikimesnė, nes paprastesnė negu ke-jectronic. Jectronic'e nors koks nukrypimas ir jau viskas keičiasi. Vienas iš variantų norint važiuoti dujomis, tai sudeti kur nors gerus apsauginius vožtuvus, gera reduktorių ir apie gerą darbą benzinu pamiršti. Dar vienas variantas - mesti lauk ke-jectronic ir dėti paprastą karbiuratorių. Taigi, spresk pats, ar verta taip išsityčiot iš automobilio, ar vistik rinktis automobilį pagal galimą skirti pinigų kiekį kurui?

Visi renkasi 2.3 coupe nes jie pigiausi, o jie pigiausi nes jų varikliai patys problematiškiausi ir nedraugauja su dujom. Tada nusipirkę patį pigiausią automobilį norit, kad jis pigiai važiuotų. Stebuklų nebūna. Nori su coupe važinėt pigiai - rinkis su 2.2 arba 3.2 motoru, o šitą siųsk kur nors toli kol gali. Pvz.: į Kazachstaną, maniškį net į Abhaziją norėjo išvežt.

nu velnia zino, gali buti kad kamutatorius, bet seip klausimas, gal ir ne i tema, bet kada keitei zvakes? kada ziurejai i jas? gal kokia yra skilusi ir duoda vaizdu i korpusa? gal ne netinkamas tarpas tarp zvakes fitilioko.

Citata:
Pradžioje rašė Donatass3 View Post
Is automobilio as neissityciosiu, tik is jo variklio Sutinku KE netinkamas dujinti, nors ir kiekvienas ipurskimas nera pritaikytas dujom, genda lembdos, srauto matuokles ir t.t. Bet kuriuo atveju busiu neperkalbamas ir neparduosiu


Nusivyliau siandien istraukes prie alkuninio veleno esanti sukiu davikli, pasirodo jis net nepajungtas ir skirtas tik diagnostika atliekant.
Kogero zinau problema, paskaiciau toki uzrasa vivide "The ignition module receives its input signal from the magnetic pickup sensor and switches the current through the coil primary circuit on and off." ir pradejau galvoti, kad tas degimo modulis, liaudiskai kumutatorius, negauna signalo sukiu, I rite bet kuriuo atveju pajungus degima ateina +- 12v ir tik kumutatorius gaves signala sustiprina srove, to pasekoje stipresne kibirkstis ivyksta,
Turbut neklystu?
Mano atveju, spaudziant gaza stipriai variklis purtosi ir po biski dideja sukiai, arba nusauna dujos, spaudziant gaza is leto sukiai is leto ir kyla be jokiu problemu. Tai dbr mastau ar kumutatorius uzlinkes ar laidai kazkur nedaeina.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-01, 19:12   #86
Gytautas
 
Gytautas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Jurbarkas
Pranešimai: 122

Gytautas is on a distinguished road



Standartinis

Įdomu, kokiu būdu nustatei mano kaip meistro sugebėjimus ? Pykit nepykit, bet ir mėsos fabrike dirbant jau galima sukrapštyti tuos pinigėlius ant 10 L benzino, kuriuos ryja 2.3 mercedes benz coupe. Na, o jeigu jau taip nepavyksta, tai rusiškas, baltarusiškas benzinas, 4 Lt, ir važiuoji išsišiepęs ir nematai problemų. Jeigu patinka kelyje stovėt po pakeltu mercedes benz kapotu ir žiūrėt kurią šlangą nušovė, tai sorry vyrai, gal tada sėdam į golfus....

__________________
C124 230 - parduotas
A160
S124 E300 TD
Gytautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-02, 07:44   #87
Donatass3
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-18
Pranešimai: 169

Donatass3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gytautas View Post
Įdomu, kokiu būdu nustatei mano kaip meistro sugebėjimus ? Pykit nepykit, bet ir mėsos fabrike dirbant jau galima sukrapštyti tuos pinigėlius ant 10 L benzino, kuriuos ryja 2.3 mercedes benz coupe. Na, o jeigu jau taip nepavyksta, tai rusiškas, baltarusiškas benzinas, 4 Lt, ir važiuoji išsišiepęs ir nematai problemų. Jeigu patinka kelyje stovėt po pakeltu mercedes benz kapotu ir žiūrėt kurią šlangą nušovė, tai sorry vyrai, gal tada sėdam į golfus....
As jug nesakiau, kad tu pinigu neturiu, o tik tai kad man ju gaila. Jei variklis ir iranga tvarkinga, tai ir su dujom vaziuosiu tvarkingai be jokiu nesamoniu. Kaip sakiau, kad man pinigu gaila, tai as ir renkuosi pigesnesvaziavimo islaidas ( neskaitau visu remontu), tj atsausit rinktis golf, wairuoju mersa ir nenoriu pereiti prie kitokios masinos del tu paciu priezasciu kaip ir kiekvienas.
Tiesa uzmirsau pamineti, kad iranga man padovanojo nauja, jokios man atsipirkimo sumos nera nebent tas 40lt uz duju reguliavima.

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
nu velnia zino, gali buti kad kamutatorius, bet seip klausimas, gal ir ne i tema, bet kada keitei zvakes? kada ziurejai i jas? gal kokia yra skilusi ir duoda vaizdu i korpusa? gal ne netinkamas tarpas tarp zvakes fitilioko.
I tema atrodo buvau minejas, kad keiciau, na trumpas sarasiukas: zvakes, laidai, skriejikas, dangtelis, babina yra nauja gaila nesisapnuoja man gedimo priezastis man itarimas kyla ant paprastu laidu, gal jungciu. Tas neuzdegimas ne staigiai atsirado o taip tarpais, viena karta vaziavau i miesta, ir pasijuto tas dalykas, zinoma dujos sove grizau namo siaip netaip, nieko nedares kita diena uzvedziau ir nieko. gerom apsukom pasivazinejau savo keliuke ir nieko, grizau, po keliu minuciu vaziuoti miestan ir vel sove. Dbr gazo isviso nepriima, na nebent kaip sakiau is leto spaudi ta gaza, tai isleto ir kyla apsukos


Paskutinį kartą redagavo Donatass3; 2012-03-02 07:51 val.
Donatass3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-02, 18:16   #88
Donatass3
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-18
Pranešimai: 169

Donatass3 is on a distinguished road



Standartinis

Na laidai tvarkingi, tai taip iseina bus kumutatorius nupuses, kagi reiks implanta deti vakuumini merso skirstytuva ir kumutatoriu paprasta be jokio kampo ankstinimo

Donatass3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-02, 20:25   #89
gapsis
 
gapsis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-03
Pranešimai: 111

gapsis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gytautas View Post
Įdomu, kokiu būdu nustatei mano kaip meistro sugebėjimus ? Pykit nepykit, bet ir mėsos fabrike dirbant jau galima sukrapštyti tuos pinigėlius ant 10 L benzino, kuriuos ryja 2.3 mercedes benz coupe. Na, o jeigu jau taip nepavyksta, tai rusiškas, baltarusiškas benzinas, 4 Lt, ir važiuoji išsišiepęs ir nematai problemų. Jeigu patinka kelyje stovėt po pakeltu mercedes benz kapotu ir žiūrėt kurią šlangą nušovė, tai sorry vyrai, gal tada sėdam į golfus....
vazineja maniskis 2.3 su dujom jau antri metai pravaziuota 26000 nei vieno karto nera soves gali vaziuot kaip nori , minu iki dugno kaip kad su benzu . kai pirkau iskarto pakeiciau laidus , paskirstymo dangteli , originalus is silberio ,saibu ismeciau daug bet 10 metu vargo nebus zvakes keiciu kas 8 stukas kaip tepalus , tai noriu pasakyt kad nori vaziuot gerai , negailek pinigelio idet, ir nepirkit tu vokisku KINIJOJE pagamintu daliu. jau jai neturit kapeikos ir nemylit savo auto , tai ieskokit srote geriau is kokiu anglu ardomu kas jau darosi sunku.

gapsis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-02, 21:27   #90
Donatass3
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-18
Pranešimai: 169

Donatass3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gapsis View Post
vazineja maniskis 2.3 su dujom jau antri metai pravaziuota 26000 nei vieno karto nera soves gali vaziuot kaip nori , minu iki dugno kaip kad su benzu . kai pirkau iskarto pakeiciau laidus , paskirstymo dangteli , originalus is silberio ,saibu ismeciau daug bet 10 metu vargo nebus zvakes keiciu kas 8 stukas kaip tepalus , tai noriu pasakyt kad nori vaziuot gerai , negailek pinigelio idet, ir nepirkit tu vokisku KINIJOJE pagamintu daliu. jau jai neturit kapeikos ir nemylit savo auto , tai ieskokit srote geriau is kokiu anglu ardomu kas jau darosi sunku.
Noriu paklausti, pas taves skirstytuvas turi vakuumini ankstinima? Jei taip ar yra prie kumutatoriaus MAP sensorius?
Dekoju

Donatass3 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.