Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-04-06, 16:17   #11
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

bet tai kai zmones, vaziuoja su pinigais parsivaryt masinos, o miegat s124 trise nakvojau ir vokieciuose ir lenkuose ir cekuose palei sienas, piguma. dvivietis kambarys 30euru
na o vituko daugiau foto rodyk, ko ne vituke miegojot? ten gi sofa gale

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-06, 16:23   #12
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Ar tu išėmi galinės sėdynės dalis, ant kurių užpakalis dedasi kai sėdi? Daug variantų esu išbandęs, galiu teigt, kad radau geriausią. Tik reikia turėt kažkokią pakylą, padėt ant galinių kilimėlių - tam puikiai tinka standanrtiniai rankinio bagažo dydžio lagaminėliai.
Ne neisimu, istrikro nebandziau isimti nes netureciau kur jos deti isemes. Ir taip kelionej visus daigtus is bagazines sudejus ant priekiniu sedyniu vietos nulis lieka. Siaip uzvertus atlosa ir nustumus priekines sedynes gaunasi mano c klases mb kokia 1,6m, taip kad mano ugiui neuztenka, tai as kad nelauzyt sprando ir kojas kad galeciau istiesti, galva laikau bagazines puseje o kojas priekyje. Man ziauriai patogiai gaunasi issimiegot, tik vasara saulei pakilus miegot ryte labai jau nekas buna

Beje kokiam mieste pirkai Vito ir is privataus ar dylerio? Kiek uztrukai D kol radot tinkama varianta? Beje del tranzitiniu numeriu tvarka nepakitus? Angliskai kalba pardavejai ar tik vokiskai?

iMechanic neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-06, 16:25   #13
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
bet tai kai zmones, vaziuoja su pinigais parsivaryt masinos, o miegat s124 trise nakvojau ir vokieciuose ir lenkuose ir cekuose palei sienas, piguma. dvivietis kambarys 30euru
na o vituko daugiau foto rodyk, ko ne vituke miegojot? ten gi sofa gale
Ciuju rade Vito iskart namo patrauke, miegojo 124-tam kol ieskojo Vituko

iMechanic neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-06, 16:37   #14
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Žodžiu išvažiavom šeštadienį, gan susivėlinę, pervažiavom visą Lenkiją ir netoli sienos permiegojom hoteliuky. Tada per sekmadienį aplankėm visus tris vitukų variantus (iš anksto buvo susiskambinta), trečias pasirodė geriausias. Tėvo bendradarbį dar nuvežėm į jo varianto aikštelę (pirko Astrą). Tada pernakvojom mašinoj, pirmadienį per pusvalandį atlikom formalumus ir pajudėjom namo. Paskui jau Vituke miegojom, tai nėr ką lygint aišku, dar standheizung įsijungėm, tai ir nešalta naktį. Iš tikro tai gerai Tomskis sako - į balą puolęs sausas neišlipsi, bet tas miegojimas daugiau dėl sportinio intereso buvo - "o kaip tilptume" - ir turiu pasakyt kad visai pasiteisino.
Numerių tvarka geresnė negu kai aš variausi savo s124 - pas turkus yra didelė mafija, ir užtrunka viskas apie 15min - ir gali važiuot kol sumoki pinigus, viskas būna jau paruošta, draudimas su numeriais kažkas apie 60eur, penkiom dienom - pasiimi ir važiuoji. Tiek bendradarbis, tiek tėvas pirko iš turkų, nes 80 jei ne daugiau proc aikštelių yra turkų, toks jų darbas, taip kad rast gerą mašiną iš privat nėra lengva, ten kaip jau sakiau milžiniškas tinklas ir galinga sistema jų darbo. Iš kitos pusės, tai privalumas, aišku permoki kažkurią dalį kainos, bet kai savo s124 iš privat pirkau, tai tąsėmės po įstaigas su juo gal 4 valandas, draudimai ne 5 dienom o kažkas ~2sav., nu žodžiu padarė vokiškai jis, bet ir kainavo daugiau. O turkai nenoriai šneka kitom kalbom, nežinau ar tikrai nemoka, bet su visais vokiškai šnekėjau.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-06, 17:27   #15
iMechanic
 
iMechanic's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 988

iMechanic is on a distinguished road



Standartinis

Labai naudinga info. Dekui juozavas. beje kelione vienas galas isejo koki 500lt uz kura plius maistas?

iMechanic neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-07, 09:49   #16
laukinis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-10-30
Pranešimai: 65

laukinis is on a distinguished road



Standartinis

Man įdomu kur tu numerius gavai už 60eur su draudimu koks kraštas? Kiek tekę varyt tai 80eur visur.

laukinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-07, 11:42   #17
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Esu girejes,kad po 60eur galima numerius gauti, bet pats visada 80 mokedavau. Na nors yra teke ir 100eur pakloti, nes sestadieni pirkau, turkas sako nenori nepirk, visvien parduosiu

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-07, 12:27   #18
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Aš kai vieną mersą variau, virš 100 mokėjau, nes savininkas man išėmė visokias aplinkos normas, leidimus į centrus važiuot (124 turėjo zweite plakette), ir draudimą ilgesnį. O penkiom dienom (geltona numerių juosta) draudimas 60 eur kainuoja, turkeliai viską paruošę būni - atvarai kioskelin, paduodi 60eur, gauni numerius, ir du lapukus, pats užsipildai juos ir valini namo

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404

Paskutinį kartą redagavo juozavas; 2012-04-07 14:29 val.
juozavas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.