Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-06-09, 03:46   #1
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis c124 problema su stabdziais

Sveiki.
c124 - automatas // 3.0

Iskilo pas mane tokia problema, kai masina uzkuri salta/karta nera skirtumo ir megini vaziuoti nesvarbu kiek 1metra 1kilometra, zodziu iki pirmo stabdziu paspaudimo, stabdzio pedalas tarsi pasispaudzia, bet isipaudzia giliau, toks jausmas kad sutraiskiciau koki pomidora po pedalu
sekanti karta stabdant viskas normaliai, bet poto kai taip pasispaudzia pedalas pirma karta uzsidega ABS.

Klausimas kokie varijanta ? ir kai mirsta stabdziu pompa arba nori mirti, kokie simptopai?

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-09, 09:36   #2
sapnelis
 
sapnelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-30
Gyvenamoji Vieta: Boston
Pranešimai: 989

sapnelis is on a distinguished road



Standartinis

Gal pabandyk nusiorint stabdžius?

sapnelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-09, 13:54   #3
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

nori pasakit savaime gali atsirasto oro burbuliukas? ir del to uzsidegti abs?
ir matai cia tik vienam kartui, t.y. iki pirmo stabdimo

Citata:
Pradžioje rašė sapnelis View Post
Gal pabandyk nusiorint stabdžius?

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-09, 13:54   #4
Povilasb
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-09
Gyvenamoji Vieta: Alytus-Vilnius
Pranešimai: 9

Povilasb is on a distinguished road



Standartinis

Sveikas,

turėjau ir aš tokią pat problemą ir jos sprendimas buvo stabdžių cilindriuko pakeitimas. Siūlyčiau problemos ieškoti nuo šios vietos, bent jau mano atvejis tai toks buvo

sėkmės




Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
Sveiki.
c124 - automatas // 3.0

Iskilo pas mane tokia problema, kai masina uzkuri salta/karta nera skirtumo ir megini vaziuoti nesvarbu kiek 1metra 1kilometra, zodziu iki pirmo stabdziu paspaudimo, stabdzio pedalas tarsi pasispaudzia, bet isipaudzia giliau, toks jausmas kad sutraiskiciau koki pomidora po pedalu
sekanti karta stabdant viskas normaliai, bet poto kai taip pasispaudzia pedalas pirma karta uzsidega ABS.

Klausimas kokie varijanta ? ir kai mirsta stabdziu pompa arba nori mirti, kokie simptopai?

Povilasb neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-09, 13:58   #5
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

smulkiau galim? kas buvo su cilindriuku?
jeigu butu uzkirmijes diskas butu neblizgantis, arba jeigu butu prikirmijes po stabdimo butu cipimas nes atgal nelabai noretu gristi,pries metus visi cilindriukai buvo isplauti, ir naujos gumos sudetos, neperseniausiai lindau abs daviklius tikrinti kai taip prasidejo, davikliai sveiki, diskai zbilgantis :/



Citata:
Pradžioje rašė Povilasb View Post
Sveikas,

turėjau ir aš tokią pat problemą ir jos sprendimas buvo stabdžių cilindriuko pakeitimas. Siūlyčiau problemos ieškoti nuo šios vietos, bent jau mano atvejis tai toks buvo

sėkmės

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-09, 15:55   #6
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

kai pas mane cilindriukas buvo parejas tai stabdi biski paspaudus jis pats nukrisdavo giliau, reikdavo su ranka arba koja uzkisus atitraukt pedala

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-09, 16:20   #7
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

sudiene :/ meginau pasidarit da diagnostika kur laida kisti i 5 lizda, ir salone ziureti kiek mirksi, galvoju gal kas neticia kokia ovp ar dar kas uzgeso :/ bet neina man tos diagnostikos padarit.. ikisus laida, pas mane tik labiau sviesti pradeda lempike :/

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-09, 16:31   #8
Povilasb
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-09
Gyvenamoji Vieta: Alytus-Vilnius
Pranešimai: 9

Povilasb is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
smulkiau galim? kas buvo su cilindriuku?
jeigu butu uzkirmijes diskas butu neblizgantis, arba jeigu butu prikirmijes po stabdimo butu cipimas nes atgal nelabai noretu gristi,pries metus visi cilindriukai buvo isplauti, ir naujos gumos sudetos, neperseniausiai lindau abs daviklius tikrinti kai taip prasidejo, davikliai sveiki, diskai zbilgantis :/

bent jau pas mane, tai buvo pats cilindriukas sukepęs, trumpai ir drūtai- numiręs. su cilindriuko pakeitimu labai nebrangiai man atsiėjo šitas reikalas.

pedalas irgi kai kada nusispausdavo iki dugno, bet tik pirmu kartu.
o sekantį kartą, tai neapskaičiavau kaladėlių gyvavimo trukmės, tai irgi nusispausdavo iki dugno pedalas, bet pakeitus kaladėles problema išsisprendė

Povilasb neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-09, 16:33   #9
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

nu savaitgali dar karta paziuresiu suportus, gal neticia ka nors praleidau, bet kalades dar tarnaus ne vienerius metus

Citata:
Pradžioje rašė Povilasb View Post
bent jau pas mane, tai buvo pats cilindriukas sukepęs, trumpai ir drūtai- numiręs. su cilindriuko pakeitimu labai nebrangiai man atsiėjo šitas reikalas.

pedalas irgi kai kada nusispausdavo iki dugno, bet tik pirmu kartu.
o sekantį kartą, tai neapskaičiavau kaladėlių gyvavimo trukmės, tai irgi nusispausdavo iki dugno pedalas, bet pakeitus kaladėles problema išsisprendė

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-09, 18:19   #10
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
smulkiau galim? kas buvo su cilindriuku?
jeigu butu uzkirmijes diskas butu neblizgantis, arba jeigu butu prikirmijes po stabdimo butu cipimas nes atgal nelabai noretu gristi,pries metus visi cilindriukai buvo isplauti, ir naujos gumos sudetos, neperseniausiai lindau abs daviklius tikrinti kai taip prasidejo, davikliai sveiki, diskai zbilgantis :/
Tai kad kalbama ne apie suportuose esanti cilindriuka o apie pagrindini cilindriuka kuris yra ant stabdziu pusles.

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.