Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-03-14, 13:10   #1
Feisas
 
Feisas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-15
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 107

Feisas is on a distinguished road



Standartinis mechaninės dežes problema.

sveiki,
Prieš 8 mėn pakeistas sankabos komplektas (brangus malonumas) ir restauruota 6 bėgių greičių dežė. Reikėjo restauruot nes staiga išmušdavo pirmą arba antrą pavarą į neutralią. Ir dar neva meistrai girdėjo iš jos ūžimą. Tai sakė tiksliai bloga.
Dar ir prieš ir po remonto sunkiau jungdavosi pirma antra pavara. Toks jausmas kad ten jos nėra, neduoda įmest, kažkurią sekundės dalį. arba prieš važiuojant kartais, kol nepradedi judėt neįlenda iki galo pirma pavara.

Šiandien, vėl išmetė man pirmą pavarą į neutralią važiuojant į sankryžą. Negali būt pavarų svirtis išmalta ir kad nepataiko į kelias pavaras? Ar čia vel teks dėžę remontuot?

Nekenčiu mechaninės, automato dėl dokumentų turbūt nepavyktų įdėt?
Tada dar siūlė dėt dėžę nuo anglo už 600lt, bet sakiau vežkit restauruot mano. Restauracija 700lt kainavo. Čia dežės normali kaina? Ar galima pigiau gaut? Tada paimčiau ir nesukčiau galvos. Sunkiai keičiasi? Nes fwd golpui buvau nuėmęs, uždėjęs..

Feisas neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.