Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-03-06, 19:54   #1
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis S211 draudimo ismoka

sveiki,kaip manot,kiek butu galima prasyti is draudimo,bamperis netvarkomas,lempa nebeveikia,plius isbego antifryzas,prakirto slanga(tikekimes) ir viduj biski remo kampas ilenktas,daugaiu nezinau,dar nespejau issamiai apziureti,reikalu turesiu su lietuvos draudimu


Paskutinį kartą redagavo juoduxx; 2017-03-09 15:01 val.
juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-06, 19:58   #2
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

nuo 500ir i viršu,dar klausimas kas po buferiu darosi,tikrai šlanga prakirto ,o gal išlauže apatini tvirtinima,taip kad ir radiatoriaus gali reiketi,kaip reikalai su faru apiplovimo purkštuku (jei xenonai) ir pačios faros ausimis?

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-06, 20:01   #3
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis S211 draudimo ismoka

daug gaug galiu paskyti man uz buferio kampa, + atsvaitas paskaiciavo 581e ismokejo -90e francize.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-06, 20:48   #4
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
daug gaug galiu paskyti man uz buferio kampa, + atsvaitas paskaiciavo 581e ismokejo -90e francize.
pas mane ne kasko,ryt bus matyti ka meistriukas ras,apiplovimo nera,meistriukas sake,radiatoriaus neturejo siekti,siandien jau nebebuvo kada apziureti,bet kiek esu girdejas,su lietuvos draudimu bedu mazai buna,pirma kart susiduriu su tokia situacija

juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-06, 20:52   #5
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juoduxx View Post
pas mane ne kasko,ryt bus matyti ka meistriukas ras,apiplovimo nera,meistriukas sake,radiatoriaus neturejo siekti,siandien jau nebebuvo kada apziureti,bet kiek esu girdejas,su lietuvos draudimu bedu mazai buna,pirma kart susiduriu su tokia situacija
pagal civilka isvis nereik sukt smegenu. Nuvaziavai i servisa, nutrenkei raktelius ant stalo ir pasiėmei suremontuota. Ar čia su pinigais taip sunku, kad reikia machinacijom užsiimt?

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-06, 20:55   #6
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
pagal civilka isvis nereik sukt smegenu. Nuvaziavai i servisa, nutrenkei raktelius ant stalo ir pasiėmei suremontuota. Ar čia su pinigais taip sunku, kad reikia machinacijom užsiimt?
Nzn asmeniskai as nusivyles tais visais servizais "draudiminiais". Bent jau kaune tai ne kazka. Jai gerai iseina imi pinigus ir susitvarkai normaliai.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-06, 20:57   #7
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Nzn asmeniskai as nusivyles tais visais servizais "draudiminiais". Bent jau kaune tai ne kazka. Jai gerai iseina imi pinigus ir susitvarkai normaliai.
dar nei kart neturėjau problemų. Aišku aš visada autorizuotuose servisuose tvarkau. Bet nėra tie partnerių servisai tokie jau blogi, be to galima susiderint savo servise remontuot. Be to visada gali liepti perdaryt, jei tikrai blogai padarė

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-06, 20:59   #8
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
dar nei kart neturėjau problemų. Aišku aš visada autorizuotuose servisuose tvarkau. Bet nėra tie partnerių servisai tokie jau blogi, be to galima susiderint savo servise remontuot. Be to visada gali liepti perdaryt, jei tikrai blogai padarė
Va butent perdarineja, gaisti laika koliotis su jais ne man kaune inchape viskas ok. Kitur kur teko tai... lb skeptiskai ziuriu i ta reikala.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-06, 21:04   #9
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
dar nei kart neturėjau problemų. Aišku aš visada autorizuotuose servisuose tvarkau. Bet nėra tie partnerių servisai tokie jau blogi, be to galima susiderint savo servise remontuot. Be to visada gali liepti perdaryt, jei tikrai blogai padarė
matai,auto reikia kiekviena diena i darba po 30km vaziuoti,dabar be auto turejau imti neplanuotu atostogu,nes nera kaip itaip i darba vaziuoti,daug kitu planu susigadino ir servise speju apie pora savaiciu laikys(zinau ne viena toki atveji) o jai pinigais gerai siulo,daug greiciau galima viska pasidaryti ir pas patikimus zmones,man asmeniskai nera skirtumo,svarbu auto sutvarkytu gerai ir netemtu gumos be reikalo

juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-07, 07:46   #10
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juoduxx View Post
matai,auto reikia kiekviena diena i darba po 30km vaziuoti,dabar be auto turejau imti neplanuotu atostogu,nes nera kaip itaip i darba vaziuoti,daug kitu planu susigadino ir servise speju apie pora savaiciu laikys(zinau ne viena toki atveji) o jai pinigais gerai siulo,daug greiciau galima viska pasidaryti ir pas patikimus zmones,man asmeniskai nera skirtumo,svarbu auto sutvarkytu gerai ir netemtu gumos be reikalo
O tu kitą kartą apsidrausk Lietuvos draudime privalomąjį ir KASKO. Tokiu atveju būtum gavęs pakaitinį automobilį, važinėtum ir žvengtum. O dabar Jeigu labai įdomu , draudimo klausimais pas mane: Vaidas 8-686-23130 (Lietuvos draudimas )

iDracus neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.