Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-12-10, 08:13   #31
sanis1
 
sanis1's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-03-25
Pranešimai: 251

sanis1 is on a distinguished road



Standartinis

Kaip tas chipas atrodu sunku pasakyt-ten eina laidai po ta juoda plastmase kur salia purkstuku-norint ta plastmase pilnai atidaryt reikia purkstuku vamzdelius nusukinet-kaip sake Vimota sio chipo esme kompo apgaudinejimas, kad keltu didesni slegi ir taip didintu galia

sanis1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-11, 01:33   #32
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sanis1 View Post
Kaip tas chipas atrodu sunku pasakyt-ten eina laidai po ta juoda plastmase kur salia purkstuku-norint ta plastmase pilnai atidaryt reikia purkstuku vamzdelius nusukinet-kaip sake Vimota sio chipo esme kompo apgaudinejimas, kad keltu didesni slegi ir taip didintu galia
foto nepatingek imesti.... kazko mano bamba niesti ir ji kuzda kad tas cipas sugedo ne reguliatorius

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-11, 15:56   #33
sanis1
 
sanis1's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-03-25
Pranešimai: 251

sanis1 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
foto nepatingek imesti.... kazko mano bamba niesti ir ji kuzda kad tas cipas sugedo ne reguliatorius
vat vat mano bambai irgi panasiai atrodo-siaip tai is foto nelabai ka pamatysime-matosi kad laidu pyne einanti po ta juoda plastmase prapjauta ir papildyta kitais laidais-vakar nupirkau kuro reika su davikiais-bandysim keisti kita savaite jei iseis
Bet man tai keisciausiai kad varikis dirba idealiai-kuriasi puikiai, garsas kaip benzinino be jokiu klaksejimu-tik va kad nera agresyvumo-svelniai kyla apsukos nors pedalas dugnas-prie ko cia tas kuro reguliatorius-arba jis veikia arba ne, o dabar gaunasi kad variklis veikia kazkokiu avariniu rezimu-saugosi tipo nuo perkrovu ir panasiai
Dar mano durnai galvai mintis atejo-ar negali tas avarnis rezimas jungtis de to kad isimtas variklio ventiliatorius-nu tipo vaziuot gaima bet be dideliu apkrovu-cia tik siaip pamastymas is nevilties
Eisiu pabandysiu nufotkint bent dalinai ta plastmase pakeles-tie vamzdeliai trukdo-kai keis silberis kuro reika tai tada geras foto galesiu padaryt kai viskas bus nuardyta

sanis1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-24, 13:15   #34
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

o gal kazkam buvop beda kad gerai uzmynus gaza ties kazkur 3000rpm uzsidega eps ir uzgesina auto? bet cia taip tik kai gazas dugnas? cia cdi varikliui taip kartais darosi. ir dar klausimelis ka daro gesinimo voztuvass ( juokingai skamba lyg ir pats atsakiau ) bet tarkim impulsa jis gauna gesinant varikli, bet nuemus fiske nuo jos vistiek auto kuo puikiausia uzsigesina...

juozas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-25, 16:43   #35
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

O negali buti del turbinos slegio reguliavimo voztuvo ar kaip ten vadinasi! pas mane panasi beda buvo kartais apsukos virs 3000 nekildavo kartais kildavo! diagnostika padare sake pasikeisk ta voztuva kuris prie turbinos ant stoikes stovi tarp oro filtro ir stoikes su slangeliais dviem is virsaus.! Pasikeiciau ji tai apsukos kyla ,bet agresyvumas dingo..viskas dirba graziai bet kai duodi gazo letai apsukos kyla! po svenciu pas draugeli pabandysiu pasikeisti i kita jei nieko nepades tai i diagnostika tada!


Paskutinį kartą redagavo augi$; 2010-12-25 16:55 val.
augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-25, 17:09   #36
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

nu apsukos kyla viskas gerai ant laisvu irgi gali gazuoti kiek sirdis geidzia, bet va vaziuojant mini dugna ir kai jau pasiekia 3k rpm 4 rpm tada op ir uzgesina ir meta EPC anksciau taip budavo bet pora kart i pora menesiu, o db visalaik, galvoju gal siurbliui galas ir kai reikia didelio kiekio kuro ir didelio slegio jis tiesiog jo nebesukelia, blemba jau uzkniso tos bedos su mb tai nesikuria, susitvarkiau db kita beda nors aisku ji nuo lb senai pasireiksdavo odb jau visalaik, cia turbut kai buvpo beda su nesikurimu pakankinau as ji ir kazkas pagedo, noreciau kad butu koks daviklis o ne siurblys ar kokie purkstukai , nors jie ir tikrinti ..... butu gerai su kazkuo pamegint kuro slegio voztuva susikeist ir td ziuret tas pats ar ne, turiu darbe lapus su klaidom is silber auto ir ten ta klaida yra, bet ten dar raso kad tai galejo buti jei kuro mazai, bet db meginau su puse bako....

juozas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-05, 18:10   #37
sanis1
 
sanis1's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-03-25
Pranešimai: 251

sanis1 is on a distinguished road



Standartinis

Na va mieli kolegos-pagaliau Naujaisiais metais isprestos manojo MB bedos-Silber auto Kaunas diagnoze pasitvirtino-nupirkau is donoro kuro reika su slegio reguliatorium ir davikliu ir siandien nuvaziavau keist-tvarkingai pakeite-automobilis atsigavo nerealiai-tik dar mete papildomai gazo pedalo klaida-staigiai suorganizavau pedala(aciu AutoKurtui uz operatyvuma ir protinga kaina) idejom pedala ir visos bedos galutinai dingo-
P.S. Aciu Silberio Ryciui kad neuzmuse manes bandan po gedimu pasalinimo mano raketa-visgi 177kW/240Ag ir 600NM ne taip paprasta suvaldyt. Esu su daug galingu auto vaziaves bet 600NM ispudi paliko gan siurpu -nespejau susivokt kaip siandieninio!!! Kauno prieigose pradejo 160 ir daugiau rodyt-
Aciu visiems bent uz bandymus padet
Kai sniegas nutirps idesiu foto. Tiesa kai turesiu laiko isardysiu senaji regaliatoriu-gal pasitvirtins ruseliu diagnoze kad mini filtriukas jame sovi

Regardz and :vynas

sanis1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-05, 20:30   #38
juozas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-23
Pranešimai: 1,065

juozas is on a distinguished road



Standartinis

kiek kainavo reika su davikliu ir voztuvu?

juozas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-05, 20:59   #39
sanis1
 
sanis1's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-03-25
Pranešimai: 251

sanis1 is on a distinguished road



Standartinis

Kainavo pagal mane labai juokingai-400 lietuvisku pirkau pries kaledas-tai matyt ziauria nuolaida pardavejas man pritaike
Kiek domejausi vien naujas slegio reguliatorius nuo 470(autoera)-iki 850(dagas)lt svyruoja, bet esme kad retai pavyksta ji sekmingai viena pakeist-geriau su reika kartu-o tad jau pinigai kiti

sanis1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-05, 21:16   #40
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

o kodel tas vamzdis reika vadinamas, o ne rail??

vampyras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.