Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-09-18, 23:29   #1
kaif9607
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis kaif'o 290TD 96m.

Pristatau jums Mercedes-Benz 290TD 1996 metu.




















Ketvirtadienio ryte paprasiau susitikti su sito merso savininko,atvaziavo du mano draugai ant clk 270cdi ir w124 3.0td(tipo mersu specai),sedo uz vairo pasivazinejo,paskui as pavazinejau.Specas pasake imt,na ir ka nusipirkau kainavo juokingus pinigus,savininkas pasake : "per maza kaina paprasiau ,skambuciu siandien buvo pilna " prie manes net skambino.Man labai jis patinka,minkstas,greitas ir siltas yra webasto,klimos nera,yra kondicionerius,automatas,ne oda,sildomos sedynes,savininkas pasake pilna elegance kompl..Vibravimo jokio nera,variklis dirba tolygiai,garso izoliacija nu visai super.labai patenkintas!!! tik va minusas yra,TA pasibaigsis po pora dienu,visi draugai sako praeis kaip nefik bet kazkaip vistiek yra abejoniu.ir dar,nera signalkes,o reikia pigiausios,nes ka man tik duris uzsidarytu ir tiek na jeigu ka klauskit nezinau ka ir pridurti labai patenkintas siuo modeliu.Tik 208000 ridos,gaila kad pasiskupinau pinigu diagnostikai,bet galvoju kad nesukta rida


Paskutinį kartą redagavo kaif9607; 2009-10-18 15:15 val.
  Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.