Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-05-22, 19:02   #731
Martynukas
 
Martynukas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-09-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 179

Martynukas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Martynukas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
As buciau tiesiai sviesiai paklauses, jaunuoli, kokia detale keiciam koks jos numeris?
Pirmas mokejimas uz pamoka, neaiskinti kaip statomas bokstas, antras mokejimas butu uz boksto statyma.
Pritariu.
Būtų paklausęs, būčiau atsakęs, kad lock up solenoidą ir fyškę. Būčiau prašovęs? Nu bet kai profesionalai tipo gudrutį padeda į vietą, tai čia profesionalu? Bet kokiu atveju paliko tas Daivos ir Antano duetas slogų įspūdį.

Ir dar. Pas mane jau buvo į 211-tą vietoj 722.639 dėžės įdėta 722.639 dėžė nuo 220-o, tai kai paklausiau, ką remontavo, tai sakė, kad blogai yra dėl to, kad dėžė nuo 220-o. Ir hidroblokas ten kitoks, ir vežiau jiems hidrobloką nuo 211-to.

Martynukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-22, 19:17   #732
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė paulius123 View Post
Baisia persiprašau už klausimą. Noriu varyt auto į servisą, kad nuimtų hidrobloką, išimtų plokštę ir atduotų ją man, daviklių pakeitimui. Tuo pačiu reikia keisti ATF. Užsiminiau, kad noriu Fuchs Titan 4134 ir likau nesuprastas, tipo kažkos š... noname tepalas, greičiausiai už tokią kainą (ala 6-7eur 1L visokiose interneto pardavyklose) bus visiška 'padielka" pardavinėjama Vileikos kioskuose. Susierzines vaikštau visą dieną, skysti šitą rekomenduoja ir čia forume, ir vokiečiai pila. Gal kas vis dėlto žino konkrečią patikimą vietą šio tepalo pirkimui? Kad nebūtų "padielka", nes tas servisas pareiškė, kad tokio nepirks (jis man patogus, nes vienintelis sutiko "pamarinuot" automobilįkol bus remontuojama plokštė). Ir kitas dalykas, kuris man užkliuvo, kad tipo iš hidrotransformatoriaus tepalo išleist neįmanoma ir nebūtina, norint pakeist visą, reikia išleist kiek išsileidžia, tada užpilt, tada užvest, suprask, kad senas su nauju susimaišytų ir vėl išleidus užpilt šviežio. Jaučiu nelabai tiksli procedūra, nors apie kiekio matavimą esant rodos 40 laipsniu skysčio temperatūrai lyg ir žino.
P.S. jie tuos atf keičia, pats mačiau w211, gl ir pan.
Bent pas mane yra varžtas puslej,pas tave irgi turetu buti....
Fuchs4134 yra mb aprobuotas,tad nematau nieko blogo ,dextron tikrai blogiau....(nebandei pasiskambinti Giedriui?,ar jau nedirba su tepalas?)skysčio lygis matuojamas prie 45 laipsniu,beje užpylimas vyksta trim etapais.....pasiskaitinek,ir tubej pasižiurek.

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-22, 19:30   #733
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Martynukas View Post
Pritariu.
Būtų paklausęs, būčiau atsakęs, kad lock up solenoidą ir fyškę. Būčiau prašovęs? Nu bet kai profesionalai tipo gudrutį padeda į vietą, tai čia profesionalu? Bet kokiu atveju paliko tas Daivos ir Antano duetas slogų įspūdį.

Ir dar. Pas mane jau buvo į 211-tą vietoj 722.639 dėžės įdėta 722.639 dėžė nuo 220-o, tai kai paklausiau, ką remontavo, tai sakė, kad blogai yra dėl to, kad dėžė nuo 220-o. Ir hidroblokas ten kitoks, ir vežiau jiems hidrobloką nuo 211-to.
Tu nesakei jiems pakeisk solenoida ir jungti, tai jie tau papasakojo kaip pasaulis sukasi.
Tu nespetum paraso ant uzsakymo lapo padeti, tave jau buciau sudraskes. Kiekvienas zmogus truputi kitaip masto. Ir ieskok dabar kaltu ar siuntejas ar gavejas kaltas, del toleranciju ir issilavinimu skirtumu.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-22, 20:19   #734
Martynukas
 
Martynukas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-09-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 179

Martynukas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Martynukas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Tu nesakei jiems pakeisk solenoida ir jungti, tai jie tau papasakojo kaip pasaulis sukasi.
Tu nespetum paraso ant uzsakymo lapo padeti, tave jau buciau sudraskes. Kiekvienas zmogus truputi kitaip masto. Ir ieskok dabar kaltu ar siuntejas ar gavejas kaltas, del toleranciju ir issilavinimu skirtumu.
Kalba ne apie tai. Pats esu savos srities profesionalas, tai kažkaip nekyla mintis kiekvienam demonstruoti savo pranašumo (ne dėl patelių kaunamės), tiesiog padarai savo darbą ir pasiimi pinigą, o penio ilgiais matuotis, tai yra tiesiog neprofesionalu. Tuo labiau, kad nei jie savo markę mano akyse pakėlė, neu aš buvau "nusodintas". Tas ir užkliuvo, kad pasimaivė ir "įrodė" kad reik pūslę keist.

Beje, niekad akių nedraskau, ir visą remontų istoriją supasakojau: pradedant nuo Ipolito su kulisos reguliavimu, baigiant Mikolia iš Aleksoto. Tikrai mane draskytum jausdamas savo pranašuma ir pasitikėdamas savimi? Man atrodo, kad taip elgiasi vargšeliai, kurie bando atkeršyti už praeities skriaudas.

Martynukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-05-22, 20:51   #735
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Martynukas View Post
Kalba ne apie tai. Pats esu savos srities profesionalas, tai kažkaip nekyla mintis kiekvienam demonstruoti savo pranašumo (ne dėl patelių kaunamės), tiesiog padarai savo darbą ir pasiimi pinigą, o penio ilgiais matuotis, tai yra tiesiog neprofesionalu. Tuo labiau, kad nei jie savo markę mano akyse pakėlė, neu aš buvau "nusodintas". Tas ir užkliuvo, kad pasimaivė ir "įrodė" kad reik pūslę keist.

Beje, niekad akių nedraskau, ir visą remontų istoriją supasakojau: pradedant nuo Ipolito su kulisos reguliavimu, baigiant Mikolia iš Aleksoto. Tikrai mane draskytum jausdamas savo pranašuma ir pasitikėdamas savimi? Man atrodo, kad taip elgiasi vargšeliai, kurie bando atkeršyti už praeities skriaudas.
Isgerk alaus nusiramink, neginu ir matuotis nera tikslo pralaimesi vistiek.
Jaigu rimtais, pabandyk nebuti mielas ramus ir draugiskas, susaukti kartais netgi sveika. Gyvenimas kaip sulinio grezimas, ten kur jo noretum ten nera vandens, ir jis stoves butent plano centre blogiausioje vietoje.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-07, 11:47   #736
Linius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-31
Pranešimai: 44

Linius is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, noriu nuomones. Greiciu deze 7g, ramiai vaziuojant prie 40km/h, berods 3 begi jungia su patrukciojimu, apsukos buna apie 1900-2100, visi kiti begiai jungiasi graziai.
Buvau nuvaziaves pas Auksciausia pavara meistrus, jukiu klaidu nerado, bet teigia, kad bus kalta pusle. Jei kalta pusle, tai ar neturetu ir kiti begiai jungtis su panasiai simptomais?
Dekui.

Linius neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-07, 12:18   #737
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,150

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Martynukas View Post
Pritariu.
Būtų paklausęs, būčiau atsakęs, kad lock up solenoidą ir fyškę. Būčiau prašovęs? Nu bet kai profesionalai tipo gudrutį padeda į vietą, tai čia profesionalu? Bet kokiu atveju paliko tas Daivos ir Antano duetas slogų įspūdį.

Ir dar. Pas mane jau buvo į 211-tą vietoj 722.639 dėžės įdėta 722.639 dėžė nuo 220-o, tai kai paklausiau, ką remontavo, tai sakė, kad blogai yra dėl to, kad dėžė nuo 220-o. Ir hidroblokas ten kitoks, ir vežiau jiems hidrobloką nuo 211-to.
nesamone... as pats sau dejau plokste su hidrobloku nuo w203 2.0l compressoriaus autom. dezes i w211 2.7l i autom deze (kodai sutampa 722.6) ir viskas, diagnostika pasidariau, adaptacija taip pat deze per naujo prisimokina ir dabar normaliai vaziuoja, nusiskundimu neturiu klaidu nemeta

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-07, 16:43   #738
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Linius View Post
Sveiki, noriu nuomones. Greiciu deze 7g, ramiai vaziuojant prie 40km/h, berods 3 begi jungia su patrukciojimu, apsukos buna apie 1900-2100, visi kiti begiai jungiasi graziai.
Buvau nuvaziaves pas Auksciausia pavara meistrus, jukiu klaidu nerado, bet teigia, kad bus kalta pusle. Jei kalta pusle, tai ar neturetu ir kiti begiai jungtis su panasiai simptomais?
Dekui.
Pašilus automobiliui persijungineja normaliai?,Ta prasme užkurus kokie 3 persijungimai buna su užlaikymu tarp 2ir 3 pavaros....jei simptomai dingsta pažilus automobiliui ,tai ko gero hidroblokas.....O aukščiausia pavara te net nelabai servisas,Vienas sudžiuves "meistriukas"lenktynininkas ir vadybininkas su pasakom atmintinai iškaltom....Gal but kur nors Vilniuj ieškok meistru....

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-11, 15:46   #739
Linius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-31
Pranešimai: 44

Linius is on a distinguished road



Standartinis

Sakyciau sie simptomai pasireiskia daugiau pasilusiai madinai.
Nejaugi Kaune nera geru meistru?

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
Pašilus automobiliui persijungineja normaliai?,Ta prasme užkurus kokie 3 persijungimai buna su užlaikymu tarp 2ir 3 pavaros....jei simptomai dingsta pažilus automobiliui ,tai ko gero hidroblokas.....O aukščiausia pavara te net nelabai servisas,Vienas sudžiuves "meistriukas"lenktynininkas ir vadybininkas su pasakom atmintinai iškaltom....Gal but kur nors Vilniuj ieškok meistru....

Linius neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-06-11, 16:03   #740
Martynukas
 
Martynukas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-09-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 179

Martynukas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Martynukas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Linius View Post
Sakyciau sie simptomai pasireiskia daugiau pasilusiai madinai.
Nejaugi Kaune nera geru meistru?
Yra. Daivanta, Mikolia, Ipolitas
Nori pigiai - Mikolia, nori brangiai, galbūt gerai, su abejotinomis garantijomis - Daivanta.

Martynukas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.