Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-10-05, 18:58   #1
mindaugasi
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-05
Gyvenamoji Vieta: klaipeda
Pranešimai: 87

mindaugasi is on a distinguished road



Standartinis w210 - 96etu Sunkiai sukasi vairas,padekit!!

Sveiki.Prasyciau pagalbos,gal kas esat susidure su sia problema.Keiciau guma vairo mehanizmo(kuri eina is salono ir variklio skyriu alkune vairo mehanizmo guma,tokia kaip tarpine,nezinau kaip ja ivardinti).Keite meistras matyt gyvenime nemates merso.Ir po sito keitimo man sunkiau sukinejasi vairas ir dar blogaiu po kiek laiko man pradejo brasketi viskas po paciu vairu ir uzsidege lempute srs or uzsikirto pipyne.Dabar sunkiai sukasi ir traska lyg kazkas po vairu nuplyse.Noreciau paklausti,ar jis galejo sita guma keisdamas man kazka prsiverzti ties ta guma ,ar jis galejo kazka nutraukti ,gal kas galit kokios informacijos suteikti.

mindaugasi neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 19:55   #2
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mindaugasi View Post
Sveiki.Prasyciau pagalbos,gal kas esat susidure su sia problema.Keiciau guma vairo mehanizmo(kuri eina is salono ir variklio skyriu alkune vairo mehanizmo guma,tokia kaip tarpine,nezinau kaip ja ivardinti).Keite meistras matyt gyvenime nemates merso.Ir po sito keitimo man sunkiau sukinejasi vairas ir dar blogaiu po kiek laiko man pradejo brasketi viskas po paciu vairu ir uzsidege lempute srs or uzsikirto pipyne.Dabar sunkiai sukasi ir traska lyg kazkas po vairu nuplyse.Noreciau paklausti,ar jis galejo sita guma keisdamas man kazka prsiverzti ties ta guma ,ar jis galejo kazka nutraukti ,gal kas galit kokios informacijos suteikti.
Na tu cia klausi to ka pats papasakojaiPats perskaityk ka parasei ir manau problema issisprende.Vaziuoji pas ta atbularanki,duodi i bliudlaizi ir ieskai kito meistro kuris zino kas yra
Geriau klausk kas koki meistra parekomenduotu,o ne ar ka galejo sulauzyt kazkoks "traktoristas"

__________________
W 140 SE500 1992m
W140 SEL600 1992m
W 212 350 CDI 2010 m
W 906 316 CDI 2015 m
:
ufonautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 20:11   #3
mindaugasi
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-05
Gyvenamoji Vieta: klaipeda
Pranešimai: 87

mindaugasi is on a distinguished road



Standartinis

Zinai,jaigu man butu galimybe,nei as cia rasyciau tokiom problemom nei ieskociau atsakymu,nuvezu meistrui palieku ir nesuku sau galvos,o traktorista palieku poliruoti kebula.
Parasiau smulkiai bandydamas isaiskinti beda,nes nelabai susidures su tokiu dalyku,renku visa imanoma info.As esu toli su situ auto ,turiu kruva raktu ir aplinkui jokio mehaniko,o servizu kainos valandines ir brangia ne lietuviska valiuta,o auto labai reikalingas ir turiu tokia beda.Noriu bandyti pats,servizas tik paskutinis sansas.Dabar aisku kodel po forumus taskaus?

mindaugasi neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 20:24   #4
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mindaugasi View Post
Zinai,jaigu man butu galimybe,nei as cia rasyciau tokiom problemom nei ieskociau atsakymu,nuvezu meistrui palieku ir nesuku sau galvos,o traktorista palieku poliruoti kebula.
Parasiau smulkiai bandydamas isaiskinti beda,nes nelabai susidures su tokiu dalyku,renku visa imanoma info.As esu toli su situ auto ,turiu kruva raktu ir aplinkui jokio mehaniko,o servizu kainos valandines ir brangia ne lietuviska valiuta,o auto labai reikalingas ir turiu tokia beda.Noriu bandyti pats,servizas tik paskutinis sansas.Dabar aisku kodel po forumus taskaus?
Na ne vienas tu cia emigraves-daug cia tokiu
Faktas tas,kad ardydamas ir surinkinedamas turbut kaip Petka apie mergas galvojo.....vaizdas toks,kad nemokedamas ner tvarkingai isardyt sukniso pypyne,nagai uz pravotkiu uzkliuvo(srs lempa) ir ant pabaigos neteisingai surinko,o reziume turi ka turi.
Pasiulyciau nusiimti apdailas ir perziureti visus laidus,fiskes ir panasiai.Nusiemes panele pasukinek vaira ir gal ka suprasi kas ten kur kliuna ar braska(uzsikurus auto turetu but kiek lengviau)
Nors ir seip pas w210 tas vairas ir taip grieztokas,bet ne ant tiek ziauriai kaip pagal tavo pasakojima

__________________
W 140 SE500 1992m
W140 SEL600 1992m
W 212 350 CDI 2010 m
W 906 316 CDI 2015 m
:
ufonautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 20:35   #5
mindaugasi
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-05
Gyvenamoji Vieta: klaipeda
Pranešimai: 87

mindaugasi is on a distinguished road



Standartinis

Nu zinoma ne as vienas imigrantas,bet ne tai svarbiausia,svarbiausia tai ,kad yra problema ir aplinkui kosmosai servizai tai kodel man nepabandzis pasikrapstyti, jaigu galima paciam bandyti ,nes daugiau jau sugadinti nieko nebeimanoma,o dar jaigu man pasisektu ,tai pasisektu ir finansiskai.todel ieskau zmogaus kuris butu ten buves galva ikises ir ciupinejes visa ta mehanizma,tada butu viskas labai paprasta,bet va kiek ieskau forumus tai ziuriu labai daug cia tik megeju vairuotoju susirinke,labai retas mehanikas.

mindaugasi neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 20:40   #6
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

ardai ir ziuri, viskas ten elementaru iki negalejimo

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 20:44   #7
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mindaugasi View Post
Nu zinoma ne as vienas imigrantas,bet ne tai svarbiausia,svarbiausia tai ,kad yra problema ir aplinkui kosmosai servizai tai kodel man nepabandzis pasikrapstyti, jaigu galima paciam bandyti ,nes daugiau jau sugadinti nieko nebeimanoma,o dar jaigu man pasisektu ,tai pasisektu ir finansiskai.todel ieskau zmogaus kuris butu ten buves galva ikises ir ciupinejes visa ta mehanizma,tada butu viskas labai paprasta,bet va kiek ieskau forumus tai ziuriu labai daug cia tik megeju vairuotoju susirinke,labai retas mehanikas.
Forumuose profu ir nesimeto-profai dirba
Pats SW gyvenu ir ne viena MB perejau jau ir pastaraji karta teko pasikeisti saviskiui W140 SE500 visa vairo mechanizma.Laiko tik reikia ir kantrybes,o ne lupt lauzyt ar suburt beleka.Pabandyk pradziai pasiardyt,kad prieitum prie vairo mech. ir pasiziurek-itariu pats pamatysi kas ten priburta
P.S. Zmogus padare auto,tai zmogus ja gali ir sutvarkyt.
Sekmes

__________________
W 140 SE500 1992m
W140 SEL600 1992m
W 212 350 CDI 2010 m
W 906 316 CDI 2015 m
:
ufonautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-06, 14:23   #8
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

aš temos autoriui jau per PM parašiau krūvą laiškų tą patį pakartodamas, kad reik ardyt ir žiūrėt kas nutikę ir kas kliūna. Maigant kompo klaviatūrą bėda tikrai neišsispręs. jei sakai kad turi įrankius ir rankas tai ir ardyk, tik įsidėmėk kaip kas buvo, kad paskui surinkt galėtum.

ldalius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.