Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-08-04, 16:12   #1
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis Planuoju pasikeisti savo MB W210 2.5D i W210 3.0D, ar verta?

Tai va chebryte, turiu as w210 2.5 D 96 metu, ir dar turiu Ford Mondeo 96 metu 1.8td

O mano dede turi w210 3.0 D 96metu, tarp mano ir jo w210 skirtumai: pas ji odinis salonas, ir avantgardas, pas mane elegancas, tai pas ji dar yra lempu apiplovimas, tiek tu ir skirtumu. technine puse mazdaug vienoda.

Keitimosi salygos tokios: as jam savo w210 ir forda, jis man savo w210. Fordo rinkos verte ~2000lt (gal ir 3000, bet parduot daba neina).

Abu mersai sidabriniai, viskas tas pat, tik kad tas zemesnis, avantgardas ir oda. Kaip elgtumetes jus? Apskritai ar verta butu damoket 2000lt kad vietoj 2.5 butu 3.0 variklis . nes as mastau vistiek odinis salonas kainuoja, lempu apiplovimas, nu ir graziau atrodo kai zemesnis nu ir aisku 3.0 variklio garsas malonesnis. manau kad nepralosiu nieko?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.