Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Ratlankius, Padangas...

Naujas pranešimas
Old 2017-01-25, 10:57   #31
FragnaT
 
FragnaT's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-17
Gyvenamoji Vieta: Lietuva
Pranešimai: 121

FragnaT is on a distinguished road



Standartinis

Antrą sezoną važiuoju su Seiberling winter. Rašo, kad Itališkos. Tuo metu tai buvo pačio pigiausios ne kiniškos padangos kokias tik radau, po 51eur (225/55). Labai minkštos.
Išsibalansavo neblogai, bet būna ir geriau. Garsiai ūžia, bet jau pripratau
TAČIAU sukibimas ant sniego ir ledo superinis kaip iš tokių padangų.

FragnaT neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-25, 12:42   #32
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

as asmeniskai pasimokiau su devetom ,ilga laika pirkdavau tik naujas,viena kart supsichavau ,nupirkau devetas R20 Dunlop,nespejau ju apziureti is vidaus,nes buvo pats montavimo bumas (ozo padangose) ir su tom padangom isvaziavau i kazachstana,urale pagavau gera duobe nakti ir atsisedes miske verkiau kai ikalneje pakrautai masinai reikejo keistis rata. paiskejo kad atsoko lopas is vidaus,kitaip tariant ji buvus vulkanizuota. keikiausi kaip imanoma,galu gale chelebinske radau komplekta nauju bridgestone,kurios man kainavo 1500 $. taiva,sutaupymas man kainavo antra komplekta + papildomu nervu ir nuotykiu kelyje ,kuriame vis dar 90-ieji. nuo tos keliones vel gryzau TIK prie nauju ,atvaziuoju 2-3 sezonus ir vel naujas,devetas parduodu dar

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-25, 12:58   #33
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Tai aisku, kad yra rizika perkant deveta daikta. Automobiliai irgi perkami deveti. Vienam pasiseka kitam ne.
Tik as skambiju is savo varpines. Metau akmenis is savo darzo.
Man asmeniskai geriau devetas premium nei naujas kinas.

Pirkau xc90 buvo su mishelin padangom 7metu senumo ir 4-5mm mesos. Nu nusprendziau, kad jos jau netinkamos. Tuo tarpu buvo sezonas ir padangos gan brangokos buvo. Sugalvojau nusipirkti goodride padangas. Vnt 110€. Galiu pasakyt tie mishelinai kurkas geresni buvo nei najas kitaicas. Daznai pabazarinu su tais kur montuoja padangas, tai sako jeigu geras pajimsi, tai nera ka lyginti su kitaicais.
P.S. Cia mano nuomone. Kiekvienas ziuri pagal save.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-25, 16:48   #34
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

O as pasirenku is pigesnio segmento padangas ziemai, nes jos kol naujos, tol vazioja gan patikiamai ir per sniega, purva ir panasiai. Nes greiciu didelii ziema man nebuna, trinuosi pagrinde mieste. Sviesieja velai, temsta anksti, tad uzmiestyje matomumas blogas ir nuo to 90-100km/h mano greitis. Man asmeniskai geriausios ziemai Barum.
O vat vasarai pasirenku geresnias padangas ir kad tyliai vaziotu ir I visokias kitas savybes ziuriu. Aisku viskas remiasi I finansus, butent del to pasirinkau viena komplekta vasarai Nankang, bet dar neturiu nuomones apie juos, nes jie taip visa sezona ir pragulejo garaze. Pasirenku dazniausiai devetas vasarai, nes apie 1000Eu sumoketi uz padangas as skaitau cia per gerai Lietuvos keliams...

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-05, 18:35   #35
pipbanker
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-11-08
Pranešimai: 5

pipbanker is on a distinguished road



Standartinis

Ar perkate padangas online? Kokios nuomones?
Radau nebrangiai sitoje parduotuveje http://www.xpadangos.lt/
Ar patikimi? Gal pirko kas nors?

pipbanker neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-05, 19:16   #36
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Ish chia esu daug pirkes, negi tepalus https://ssl.delti.com/cgi-bin/yourorder.pl
lietuvishkai https://www.reifendirekt.lt/

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-05, 19:21   #37
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Ish chia esu daug pirkes, negi tepalus https://ssl.delti.com/cgi-bin/yourorder.pl
lietuvishkai https://www.reifendirekt.lt/
As irgi pirkes is cia. Kiek pirkes tai seniausios padangos buvo 33 savaiciu

Pristato iki duru

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-05, 19:41   #38
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Lietuvoje kazkokie fetisistai padangu pagaminimo metu.. toks ispudis kad pries kaimynus kad su kuo naujesne masina pasimaivyt reikia, tai slapta nakti su zibintu kaimynai ir padangu pagaminimo metu ieskos
visiskai nesureiksminu to dalyko, turiu viena komplekta Nord Frost 3, kokiu 2005m gal tos padangos, garaze gulejo nereikalingos, tai vat tevai drozia antra sezona ziema ir nusiskundimu 0. net nei karto is sodo nepaskambino nepasake kad iklimpo, kai anksciau budavo tokiu siurprizu man. o ten ir sniego, ir nevalyti keliai.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-05, 19:48   #39
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Lietuvoje kazkokie fetisistai padangu pagaminimo metu.. toks ispudis kad pries kaimynus kad su kuo naujesne masina pasimaivyt reikia, tai slapta nakti su zibintu kaimynai ir padangu pagaminimo metu ieskos
visiskai nesureiksminu to dalyko, turiu viena komplekta Nord Frost 3, kokiu 2005m gal tos padangos, garaze gulejo nereikalingos, tai vat tevai drozia antra sezona ziema ir nusiskundimu 0. net nei karto is sodo nepaskambino nepasake kad iklimpo, kai anksciau budavo tokiu siurprizu man. o ten ir sniego, ir nevalyti keliai.
Cia ne tame esme. O kai perki naujas padangas moki pinigus ir gauni 5-6 metu senumo, tai nemanau kad noretum moketi pilna kaina.
Nu net 3 metu senumo nezinau ar noreciau moketi pilna kaina.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-05, 19:51   #40
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Cia ne tame esme. O kai perki naujas padangas moki pinigus ir gauni 5-6 metu senumo, tai nemanau kad noretum moketi pilna kaina.
Nu net 3 metu senumo nezinau ar noreciau moketi pilna kaina.
o kas jom gali atsitikti jei jos tinkamai sandeliuojamos? nieko... Be to tokias senas (5-6 metu senumo) visada parduoda pigiau. Aš pirkau 2 metų senumo ir jokių bėdų, nutrintum data tai niekaip negaletum pasakyti, kad senos.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.