Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-05-09, 14:05   #9161
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
O be reikalo, kada nors paziurek kur guli atsarginis ratas (greiciausiai nei karto nenaudotas)
Ka ten kazin ar idetum ta baliona vietoi zapaskes, kapeika tas atsarginis ratas.
nzn kazkaip nesinor man i ja det, nereikia paprasciausiai ir tiek, aisku jei didesne masina ir galingesne ir daug vazineciau tada, apsimoka, bet jei mieste maltis, man rods neverta, vistiek kol atsipirks, tai jsi man surudys

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-09, 14:08   #9162
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

na is dalies pritariu mondeikai,nes tikrai juokingai atrodo,kai masina nauja,galinga ir isautos dujos...reikia gyventi pagal pajamas ir tiekdaug lt zmoniu labai apsesti to vadinamo elito manijos(graziai atrodyt,prabangios masinos ir t.t.)is tikro uz to daznai slypi tustybes muge,centu skaiciavimas ir visa kita...reikia gyventi pagal pajamas,racionaliai mastyti ir ivertinti savo finansines galimybes.pats bezdu ant duju,bet truputi juokingai kartais atrodo,kai su porshe ar kita prabangia masina atvaziuoja piltis duju...

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-09, 14:10   #9163
MB777
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 399

MB777 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Zinok, sunku tau gal patiketi, bet turiu pinigu W211-tam. Neitiketina zinok, bet netgi turiu pinigu jam ismaitinti pilant tik benzina. Ir drabuziu kazkaip is gariunu neturiu... Bet dabar pasakyk, kokia prasme man tai daryti? Kad jausciausi kietas? Tavo kietumo suvokikimas ziauriai iskreiptas. As jauciuosi kietas, kai tuos kas menesi liekancius 500 lt. skiriu savo dukrai, seimai, pramogoms. Bet turbut pagal tavo suvokima kvailai darau, ubagas esu, kad ne i baka tuos atliekamus 500 supilu...
Tai ne pagal galimybes mašiną nusipirkai. Reikėjo pirkti tokią, į kurią pilant liktų tie 500 lt. laisvi (E220), bet čia tau turbūt šaus "didysis ego": KĄ??? Aš važinėsiu su 2.2 motoru? Nu jau ne! Atrodysiu kaip ubagas!
Citata:
Pradžioje rašė aware View Post
Nepritruko, tiesiog tau isaiskint kazkoki dalyka yra beprasmiska, gerai zmogus nusiperka ponauji S500 tarkim uz 100 gabalu, banko saskaitose tarkim turi pora limonu, nu ir isistato dujas, kad 2kart pigiau vazinet,nes jis tiesiog yra taupus, ir ka tu i tai? uzdrausi jam su dujom vazinet, ar degalinen atvaziaves su savo lupena uz kelis tukstancius ir pildamas benza po 5lt is jo juoksies? pasijuoks is taves jis ir tiek, nes tu realiai galbut per gyvenima neuzdirbsi ant tokio S klases merso, kaip, kad jis turi
Kas nusipirks tokį mersą, tas dujų tikrai nestatys ir pils atitinkamai t.y. pagal savo galimybes. Kodėl aš iš jo juoksiuos? Jis įperka S500, aš lupeną už kelis tūkstančius. Gyveni pagal galimybes ir nėra čia ko juoktis. Nuvarvinsiu seilę ir važiuosiu toliau. Juokinga bus, kai aš atvažiavęs su 2.2 dyzeliuku atsipūtęs jį pilsiu, o tu paskutinius centus krapštysi, kad pamaitinti S500 dujomis.

MB777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-09, 14:12   #9164
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
na is dalies pritariu mondeikai,nes tikrai juokingai atrodo,kai masina nauja,galinga ir isautos dujos...reikia gyventi pagal pajamas ir tiek
Kaip manai, turtingas verslininkas, turintis nama, kelias prabangias masinas, klestinti versla, ir visas seimos prabangias masinas padujines, gyvena pagal pajamas ar ne? Cia realus pavyzdys beja.
Ar vis tik pripazink, kad zmogus nemato prasmes i bala metyt pinigus?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-09, 14:15   #9165
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Tai ne pagal galimybes mašiną nusipirkai. Reikėjo pirkti tokią, į kurią pilant liktų tie 500 lt. laisvi (E220).

Kas nusipirks tokį mersą, tas dujų tikrai nestatys ir pils atitinkamai t.y. pagal savo galimybes. Kodėl aš iš jo juoksiuos? Jis įperka S500, aš lupeną už kelis tūkstančius. Gyveni pagal galimybes ir nėra čia ko juoktis. Juokinga bus, kai aš atvažiavęs su 2.2 dyzeliuku atsipūtęs jį pilsiu, o tu paskutinius centus krapštysi, kad pamaitinti S500 dujomis.
Kodel tu galvoji, kad jo paskutiniai centai bus krapstomi? Tu ka jo finansinis klapciukas, kad viska zinai? Nespresk pagal save, jei tu ta dyzeli uz paskutinius pylsi tai nereiskia, kad jis pils dujas uz paskutinius

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-09, 14:16   #9166
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

aš dabar galvoju: negi Olandijoje vien ubagai gyvena, kad dauguma dujomis važinėja?

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-09, 14:17   #9167
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Tai ne pagal galimybes mašiną nusipirkai. Reikėjo pirkti tokią, į kurią pilant liktų tie 500 lt. laisvi (E220), bet čia tau turbūt šaus "didysis ego": KĄ??? Aš važinėsiu su 2.2 motoru? Nu jau ne! Atrodysiu kaip ubagas!
Sakiau, kad nesuprasi. Dar karta sakau - as turiu tuos atiekamus 500 lt. Ir galiu juos pilti i baka. Bet kam man tai daryti jei galiu to nedaryti? Zinok, jei buciau pirkes ir 220 kaip siulai, ji irgi dujinciau. Nes irgi liktu pinigu, kuriu nereikia mesti balon be prasmes.
O si mersa pirkau is viso del kitu priezaciu - net ne merso ieksojau is viso tavo ziniai. Tiesiog jo bukle tokia, kad siais laikais nelabai rasi. As, ne kaip kai kurie, renkuosi auto pagal bukle, o ne metus ar kuro rusy. Ir paskolos is banko zinok neemiau. Bet turbut vis tiek esu ubagas ir gybenu ne pagal galimybes, nes padujinau...
Dar zinok, seimoje turime ir kita auto. 2007 metu saab. Benzas. Ir neppadujintas. Nes zmona parinasi, kaip ji pils dujas, kai operatoriu kas antroj degalinej nera, ir jai reikia laba daug daiktu veziotis, neagli ji mazinti bagazines talpos. Ir ismaitinam ta saab, ir problemu nera. Bet as aisku nioreciau ji padujinti, nes velgi kam lysnus 500 nuo to saab palikineti degalneje be prasmes....
Bet vel nesuprasi...

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.

Paskutinį kartą redagavo Finalfour; 2012-05-09 14:22 val.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-09, 14:18   #9168
mukas
 
mukas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-28
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 47

mukas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mukas per Skype™


Standartinis

pries 3 metus teko turet e39 (2.8 motoru, automatas, 18ratai), megdavau pazaist su sportu, tad kuro patraukdavo kaip uz tevyne... taciau nei kart nebuvo minties det dujas... asmeniskai as nusistates pries dujas i galingas, prabanges auto... bet velgi, cia tik mano nuomone manau kiekvienas ja turi ir vadovaujasi ja PEACE

mukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-09, 14:18   #9169
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Kaip manai, turtingas verslininkas, turintis nama, kelias prabangias masinas, klestinti versla, ir visas seimos prabangias masinas padujines, gyvena pagal pajamas ar ne? Cia realus pavyzdys beja.
Ar vis tik pripazink, kad zmogus nemato prasmes i bala metyt pinigus?
mano kaimynas vazineja su panamera,zmona cabrika porshe turi ir dabar ju seimoj atsirado naujas land rover...jie kazkaip nedujina tu masinu.jei turi pinigu,tai duju nedesi i tokias masinas,o taupysi kitur,o ne masinu saskaita

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-09, 14:19   #9170
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Tai ne pagal galimybes mašiną nusipirkai. Reikėjo pirkti tokią, į kurią pilant liktų tie 500 lt. laisvi (E220), bet čia tau turbūt šaus "didysis ego": KĄ??? Aš važinėsiu su 2.2 motoru? Nu jau ne! Atrodysiu kaip ubagas!

Kas nusipirks tokį mersą, tas dujų tikrai nestatys ir pils atitinkamai t.y. pagal savo galimybes. Kodėl aš iš jo juoksiuos? Jis įperka S500, aš lupeną už kelis tūkstančius. Gyveni pagal galimybes ir nėra čia ko juoktis. Nuvarvinsiu seilę ir važiuosiu toliau. Juokinga bus, kai aš atvažiavęs su 2.2 dyzeliuku atsipūtęs jį pilsiu, o tu paskutinius centus krapštysi, kad pamaitinti S500 dujomis.
Ne nu nzn, gal tau ir dzin butu ant pinigu, jai turetum S500, bet tikrai taip nera visiem, kaip final rase i menesi sutaupo 500lt, ir geriau tuos pinigus isleis ant dukros, kazkas kitas gal per menesi del duju sutaupo 2000-3000lt, ir taip po keliu menesiu turi kokius 10000lt, kuriuos gali investuot ar panasiai, kad jie jam uzdirbtu dar tiek pat

aware neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.