Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Old 2016-09-21, 19:38   #11
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

Prastokas sitas daiktas garso signaluj slopinti, aplamai ji tokių budu isgauti nera gerai,kencia kokybe bet kokiu atveju.esu rades rimtesni daikteli,tik jo kaina jei gerai pamenu ~40-50 eur,tai beveik puse tavo skiriamo biudzeto.aisku jis labiau reikalingas rimtesnei sistemai,kai keiti absoliuciai viska isskyrus grotuvą (skaitmeniniais isejimais) pvz comand sistemos. Ant pigaus subo ir stiprintuvo nepajausi kokybes skirtumo,jie sugeba tik kelti triuksma :-D

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-09-21, 22:04   #12
Vytas1994
 
Vytas1994's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-11-08
Gyvenamoji Vieta: Biržai
Pranešimai: 70

Vytas1994 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vytis View Post
Prastokas sitas daiktas garso signaluj slopinti, aplamai ji tokių budu isgauti nera gerai,kencia kokybe bet kokiu atveju.esu rades rimtesni daikteli,tik jo kaina jei gerai pamenu ~40-50 eur,tai beveik puse tavo skiriamo biudzeto.aisku jis labiau reikalingas rimtesnei sistemai,kai keiti absoliuciai viska isskyrus grotuvą (skaitmeniniais isejimais) pvz comand sistemos. Ant pigaus subo ir stiprintuvo nepajausi kokybes skirtumo,jie sugeba tik kelti triuksma :-D
Jai jau biudžetas kitas būtu, tai ir grotuvą rinkčiaus nebe orginalų, bei visas kitas koloneles sumanyčiau pasikest, bet dabar manau apsiribosiu tiesiog subu prie orginalaus mago. teko volvoje girdėt kaip lygiai tokio pat transmiserio pagalba pajungtas subwoofer, tai maloniai nustebino

__________________
w203 C200 Spritmonitor.de
Vytas1994 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-09-22, 09:25   #13
DNL
 
DNL's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-08-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,234

DNL is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Totalus senis jeigu nepatinka subwooferis
Patinka zemi, bet per akis man bose teko turet tiek w202 tiek w210 bose sistema, tai uztekdavo. Dabar i w209 irgi ieskau bose arba harman kardon, bet kiek esu girdejas HK ne taip zemi skamba kaip bose

__________________
Dabar:
w209 CLK240

Ex:
w210 3,2cdi
w202 2.2d
DNL neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-09-22, 10:08   #14
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Su sedanu prasideda problemos su subu. Tad daznas atvejis kad kaip ir neapsimoka det papildomai subo i bagazine.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-09-22, 19:53   #15
Tomuliss
 
Tomuliss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-26
Gyvenamoji Vieta: Panevezys
Pranešimai: 157

Tomuliss is on a distinguished road



Standartinis

Aš savo tevuko i w203 sedana buvau idejas pioneer band pas ir stiprintuva, tai jokiu tulpiu nevedziojau o paprasciausiai nuo originalaus subwooferio palangej kur yra pajungiau garso maitinima vienu laidu ir kondensatoriu istaciau ir tiesiai i stiprintuva, tai grojo labai svariai, ir kaip sedanui tikrai nustebau žemu bosu

Tomuliss neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-09-23, 21:01   #16
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis


Rawwslt neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.