Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-03-02, 09:27   #111
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Meska500 View Post
nu tai kad ir mersas nenaujoviskas
Nenaujoviskas, bet visi norime juk savo masinas apdaryti taip, kad jos naujoviskiau atrodytu.. Na pvz uzdejus siek tiek naujoviskesniu ratus, ir masina siek tiek atjauneja.. Na bet aisku kiekvienam savo, sitie ratai nera blogi, jie geri ir grazus, bet su sitais ratais mano kuklia nuomone masina atrodys tik "tvarkingai". As bent jau noreciau, ir vis dar noriu, kad masina atrodytu graziai, iskirtinai.. o cia gaunasi kaip gamykliniai ratai.. Va pas nisma, gal kiek ir per daug isaukiantys, bet jau grazus tikrai, masina atjauneja stipriai tokius batus nuciupus..

  Cituoti
Old 2011-03-02, 10:10   #112
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Nenaujoviskas, bet visi norime juk savo masinas apdaryti taip, kad jos naujoviskiau atrodytu.. Na pvz uzdejus siek tiek naujoviskesniu ratus, ir masina siek tiek atjauneja.. Na bet aisku kiekvienam savo, sitie ratai nera blogi, jie geri ir grazus, bet su sitais ratais mano kuklia nuomone masina atrodys tik "tvarkingai". As bent jau noreciau, ir vis dar noriu, kad masina atrodytu graziai, iskirtinai.. o cia gaunasi kaip gamykliniai ratai.. Va pas nisma, gal kiek ir per daug isaukiantys, bet jau grazus tikrai, masina atjauneja stipriai tokius batus nuciupus..
o pats belekokius ieskojai ant savo!

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-02, 13:47   #113
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Geri ratai Manau geriau senesni, bet originalai, nei kinietiski. Isvis replica ratai nesamone. Kiek pazystamu prasikeike su jais
Dar geriau atrodytu su r19 amg

  Cituoti
Old 2011-03-02, 14:47   #114
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
o pats belekokius ieskojai ant savo!
Ieskojau belekokiu, bet kaip matai neisirinkau.. Siaip man mano tikrai grazus, tik gaila kad r17.. Jei masina buciau nusipirkes ilgam, tikria pasieskociau ratu kazkokiu idomesniu, o dabar investuot kad viena vasara pravazinet irgi nera logikos.
Beje kaip tau meska500 garso sistema sitame merse? man tai kazkokia apgailetina.. jau nelyginu kai turejau vw taureg, ten tai pasaka buvo, bet kad ir dvi a8 turejau 95metu seniau, tai ir ten buvo bose, tai svarumas garso neapsakomas, lyginant su 2000m mersu...


Paskutinį kartą redagavo glutaminas; 2011-03-02 18:11 val.
  Cituoti
Old 2011-03-02, 20:40   #115
Meska500
 
Meska500's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-30
Gyvenamoji Vieta: lietuva
Pranešimai: 359

Meska500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Ieskojau belekokiu, bet kaip matai neisirinkau.. Siaip man mano tikrai grazus, tik gaila kad r17.. Jei masina buciau nusipirkes ilgam, tikria pasieskociau ratu kazkokiu idomesniu, o dabar investuot kad viena vasara pravazinet irgi nera logikos.
Beje kaip tau meska500 garso sistema sitame merse? man tai kazkokia apgailetina.. jau nelyginu kai turejau vw taureg, ten tai pasaka buvo, bet kad ir dvi a8 turejau 95metu seniau, tai ir ten buvo bose, tai svarumas garso neapsakomas, lyginant su 2000m mersu...

nu kad man tie nyger stiliaus visokie nikeliuoti nepatinka be to man jau ir 18 per daug net nezinau kaip as ce juos pirkau gal todel kad is draugo nebrangiai,be to reikia vasariniu padangu o kas sezona permontuot ner kada,su bmw taip ir vazineju su zieminem ziema vasara nes turiu padangas vasarines tik be ratlankiuo garsas tai man visai nieko uz w140 sakyciau geriau garsiau groja

__________________
MB: S500-s320
Meska500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-02, 21:36   #116
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Ieskojau belekokiu, bet kaip matai neisirinkau.. Siaip man mano tikrai grazus, tik gaila kad r17.. Jei masina buciau nusipirkes ilgam, tikria pasieskociau ratu kazkokiu idomesniu, o dabar investuot kad viena vasara pravazinet irgi nera logikos.
Beje kaip tau meska500 garso sistema sitame merse? man tai kazkokia apgailetina.. jau nelyginu kai turejau vw taureg, ten tai pasaka buvo, bet kad ir dvi a8 turejau 95metu seniau, tai ir ten buvo bose, tai svarumas garso neapsakomas, lyginant su 2000m mersu...
Man tai visai patinka..skamba tikrai gerai! o pas tave ne bose sistema glutaminai? palangeje dar ir buferis zemo daznio stovi. PAlyginti su 7er bmw 2005 metu tai ten isvis kaip radio taskas. Va jau kur prologic stovi ten jau panasu i w220 bose.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-03, 08:42   #117
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Man tai visai patinka..skamba tikrai gerai! o pas tave ne bose sistema glutaminai? palangeje dar ir buferis zemo daznio stovi. PAlyginti su 7er bmw 2005 metu tai ten isvis kaip radio taskas. Va jau kur prologic stovi ten jau panasu i w220 bose.
pas mane yra subwuferis ant galines palanges, bet turbut ne bose visa sistema, nes garsas tikria prastas.. ir nera jokiu |BOSE emblemu... matyt pataupe pirkejas ant audio, todel tokia bezabrazija. beje meska pas tave irgi bose?

  Cituoti
Old 2011-03-03, 19:25   #118
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Matyt pataupe..nes ant visu koloneliu duryse yra uzrasa BOSE..pas tave jauciu kaip ir 7er BMW jei ne prologic garso sistema tai groja tikrai prastokai! gali bandyt dinamikus pasikeisti is sroto! nemanau kad jie bus l.brangus niex ju neperka! paiskeisi ir megausies! o stiprintuvas yra bagazineje?

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-03-04, 13:48   #119
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Matyt pataupe..nes ant visu koloneliu duryse yra uzrasa BOSE..pas tave jauciu kaip ir 7er BMW jei ne prologic garso sistema tai groja tikrai prastokai! gali bandyt dinamikus pasikeisti is sroto! nemanau kad jie bus l.brangus niex ju neperka! paiskeisi ir megausies! o stiprintuvas yra bagazineje?
nera stiprintuvo.. nera nei cd zeinzerio, kiek suprantu turetu butu visi tie navarotai priesingoj pusej akumas kur yra?

  Cituoti
Old 2011-03-04, 14:58   #120
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
nera stiprintuvo.. nera nei cd zeinzerio, kiek suprantu turetu butu visi tie navarotai priesingoj pusej akumas kur yra?
bagazinei kairei pusei.. pas tave clasic'as todel ir nera bose systemos

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.