Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-03-28, 10:57   #31
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luksha View Post
Dominti , tai man viskas idomu o del AMG antgaliu tai as turiu , ta prasme replikos , kainavo 300lt is vokietijos nu nezinau , kiek nuotrauku ziurejau tai lygiai taip pat atrodo Kitas klausimas kiek butu faceliftinis buferis , nes paprastas w211 galinis 150lt be moldingu.
Faceliftintas buferis su viskuo ne daugiau 600lt. Va imk zmogaus numeri, vilniui jisai randas ir pasiklausk, man reikejo, tai tvarkingas visas detales parveze ir normaliom kainom gali paklaust ir del amg buferio gal irgi parveztu. Almantas 867641116

mantaasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 10:59   #32
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mantaasss View Post
Faceliftintas buferis su viskuo ne daugiau 600lt. Va imk zmogaus numeri, vilniui jisai randas ir pasiklausk, man reikejo, tai tvarkingas visas detales parveze ir normaliom kainom gali paklaust ir del amg buferio gal irgi parveztu. Almantas 867641116
O , super

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 11:02   #33
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luksha View Post
O , super
Ai, dar jai AMG sugalvosi det, tai gerai pasidomek ar viskas tinka, nes as masciau ka geriau det AMG ar facelifta, tai siek tiek domejaus apie AMG, tai pvz prieki netinka posparniai, dugno apsauga, tai gali ir gale kas nors netikt

mantaasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 11:04   #34
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mantaasss View Post
Ai, dar jai AMG sugalvosi det, tai gerai pasidomek ar viskas tinka, nes as masciau ka geriau det AMG ar facelifta, tai siek tiek domejaus apie AMG, tai pvz prieki netinka posparniai, dugno apsauga, tai gali ir gale kas nors netikt
Na aisku , kad AMG graziau bus , tai cia i vienus vartus , bet ir pagal kaina ir maziau problemu manau su sportpaketu bus. Tik antgalius reikes susiroganizuot beje kiek suplojai , kad galetum slides veziot ant stogo , jei nesuklydau

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 11:11   #35
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luksha View Post
Na aisku , kad AMG graziau bus , tai cia i vienus vartus , bet ir pagal kaina ir maziau problemu manau su sportpaketu bus. Tik antgalius reikes susiroganizuot beje kiek suplojai , kad galetum slides veziot ant stogo , jei nesuklydau
Nu jo graziau, bet kazkaip norejos atsinaujint, buvo minciu apie E63 AMG apdaila, bet kad kainos labai jau dideles visko ir sudetinga rast detales... Tai sudejau pilna facelifta, dabar dar sport paketo ratus nupirkau ir dar va noreciau ta buferi uzsidet, bet nzn kaip cia bus... Vien tiktais skersiniai kainavo 600 lt plius vienas dviracio laikiklis 300lt, o karstas slidem veziot apie 1800lt kainuoja

mantaasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 11:14   #36
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

pagarba uz sportpaketo ratus Stipriai limpa jie kada faceliftinis mersas. Nu ka zinau , reikes per langa iskisus snieglentes veziot nes kitaip tai cia tas mersas tuoj pasieks CLS'o kaina D

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 11:21   #37
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luksha View Post
pagarba uz sportpaketo ratus Stipriai limpa jie kada faceliftinis mersas. Nu ka zinau , reikes per langa iskisus snieglentes veziot nes kitaip tai cia tas mersas tuoj pasieks CLS'o kaina D
Nu man irgi tie ratai gerai atrodo, nes pries tai vazinejau su tokiais kaip tavo, bet jau pabodo man jie per tris metus, norejosi kazko naujo... Bet jau galvoja, kad negausiu as tu sport paketo ratu, visa ziema ieskojau ir tik praeita savaite siaip ne taip radau
Siaip yra kitas variantas, galima ne karsta pirkt, o slidziu/snieglenciu laikikli, jisai apie 300-400lt kainuoja o tie ragai visom masinom prisitaiko, tai nusipirkai ir ilgam turi )

mantaasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 11:29   #38
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mantaasss View Post
Nu man irgi tie ratai gerai atrodo, nes pries tai vazinejau su tokiais kaip tavo, bet jau pabodo man jie per tris metus, norejosi kazko naujo... Bet jau galvoja, kad negausiu as tu sport paketo ratu, visa ziema ieskojau ir tik praeita savaite siaip ne taip radau
Siaip yra kitas variantas, galima ne karsta pirkt, o slidziu/snieglenciu laikikli, jisai apie 300-400lt kainuoja o tie ragai visom masinom prisitaiko, tai nusipirkai ir ilgam turi )
Nu man dar kol kas nepabodo , nes nelabai ilgai su sitais vazineju o del laikiklio tai sutinku , nes karstas ten atrodo belekam tinka , siaip daiktus sumest gali , o man ir bagazines tam uztenka Naujieji dyzeliukai 08-09 metu smagus E300 su sportpaketais eina , tai tiksliai ir smagiai vairuojasi ir ziurisi.

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 11:36   #39
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luksha View Post
Nu man dar kol kas nepabodo , nes nelabai ilgai su sitais vazineju o del laikiklio tai sutinku , nes karstas ten atrodo belekam tinka , siaip daiktus sumest gali , o man ir bagazines tam uztenka Naujieji dyzeliukai 08-09 metu smagus E300 su sportpaketais eina , tai tiksliai ir smagiai vairuojasi ir ziurisi.
Kita savaite sudesiu ratus, jauciu reiks nufotkint ir sudet nuotraukas, kaip pasikeite mano MB

mantaasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-28, 11:38   #40
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mantaasss View Post
Kita savaite sudesiu ratus, jauciu reiks nufotkint ir sudet nuotraukas, kaip pasikeite mano MB
Butinai sumesk fotkes, beje naujus veidrodelius dejai ? Siaip ir senieji puse velnio atrodo , tik kai uzsilenkia , tai vaizdas tikrai nekoks , matosi ten viduriai ju

Luksha neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.