Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-06-29, 15:55   #11
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Jei atsidaro su trukciojimais tai jauciu akuma buvai atjunges. uzdarytoj liuko padety atidaryk ji i virsu ir palaikyk migtuka tris sekundes neatleisdamas jo ir uzdaryk ir gi palaikydamas mygtuka. po sios proceduros turetu atsidaryti vienu paspaudimu. jei atsidaro tvarkingai tai ner ko ten lysti ar biski maiau idubes ar daugiau.ka tik nereiktu poto viso liuko keisti.
Aciu tau uz info, matyt buvo atjungtas akumas, nes ir langai kazkaip neuzsidaro is vieno paspaudimo, reikes ir juos priristi, kazkur maciau tema, buvo rase kaip tai padaryt.

  Cituoti
Old 2011-06-29, 15:55   #12
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
ir del dregmes nelabai kreipk demesio, nes yra padaryti latakai viduj lango reme, kiek pribega i liuka, viskas ir isbega.
Taip ir padarysiu, nes buves savininkas sake viskas ten ok, ir ziema neleidzia vandens, buvau su juo susisiekes..

  Cituoti
Old 2011-06-29, 15:57   #13
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sausainius View Post
Nesakysiu nieko, bet man atrodo zmogus su grabu teisingai issireiske.
ir koks man skirtumas ka jis isireiske? SIaip cia tema buvo apie liuka, o ne apie nesamoniu sakyma. Jei pavydi tas zmogus, tai tegul pavydi sau tyliai, o neaiskina kokia mano masina, viena ar kita bloga. Ne supermamu forumas cia. Nesu as dauztas, kad pirkciau masina ir neapsimoketu man ja pirkt, kai perku masina dauguma defektu pastebiu ir numazinu kaina uz juos. o stebuklingu ir negendanciu masinu nera.

  Cituoti
Old 2011-06-29, 23:02   #14
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
ir koks man skirtumas ka jis isireiske? SIaip cia tema buvo apie liuka, o ne apie nesamoniu sakyma. Jei pavydi tas zmogus, tai tegul pavydi sau tyliai, o neaiskina kokia mano masina, viena ar kita bloga. Ne supermamu forumas cia. Nesu as dauztas, kad pirkciau masina ir neapsimoketu man ja pirkt, kai perku masina dauguma defektu pastebiu ir numazinu kaina uz juos. o stebuklingu ir negendanciu masinu nera.
del ko pavydet? man 21 ir as jau turiu CLK as pats sau pavydziu pas tave su w220 buvo pilna problemu dabar cia atsirado,nezinau negirdejau nieko kas turi CL'a ir kazkas susigandintu elektronikoj nebent ziema nepyk glutaminai,buna kartais kad atrodo kad zmogus nusisneka,o gal tesiog esi pedantas kad turi buti viskas idealu


aisku as pats buvau nusipirkes w210 graba,nervas imdavo kad genda,irgi daznai rasinejau ,nu buna kad kartais nesusimastai ka parasai,sorry

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-30, 12:08   #15
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Langus taip pat pririsk kaip ir su liuku. paspaudi uzdarymo pozicija ir palaikai po keliu sek. isgirsi ciktelejima. taip ir su visais langais.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-01, 11:25   #16
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
Langus taip pat pririsk kaip ir su liuku. paspaudi uzdarymo pozicija ir palaikai po keliu sek. isgirsi ciktelejima. taip ir su visais langais.
Ok, aciu.

Citata:
Pradžioje rašė artez View Post
del ko pavydet? man 21 ir as jau turiu CLK as pats sau pavydziu pas tave su w220 buvo pilna problemu dabar cia atsirado,nezinau negirdejau nieko kas turi CL'a ir kazkas susigandintu elektronikoj nebent ziema nepyk glutaminai,buna kartais kad atrodo kad zmogus nusisneka,o gal tesiog esi pedantas kad turi buti viskas idealu


aisku as pats buvau nusipirkes w210 graba,nervas imdavo kad genda,irgi daznai rasinejau ,nu buna kad kartais nesusimastai ka parasai,sorry
SIaip tai, jau nekalbu apie cl, kuris bukles tikrai neprikaistingos..sunku tokio amziaus masina rasti tokios bukles, o jei apie ta pati w220, tai netgi ir jis buvo +- neblogos bukles, bet kaip ir kiekvienoj masinoj yra niuansu.. Buvo vaziuokle patvarkyt reikejo, stabdziu sistema, kazka deze buvo pradejos pjaut, bet viskas susitvarke.. Ir siaip negi tu tiki kad tie kas pardavineja masinas, tiek lt, tiek DE parduoda sutvarkytas? Juk dazniausiai cia pareina masinos arba nelaimingos, kur pastoviai genda viskas, arba dauztos, arba su defektu.. O butent cl, tai kai pirkau netikejau, bet dabar ziuriu kad tikrai tiesa sake pardavinedamas zmogus, kad pavasari pakeite dezes, variklio tepalus, visa vaziuokle sutvarke kas blogai buvo ir t.t., net ziemom nevazinejo su ja, visada tokias kalbas praleidziu per ausis, bet dabar matau kad tepalai keisti, vaziuokle svari net matos naujos detales, nes pravaziaves buvo nuo pavasario tik kelis tukstancius km
Na zodziu kaip buve kaip nebuve, nevieta cia nesamonem, aciu uz info visiem.

  Cituoti
Old 2011-07-06, 19:18   #17
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

na pasirodo liuko beda dingo, tai liuka pririsau ir darinejasi jis gerai. tik klausimas del galiniu langu, buves seimininkas sake kad keite kazkoki bloka galiniu langu, tai gal tai susije, nes juos bandziau tipo priristi, bet kazko kazkas neisejo.. zodziu esme tokia nusileist jie nusileidzia vienu paspaudimu, o jau pakelt reikia laikyti abi knopkes kol keliasi.. O pririsinejau tai i apacia nuleidau ir palaikiau 3sec ant ijungto degimo, ir i virsu pakeliau ir palaikiau dar 3sec. gal kazka priximicino kai dejo tuos blokus patys meistrai?

taip pat klausimas dar del veidrodeliu, as juos visada uzlenkiu, bet irgi reikia laikyti uzlenkinejant.. lygiai tiap pat ir ant w220 buvo, nezinot nera kokio finto, kad pvz su signalke pajungt kad visi langai uzsidaro ir veidrodziai uzsilenkia, ar siaip kazkaip vienu paspaudimu tuos veidrodzius uzlenkt?

  Cituoti
Old 2011-07-06, 22:54   #18
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Pbandyk taip uzvedi masina ir ant uzdarytu langu spaudi uzdarymo mygtuka kokias 3-4 sekundes ir viskas turi prisiristi. vienu paspoaudimu atsidarpo ir uzsidaro. va taip bandyk. pas mane tai taip prisiriso ,o veidrodeliu mygtukus reikia laikyti kad uzsilenktu. o su signalke kad viskas uzsidarytu tai meistraikurie sato signalkes gali tai padaryti kai signalke stato.

augi$ neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.