Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2020-11-10, 22:18   #1
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis W202

Sveiki klubieciai nezinau ar cia gera mintis gal ir netas modelis kad “kazka rodyti” bet noriu pagyvinti foruma nauja tema siaip automobili nupirkau liepos menesi bet tik dabar sumasciau pristatyti... taigi nupirkau w202 94m 2.5d automata ieskojant kritejai buvo:automatas ir kad butu ac pirkau draugei nes su buvusia audi atsibodo ieskoti bedu pats kaip neturejas kitu automobiliu apart mersu nusprendziau pirkti mersa biudzetas buvo nedidelis tai dairiausi i w210 w202 w124 nu zodziu kazka iki 2-3 tukstanciu taigi issirinkau w202 netikejau kad imanoma surasti uz tokius pinigus toki gyva automobili rida nupirkus buvo 216000km~ kas tokiam mersui pagal mane yra juokinga salonas buvo po cheminio praktiskai idealus kas man sitam merse patinka tai kad veikia viskas kas jame yra vidui viskas labai sviezia kaip naujam auto taigi atlikti darbai iki dabar pervirinti slenksciai (nebuvo supuve pora skyliu vienam slenksti o kita sulankste mano princese prevaziavus autostradoi trinkele taigi nupirkau taip vadinama “zagatofke” tai is jos abu slenksciai pervirinti-uzlopinti ir pakeistas posparnis nes senas po auto ivykio suluzo pirktas buvo su reduktoriaus defektu pakeiciau reduktoriu siaip mastau pakeisti guoli ir salnikus senam ir ideti senaji kaip dabartinis prades “dainuoti” nupirkus neveike AC uzpildziau sistema nes buvo tik apie 400gr is 900 nepadejo sugalvojau patikrinti saugiklius pasirodo tiesiog buvo isimtas AC saugiklis idejau viskas vveikia kuo puikiausiai saldo netgi geriau nei mano w140 keiciant reduktoriu keiciau ir tepalus su filtrais vasaros pabaigoi padariau antikorozini pervirinus slenkscius tai manau mersiukas dabar vaziuos ilgai... spalio menesi buvo davesta vaziuokle iki idealumo kas nustebino tai pirma kart matau ant w202 sedano hidraulinius amortizatorius gale... tas tikrai nustebino posukiuose stovi labai gerai pakeisti kuro sistemos O-ringai (po variklio plovimo pradejo sesti kuras) pakeiciau oringus baigesi problemos siaip sita auto pirkau kaip dayli nera ciankazkoks projektas jai kam idomu foto imesiu rytoi dabar neturiu ateities planai tai esu nuziurejas r17 monoblockus ir isnaikint rudis kuriu nera labai daug bet norisi kebula padaryti idealu

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-11, 15:04   #2
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Cia man vienam neleidzia talpinti foto i puslapi?🤔 pridedu kelias foto w202 jusu teismui https://imgur.com/gallery/B8JNOfB

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-11, 15:15   #3
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Jooo ,kaip buves W202 2.5TD savininkas esu apakes kad dar kazkas juos eksploatuoja Lietuvoj, mano tai senai perpjautas ir i Kirgistana isveztas.

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-11, 16:27   #4
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
Jooo ,kaip buves W202 2.5TD savininkas esu apakes kad dar kazkas juos eksploatuoja Lietuvoj, mano tai senai perpjautas ir i Kirgistana isveztas.
Jooo tikrai mazai gyvu like sita diedukas parsivare i panevezi is vokieciu 12 metais su 160k km rida pernai zmogus perpirko sita mersa is dieduko del numeriu buvo GOD 063 numeriai ir pastate nevazinejo su juo tada as uzgaudziau tai va tokia trumpa auto istorija lietuvoi 😄

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-11, 16:35   #5
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

atrodo tvarkingas,bet panai/moteriai tokį auto nupirkti... nebent jai pačiai tokie automobiliai prie širdies,kas yra reta išimtis moterų tarpe.

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-11, 16:43   #6
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
atrodo tvarkingas,bet panai/moteriai tokį auto nupirkti... nebent jai pačiai tokie automobiliai prie širdies,kas yra reta išimtis moterų tarpe.
Ispradziu spyriojosi bet dabar tai laksto issisiepus labai patenkinta pries tai vairavo audi a4 95 metu maniske neisranki jai realiai dzin isvis svarbu vaziuoja nesureiksmina tokiu dalyku aciu dievui...😄

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-11, 21:06   #7
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Simukasw140 View Post
Ispradziu spyriojosi bet dabar tai laksto issisiepus labai patenkinta pries tai vairavo audi a4 95 metu maniske neisranki jai realiai dzin isvis svarbu vaziuoja nesureiksmina tokiu dalyku aciu dievui...😄
Jo maladec Jusu zmona, gerai kad nekreipia demesio i tokias smulkmenas.

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-11, 21:20   #8
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
Jo maladec Jusu zmona, gerai kad nekreipia demesio i tokias smulkmenas.
Astiesiog ieskojau jai automato ir kad veiktu kondicionierius viskas daugiau nieko man nereikejo taip ir gavosi o sanaudos juokingos 7-8l 100km misrus daugiau miestas

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-18, 00:06   #9
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Taigi pradejau dometis kodel taip blogai sugeria kelio nelygumus mano mazylis pasirodo kaltos hidraulines sferos nes cia juk SLS pakaba... visa laime kad yra nauju ir visos jos senuose mersuose vienodos tiek124 tiek140 tiek202 ir dar senesniuose kaina tokia sakyciau nelietuviska apie 90€ uz viena febi firmos su visom mano nuolaidom 61€vnt bet girdejau is citroen savininku kad tas sferas restauruoja gal kas esate susidure? Nes dabar mastau ar deti naujas ar bandyt restauruoti senasias nes maniskes toks vaizdas kad nuo mersiuko gimimo dar nekeistos...

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-11-18, 07:44   #10
AndreFreire
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-10-01
Pranešimai: 61

AndreFreire is on a distinguished road



Standartinis

https://www.youtube.com/watch?v=Rxtzw9BpIhA

Čia Citroen'ui tvarkė sferas. Nebūtinai naudingas tau, bet šiaip įdomus video, dėl bendro supratimo. Parašyk kanalo savininkui, gal patars ką daryti.

AndreFreire neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.