Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-12-15, 18:10   #20121
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Reik pagyvint diskusiją

Bulka prieš savaitę prapuolė, liko dar sharan'ą parduot ir teks ieškotis automobilio.
Biudžetas ~4-5k €, geram variantui suma gali būt ir didesnė.
Ir turiu problemą, be mercedes nelabai ką žinau normalaus. BMW nors ir tiktų, bet nesinori. Šiuo metu labiausiai galvoju apie w203 FL. BET tėvukas sako su mersu dar palaukt ir pirkt kitokią markę (argumentai asmeniški, į čia nesigilinam)...
Bandžiau dairytis į kitus gamintojus, bet lyginant mersą su bet kuo kitu, tai bet kas kitas dišovai atrodo

Bendrais požymiais norėčiau automato, benzinas nebūtų blogai, bet į dyzelį irgi nespjaunu, galios nu mažiausiai bent 120kw, prioritetas sedanui, daugiau rūpi, kaip auto stovi ant kelio ir posūkiuose, nei kuo minkščiau važiuot. Auto irgi norisi bent jau nuo ~2004m.

Ką siūlytumėte apsvarstyti kaip galimą pirkimo variantą? O gal realiai w203FL yra tikrai geriausia, ką galima įsigyti? Kokių svarių argumentų galima rasti šioje vietoje? Tėvuks sukalbamas, kai nenusišneki

Su w203 dar dilema dėl variklio. Noriu benzino. Bet su pakankamai smarvės auto jau ir ryja virš ~12 mieste. Tarp silpnesnių ir galingesnių motorų sąnaudų skirtumas apie 1ltr. Jau 14l sąnaudos verčia susimąstyti, o virš 14l veda prie tylos Būtų įdėtos dujos, tai bala nematė, bet pats įrangos tikrai nedėčiau.
w203 dyzelio nematau kitokio nei 320. Skaičiukai visi tenkina, bet nei aš daug km suku, nei man malonus tas dyzelio garsas, žiemojimas ir kiti dyzeliui priklausomi negatyvai...

Esmė, kad pasimetęs esu. Vis tiek čia jūsų daug su skirtingom nuomonėm ir skirtingom patirtim, gal atvesit į doros kelią. Išsirinkt modelį vis tiek reikia prieš parduodant auto. Ir info surinkt būtina ir kainas pastudijuot ir rinką paanalizuot. O gal ir mersas laimės be konkurencijos ir vėl tapsiu lygiaverčiu forumo nariu

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-15, 18:13   #20122
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,150

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Reik pagyvint diskusiją

Bulka prieš savaitę prapuolė, liko dar sharan'ą parduot ir teks ieškotis automobilio.
Biudžetas ~4-5k €, geram variantui suma gali būt ir didesnė.
Ir turiu problemą, be mercedes nelabai ką žinau normalaus. BMW nors ir tiktų, bet nesinori. Šiuo metu labiausiai galvoju apie w203 FL. BET tėvukas sako su mersu dar palaukt ir pirkt kitokią markę (argumentai asmeniški, į čia nesigilinam)...
Bandžiau dairytis į kitus gamintojus, bet lyginant mersą su bet kuo kitu, tai bet kas kitas dišovai atrodo

Bendrais požymiais norėčiau automato, benzinas nebūtų blogai, bet į dyzelį irgi nespjaunu, galios nu mažiausiai bent 120kw, prioritetas sedanui, daugiau rūpi, kaip auto stovi ant kelio ir posūkiuose, nei kuo minkščiau važiuot. Auto irgi norisi bent jau nuo ~2004m.

Ką siūlytumėte apsvarstyti kaip galimą pirkimo variantą? O gal realiai w203FL yra tikrai geriausia, ką galima įsigyti? Kokių svarių argumentų galima rasti šioje vietoje? Tėvuks sukalbamas, kai nenusišneki

Su w203 dar dilema dėl variklio. Noriu benzino. Bet su pakankamai smarvės auto jau ir ryja virš ~12 mieste. Tarp silpnesnių ir galingesnių motorų sąnaudų skirtumas apie 1ltr. Jau 14l sąnaudos verčia susimąstyti, o virš 14l veda prie tylos Būtų įdėtos dujos, tai bala nematė, bet pats įrangos tikrai nedėčiau.
w203 dyzelio nematau kitokio nei 320. Skaičiukai visi tenkina, bet nei aš daug km suku, nei man malonus tas dyzelio garsas, žiemojimas ir kiti dyzeliui priklausomi negatyvai...

Esmė, kad pasimetęs esu. Vis tiek čia jūsų daug su skirtingom nuomonėm ir skirtingom patirtim, gal atvesit į doros kelią. Išsirinkt modelį vis tiek reikia prieš parduodant auto. Ir info surinkt būtina ir kainas pastudijuot ir rinką paanalizuot. O gal ir mersas laimės be konkurencijos ir vėl tapsiu lygiaverčiu forumo nariu
nepatikesi, mano tevas irgi panasiai sake su bmw biski palauk ir pirkt kitos markes auto nu paklausiau jo patarimo ir nusipirkau MB

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-15, 18:21   #20123
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Nėra jam išgąstis, kad gali būt per galinga, ar kad, nežinau, galiniais varoma ar dar kas. Dėl galingų auto jo komentaras tik, kad pagalvok apie kuro sąnaudas ir ar išsimokėsi ir tau to reikia. Jam bėda vien dėl MB ženkliuko. Tiesiog. Tiksliai nepasakosiu dėl ko jam čia taip, bet aš priežastį žinau ir jį suprantu ir bandau elgtis į tą pusę, kaip paprašė.. Tik kad nerandu daugiau ką pirkt

Šiaip BMW man gal ir labiau liptų nei mercedes, bet tiesiog nenoriu. Jų pilna, jie žiniasklaidoj, jie su savo baryginiais stereotipais ir visu kuo

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-15, 18:22   #20124
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Niekas tau čia nepatars kaip geriau, Už turimus pinigus važiuoji žiūrėt, geriausia variantą randi ir perki.

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-15, 18:28   #20125
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,150

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Nėra jam išgąstis, kad gali būt per galinga, ar kad, nežinau, galiniais varoma ar dar kas. Dėl galingų auto jo komentaras tik, kad pagalvok apie kuro sąnaudas ir ar išsimokėsi ir tau to reikia. Jam bėda vien dėl MB ženkliuko. Tiesiog. Tiksliai nepasakosiu dėl ko jam čia taip, bet aš priežastį žinau ir jį suprantu ir bandau elgtis į tą pusę, kaip paprašė.. Tik kad nerandu daugiau ką pirkt

Šiaip BMW man gal ir labiau liptų nei mercedes, bet tiesiog nenoriu. Jų pilna, jie žiniasklaidoj, jie su savo baryginiais stereotipais ir visu kuo
del kuro sanaudu ten 2.7l 130 kw variklis yra ekonomiskas o 3.2l dar ekonomiskesnis maniskis su 2.7l varikliu labai jau ekonomiskai vaziuoja... ramiai vaziuojant uzmiesti ima 6.5l / 100 km pagal kompa, jei realiai paskaiciavus tai ims kokius 7.5l simtui km cia siaip tarp kitko nesiginciju su tavo tevuko argumentais

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-15, 18:31   #20126
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Iki 10ltr man viskas tinka užsimerkus Ceškė rydavo iki 9ltr, bulka irgi 8-9l benzino.

Bet gal aktualesnis klausimas ką galima pirkt be mercedes? Arba reik gerų argumentų prieš analogus. Vien, kad dišovos kitos mašinos, o mersas maladėc nu nėra argumentai

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-15, 18:42   #20127
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

gerą 210 iš italijos benzą su dujom 3.2 ir liks pinigų, vistiek bus geriau nei 203 ir pigesnės einamos dalys

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-15, 18:45   #20128
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Iki 10ltr man viskas tinka užsimerkus Ceškė rydavo iki 9ltr, bulka irgi 8-9l benzino.

Bet gal aktualesnis klausimas ką galima pirkt be mercedes? Arba reik gerų argumentų prieš analogus. Vien, kad dišovos kitos mašinos, o mersas maladėc nu nėra argumentai
O ko tu kitko MB forume sulaukt? Sena C(w203) klasė aišku kaip kam, man asmeniškai mažą viduje vietos, kokybė kaip VW Golf, dalių/eksplotacijos kainos kaip ir priklauso MB

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-15, 18:47   #20129
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Uz toki biudzeta CLK iseina, kas butu beveik E klase taciau be SBC ir BEVEIK be rudziu.

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-12-15, 18:55   #20130
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
Uz toki biudzeta CLK iseina, kas butu beveik E klase taciau be SBC ir BEVEIK be rudziu.
w208? Norėjau labai, bet pradėjau veikla užsiiminėt, kuri vietos reikalauja. Bet į bulką su nulenktom sėdynėm dar tilpdavo šmutkės

w203 man dydžiu tinka. Nesu stambus, važinėju dažniausiai vienas arba dviese. O nedidelėms auto simpatizuoju. E klasė, A6, 5 bmw man atrodo kaip neišnaudojantys savo vietos ir sunkesni. O aš kartais mėgstu mieste kaip bitutė greit startuot ir pazvimbinėt tarp srauto

Citata:
O ko tu kitko MB forume sulaukt?
Žinok kaip tik MB forume tikiuosi sulaukt objektyvios nuomonės. Čia normalūs bičai susirinkę protaujantys. Ne visi ir patys MB vairuoja, bet vis sukinėjasi čia. Kituose forumuose nesitikėčiau kitokios replikos, nei kad visos kitos markės šūdas, bet kodėl tai nuomonės neturiu

__________________
Pavidolis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.