Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-09-19, 17:29   #11
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Stiklus ir reflektorius issivalyk, matysi normaliai. Mercedes optika yra labai gera.
Cia uz 130lt naturali oda ar dermantinas? Gali gal kontaktais pasidalint? Mane domina kai kuriu detaliu aptraukimas oda ir kai kuriu versta oda

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-09-19, 17:31   #12
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,957

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Stiklus ir reflektorius issivalyk, matysi normaliai. Mercedes optika yra labai gera.
Cia uz 130lt naturali oda ar dermantinas? Gali gal kontaktais pasidalint? Mane domina kai kuriu detaliu aptraukimas oda ir kai kuriu versta oda
Aisku, kad ne naturali, bet ir naivumas pas zmoniu

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-09-19, 17:31   #13
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NotChance View Post
Viskas vyksta Alytuje, lubos paprastos odos,(skonio reikalas iš tikro) kaštavo 130. Vairas ne tik kad nepatogus bet ir grožio neteikia, kas liečia bėgių svirtį, nepalanavau ir neplanuosiu jos keisti, man ir taip gražu, Televizorius ,mm. Vėl gi , kaip jį vadinti įvairiai gali,daugiau tai atliks navigacijos vaidmenį, kuri niekainuos teireiks perdeti. Kaip minėjo sharrasitto dėl sėdynių ir parankio, man akių nebado bet kad optika ganėtinai silpna tai faktas , verčiau kelią matysiu normaliai o ne kaip po žvake nei į porankį investuosiu,bent jau šiuo metu.
kad isidesi xenonus dar nereiskia, jog gerai matysi kelia. Pas mane pati yra xenonai automatiskai reguliuojamo aukscio su reflektoriumi, bet sudejau kinietiskas lempas ir visiskai nieko nematau. Neapsviecia kelio absoliuciai. Pas tave lesio nera, bala zino kaip tas xenonas svies, gali buti, kad lygiai taip pat kaip man - nieko jis nesvies, tik vietoj geltonos spalvos turesi baltai melyna

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-09-19, 17:43   #14
NotChance
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 15

NotChance is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Stiklus ir reflektorius issivalyk, matysi normaliai. Mercedes optika yra labai gera.
Cia uz 130lt naturali oda ar dermantinas? Gali gal kontaktais pasidalint? Mane domina kai kuriu detaliu aptraukimas oda ir kai kuriu versta oda

žinoma kad dermantinas,kontaktų neturiu ,užrodė kur gyvena nuvažiavau ir susitariau. Prie progos užsuksiu kada klustelsiu, Senukas siuva, bet ganėtinai gerai.

NotChance neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-09-19, 17:47   #15
NotChance
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 15

NotChance is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
kad isidesi xenonus dar nereiskia, jog gerai matysi kelia. Pas mane pati yra xenonai automatiskai reguliuojamo aukscio su reflektoriumi, bet sudejau kinietiskas lempas ir visiskai nieko nematau. Neapsviecia kelio absoliuciai. Pas tave lesio nera, bala zino kaip tas xenonas svies, gali buti, kad lygiai taip pat kaip man - nieko jis nesvies, tik vietoj geltonos spalvos turesi baltai melyna

Nu kad lempos ne kinietiškos tai grantuoju 100%, lempos išvalytos reflektoriai neišdegė neapsilupę. Nežinau kaip tau bet stovėjo ant kiemo bulką negyva, atgaivinom į paprastas lempas sudėjom xenonus(ne turginius) ir spalva pasikeitė ir kelio apšvietimas. Tikiuosi taip bus ir pas mane

NotChance neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-09-19, 17:47   #16
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

LABAI neblogas mersiukas, sunku toki ir rast lietuvoj nenupimpinta, sekmes savininkui atstatant ir noriu palinket kuo maziau tiuningo ir kuo daugiau originalumo.

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-09-19, 18:06   #17
NotChance
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 15

NotChance is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
LABAI neblogas mersiukas, sunku toki ir rast lietuvoj nenupimpinta, sekmes savininkui atstatant ir noriu palinket kuo maziau tiuningo ir kuo daugiau originalumo.

Didžiausias pimpinimas tai bus ratai ir priekiui spyruoklės, kas reta perkant taikad būtų priekiniame buferyje apačioje dangtelis,kuris dengia kablį, ankstesniam mersiukui buvo 3 kart pavogę man jį. prie to pačio buvusio nuotraukos:
Attached Images
File Type: jpg 977411_635317616497921_188111792_o.jpg (200.2 KB, 86 views)
File Type: jpg 977892_637069069656109_483994599_o.jpg (191.8 KB, 84 views)
File Type: jpg 981617_637069089656107_801305082_o.jpg (194.7 KB, 85 views)

NotChance neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-09-19, 18:13   #18
brasil181
 
brasil181's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-19
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmene
Pranešimai: 990

brasil181 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NotChance View Post
Didžiausias pimpinimas tai bus ratai ir priekiui spyruoklės, kas reta perkant taikad būtų priekiniame buferyje apačioje dangtelis,kuris dengia kablį, ankstesniam mersiukui buvo 3 kart pavogę man jį. prie to pačio buvusio nuotraukos:
grazu mersiuka supylei

brasil181 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-09-19, 18:20   #19
NotChance
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 15

NotChance is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė brasil181 View Post
grazu mersiuka supylei

Tikrai didžiavausi pats sau mašina, nes praktiškai nuo nulio viskas padaryta bet yra kaip yra visada būna kritimų kurie priverčia dar labiau pasistengti. Galbūt iš esamo išspausim maximumą.

NotChance neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-09-19, 18:58   #20
aliz
 
aliz's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-31
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 2,215

aliz is on a distinguished road



Standartinis

Sveikas prisijungęs ,

Jei nepritrūksi kantrybės ir laiko pasidarysi neblogą Mersą

__________________
aliz neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.