Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-12-02, 20:40   #71
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

as kaip pastebejau tai visu masinu rinka atsigauna, kainos biski kyla ir pasiulos daug nera

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-02, 20:43   #72
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

vat būtent, atrodo kad mašinų pardavime pilna, o kai žinai ko ieškai konkrečiai tai atsiduri aklavietėje.
Gaila kad tel numerio nepasiėmiau, būtų gal buvęs geras variantas kaip tik tokio modelio ieškančiam studentui, nes buvo prieš pora ar tris savaites toks susitikimas su vienu irgi MB mylėtoju.
Stovėjau prie maximos dar su senuoju baltu W124 ir laukiau žmonos pareinančios. Šalia sustojo tvarkingai atrodantis w202 baltas su 2,5 motoru mechanke. Vienas į kitą žvalgėmės, kol abu išlipom iš mašinų ir pradėjom kalbėtis. Pasirodo žmogus turi w202 ir nusipirko w124 dėl didesnės erdvės ir jam labai rūpėjo mane pakalbinti apie viską, kas liečia w124. Aišku papasakoti jam turėjau labai daug ką. Ir pokalbio pabaigoje jis manęs paklausė kiek gali būti vertas jo w202. Kelios rudelės matėsi, bet šiaip vizualiai labai tvarkingas mersiukas, nes žmogelis irgi su juo keletą metų atvažinėjęs jį žinojo kaip savo 5 pirštus. Metai lygtai 95 pas jį buvo. Na sakau pagal komplektaciją ir spalvą realiai 1500 europietiškų į rankas. Jis nusijuokė ir sako baik, kad 1k eurų gaučiau būčiau laimingas, nes tipo kas tokią senutę ir dar baltą bepirks brangiai kai tiek mašinų pasiūloje nes tipo w124 panašų jis nusipirko už 1,5 k eurų. Ir labai gaila, kad mūsų pokalbį nutraukė mano žmona, nes nebebuvo laiko su tuo žmogeliu kalbėtis ir nuvažiavau. O dabar pagalvojau kad reikėjo man to žmogelio tel numerio paklausti. Ech, kaip sakoma ne golova a dom sovietov


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2010-12-02 21:08 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-02, 21:19   #73
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

uz tokius pinigus: jei ne sau tai jau nors pardavimui....

Jexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-02, 21:21   #74
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jexx View Post
uz tokius pinigus: jei ne sau tai jau nors pardavimui....
Tai kad tuo metu jau buvau dar S124 nusipirkęs, savajį pardavinėjau ir net nebepagalvojau kad galima būt mintį kokią susukt, nes ir taip galvoje pastoviai varžtai pas mane sukasi vietoj molekulių

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-02, 21:26   #75
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

o mano tevokui, kaip cigonui vis sukas mintis, kaip tik is nieko uzdirbus... kaip tik is reiso gryzta, ir kai ji uzvesi prekybos centran, tai anas vis sako: nuo sitos mazna tiek uzdirbt, nuo tas kitiek...

Jexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-03, 09:17   #76
milO
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-30
Pranešimai: 29

milO is on a distinguished road



Standartinis

pasireisket pasireisket jus cia, tik palik juos vienus be prieziuros puse dienos
ta idealu mb maciau, bet tik tiek kad automatas

milO neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-03, 09:22   #77
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė milO View Post
pasireisket pasireisket jus cia, tik palik juos vienus be prieziuros puse dienos
ta idealu mb maciau, bet tik tiek kad automatas
apie kurį aš kalbėjau buvo mechankė

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-03, 09:29   #78
milO
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-30
Pranešimai: 29

milO is on a distinguished road



Standartinis

nesuprantu kodel, bet jus cia taip pasinese ant automatu kajp pastebejau, kodel? siaip daugumoj mechanu nori

milO neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-03, 09:54   #79
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

atvirai pasakius aš irgi visą gyvenimą buvau tik už mechanines dėžes ir taip pravažinėjau daugiau nei 20 metų. Tačiau savo nuomonę apie automatus pakeičiau prieš kokius 5 metus, kai dar dirbau su fura ir važiavome su šefu į estiją pirkti vilkiko. Nupirktą vilkiką varė jis namo, o man davė parvažiuoti su jo tuo metu turėtu BMW automatu. Pradžiai man buvo labai keista su juo važiuoti, tačiau paskui apsipratau ir netgi patiko.
Toliau žmona prieš gerus tris metus pareiškė norą pradėti važinėti, jei jai nupirksiu mašiną su automatine dėže. Kaip pirmos mašinos žmonai, dar nemokančiai gerai vairuoti ieškojau pigios, kad negaila būtų ją daužyti į tvoras ir bordiūrus. Nupirkau seną II Golfą dyzelį ir su APD. Pradėjo ji po truputi važinėti, matuoti bordiūrų aukščius, tvorų ir sienų tvirtumą ir kartas nuo karto kai važiuodavau į garažą jos golfiuką tvarkyti vis kaifuodavau po miestą raižydamas su automatine dėže. Patiko nerealiai. paskui po dviejų metų, kai ji išmoko jau neblogai važinėti nutariau pakeisti mašiną į naujesnę ir geresnę. Nupirkau po ilgų paieškų jai C250 automatą (kuris mano avatare sidabrinis matosi) Patiko man mersas su APD išvis nerealiai.
O kai susimasčiau sau pasikeisti turėtą sedaną W124 į universalą dar abejojau ko noriu ar mechano ar automato. Bet bisgi ryžausi automatui, nes tos mašinos pirkimo istorija yra aprašyta mano temoje apie Ldaliaus mašinas. Dabar patikėk manim senu užkietėjusiu vairuotoju, nes kaip žmona juokiasi esu gimęs su baranka ir bėgių rankena rankose (vien su fūromis esu prasukęs apie 1,5 limono km) tikrai dabar pajutau kas yra tikrasis MERCEDES Mersas su automatine dėže yra tikrai nuostabus dalykas, nes važiuoji jausdamas malonumą ir tiesiog ramiai klausai motoro burzgimo ir kaifuoji.
Lietuvių nacionalinė mąstysena yra prieš automatus nes:
1. Jo negalima užvesti ant buksyro
2. sugedusio negalima buksyruoti ant buksyro (nors tam reikalui yra atskiros išimtys)
3. užbuksavus dumble ar sniege negali padaryti taip vadinamos "raskačkės"
4. Atseit brangi priežiūra dėžės, remontas jei suges ir papildomas kuro suvartojimas (o tas kuro suvartojimas +1 ar +2 litrai tikrai atperka tą jaučiamą malonumą ir komfortą)
5. automatui turi būti tvarkingas variklis, pakaitinimo žvakės, starteris ir akumuliatorius
6. žiemą per didesnius šalčius reikia pašildyti stovint variklį, kad sušiltų bent kiek ir tepalas dėžėje.
Dėl visų šitų dalykų lietuviai automatų dar daug kas vengia. Kiekvienam savo, bet kam duodi pavažiuot su automatų tikrai dauguma pradeda mąstyti kitaip.
Ir iš kitos pusės mano nuomonė yra tokia sakykim bus nerealiai šalta ir snieguota žiema ir bus išvis neimanoma su automatu ir galiniais varomais ratais pavažiuoti mieste. Na pasėdėsiu namie tuos du mėnesius arba nusipirksiu laikinai už 100 ar 200 eurų seną benzininį golfą, kurį paskui padovanosiu kam nors arba išmesiu, bet visvien neatsisakysiu nei merso nei automato.
Man galbūt bendroje mano vairavimo ridoje sunkvežimai + mikroautobusas + lengvieji automobiliai - pravažiuota apie du milijonus km ir galbūt jau atsibodo daugiau nei 20 metų laikyti bėgių rankena dešinėje rankoje. Dabar galiu žmonai kojas paglostyti, nosį pasikasyti ar su kiaušiniais biliardą sulošti važiuodamas
Va tep


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2010-12-03 10:13 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-03, 10:08   #80
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

as ir uz automata,mersui tai butina

__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.