Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Apie Viską

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2018-02-27, 13:23   #1031
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,294

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
tik tas dempingas niekaip nesijaučia nes brangiai darantys lietuviai užsakymais nesiskundžia. Va kur paradoksas. Kol mes čia verkšlenam - jie dirba
Mane pvz kalba labai stabdo,ka eina internetu uzsisakyt-uzsisakau,o gyvai jau bėda. Ir kiek susidūręs, nenori jie rusiskai,angliskai,vokiskai kalbet,nors tu ką.
Bent auto sritį kiek papuoles,man paaiskino,kad čia Lenkija ir kalbėt reikia lenkiskai,nors aš atvažiavęs 500km ir stoviu su sauja zl.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-27, 13:32   #1032
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Mane pvz kalba labai stabdo,ka eina internetu uzsisakyt-uzsisakau,o gyvai jau bėda. Ir kiek susidūręs, nenori jie rusiskai,angliskai,vokiskai kalbet,nors tu ką.
Bent auto sritį kiek papuoles,man paaiskino,kad čia Lenkija ir kalbėt reikia lenkiskai,nors aš atvažiavęs 500km ir stoviu su sauja zl.
Slavai ir vokieciai nesneka angliskai! Issilavinimas neleidzia

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-27, 13:34   #1033
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,294

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Slavai ir vokieciai nesneka angliskai! Issilavinimas neleidzia
Lenkijoj ,tik parduotuvėj esu angliškai kalbėjęs, o privačiai nei rusiskai,nei angliskai,a nei vokiskai nepaejo.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-27, 13:38   #1034
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

na, iš žibintų restauracijos gyventi gerai eitų, jeigu žibintus sutvarkyti pilnai užtektų kelių valandų. BET pas mus dažniausiai būna jau visi galai pasileidę, laidynai sutrūkinėję, viską imk, keisk, lituok, žiūrėk nieko nesulaužyk, nes atskirai detalių gauti labai sunku, reikia pirkti donorinius žibintus, viską kartu sudėjus, visokius važinėjimus, restauracijas, brangias medžiagas lakavimui, paruošimas pats lakavimui, kompresoriai visokie, tie patys poliroliai, šveitimo priemonės, žiemą dar ir šildymas, sodros, kiti mokesčiai, tai viską sudėsčius, paskaičiavus laiką ir gautus pinigus kartais gaunasi ir 2eur/valanda. iš patirties galiu pasakyti, jog tie restauravimai yra vos ne nuostolingi, ir daromi vos ne tik pažįstamiems, nes jau kaip sakiau, darbo labai daug, viską kruopščiai rinkti, tie visi chromai viduje labai lengvai pažeidžiami, norint išvengti visų nesklandumų didėja laiko apimtis. Geriausi darbai yra "turginių" pasiūlymai, visokie stiklų keitimai, korpusų keitimai, ten greiti darbukai, iš jų, galima sakyti, kad ir gyvenu paskutinius du metus, plius dar kartais išeina prisidurti ir Marijampolės versliukais

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-27, 13:41   #1035
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Lenkijoj ,tik parduotuvėj esu angliškai kalbėjęs, o privačiai nei rusiskai,nei angliskai,a nei vokiskai nepaejo.
Lenkas jei turi zlotu rankoj sauja, su tavim ir kiniškai susikalbės ar susirodis pirštais

Bet jo, jie labai gerbia ir vertina kai moki jų kalba, ir darbas tada su jais visiškai kitas. Nors jie ir pripratę kad visis turi okėt jų kalbą


Mano toks tolimas giminaitis pasakojo, (kapitonas laivo) kaip jis lenkui aiškino kad nemoka lenkiškai, lenkas klausia iš kur tu, jis sako iš Lietuvos. -Vadinas moki lenkiškai, sako jam lenkas

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-27, 14:05   #1036
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,294

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Lenkas jei turi zlotu rankoj sauja, su tavim ir kiniškai susikalbės ar susirodis pirštais

Bet jo, jie labai gerbia ir vertina kai moki jų kalba, ir darbas tada su jais visiškai kitas. Nors jie ir pripratę kad visis turi okėt jų kalbą


Mano toks tolimas giminaitis pasakojo, (kapitonas laivo) kaip jis lenkui aiškino kad nemoka lenkiškai, lenkas klausia iš kur tu, jis sako iš Lietuvos. -Vadinas moki lenkiškai, sako jam lenkas
Sunkiai buvau rudenį papuoles.... Koki 600km nuo namu,26k zl rankoj ir nors iš vakaro buvo susiskambine,man atvažiavus i vieta,sako "aš išvažiavęs ir busiu po 5 val" . Bet davė dedes,podzio ar pan nr,tam vokiskai papasakojau kas kaip ir pardavejas po 20 min buvo vietoj.
Ka pastebėjau dar,kad derybos Lenkijoj praktiškai neimanomos,nu max 1-2% nuo sumos,kaip pas mus 10% nesiskaito,20% normalu,o 30 % neblogai nudereta.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-27, 14:11   #1037
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Sunkiai buvau rudenį papuoles.... Koki 600km nuo namu,26k zl rankoj ir nors iš vakaro buvo susiskambine,man atvažiavus i vieta,sako "aš išvažiavęs ir busiu po 5 val" . Bet davė dedes,podzio ar pan nr,tam vokiskai papasakojau kas kaip ir pardavejas po 20 min buvo vietoj.
Ka pastebėjau dar,kad derybos Lenkijoj praktiškai neimanomos,nu max 1-2% nuo sumos,kaip pas mus 10% nesiskaito,20% normalu,o 30 % neblogai nudereta.
Vat čia ir yra ta vieta kur reikia kalbos. Mokėtum kalba tikrai derybos būtu.

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-27, 17:23   #1038
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Per daug neispleciant - samdantys ukrainiečius yra trumparegiai ir daro meškos paslaugą sau.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-27, 17:26   #1039
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sportbatis View Post
Per daug neispleciant - samdantys ukrainiečius yra trumparegiai ir daro meškos paslaugą sau.
Protariu tau, is dalies. O ka daryti? Jai lietuviai nedirba, arba neiperkami?

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-27, 17:50   #1040
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Visa vakarų civilizacija paremta imigracija. Turim rinktis, geresne ir sotesnė ateitis su imigrantais ar lėtesnis augimas, stagnacija su savais

Garbanius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.