Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2013-07-22, 13:09   #21
daimlerbenz
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-06-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 26

daimlerbenz is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę daimlerbenz per Skype™


Standartinis

del ratu istikro ieskojau ilgai graziu monoblocku su palangem, bet vis nerasdavau arba uz kosmine kaina atrasdavau, paskui pirkdamas ziemines padangas pas zmogeli atradau situos orginalius amg r - 17 8J ET neatsimenu , islenda su saiku is po sparnu, tikrai nera per daug kad islystu, o r- 15 jau buvo kai tik nusipirkau, negaliu tikslei pasakyti ar cia sio modelio ratukai, bet maciau daug e klases mersu su tokiais ratais r - 15. Bijojau kad nesiziures r- 17 ,nes ne to laikmecio, bet plius minus man asmeniskai tinka ir patinka o pagrinde koki matote toks ir bus, jokiu tamsinimu langu ,nes neuzskaitai kai puse juoda puse balta, ir masinos prabanga dingsta kai puse uztamsinta man asmeniskai, aciu uz nuomones

daimlerbenz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-22, 13:17   #22
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė daimlerbenz View Post
del ratu istikro ieskojau ilgai graziu monoblocku su palangem, bet vis nerasdavau arba uz kosmine kaina atrasdavau, paskui pirkdamas ziemines padangas pas zmogeli atradau situos orginalius amg r - 17 8J ET neatsimenu , islenda su saiku is po sparnu, tikrai nera per daug kad islystu, o r- 15 jau buvo kai tik nusipirkau, negaliu tikslei pasakyti ar cia sio modelio ratukai, bet maciau daug e klases mersu su tokiais ratais r - 15. Bijojau kad nesiziures r- 17 ,nes ne to laikmecio, bet plius minus man asmeniskai tinka ir patinka o pagrinde koki matote toks ir bus, jokiu tamsinimu langu ,nes neuzskaitai kai puse juoda puse balta, ir masinos prabanga dingsta kai puse uztamsinta man asmeniskai, aciu uz nuomones
O buvo kazin tokiu originaliai r17 AMG? Jei kada nuimsi prie progos uzmesk aki koks kodas kitoj pusej pas mane replika ratao, bet 6ta sezona bruzinu.

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-22, 13:22   #23
daimlerbenz
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-06-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 26

daimlerbenz is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę daimlerbenz per Skype™


Standartinis

kai ratukus paemiau , labai sonai i bardiurius buvo subraizyti, nuo anglo e klases amg buvo nuimti, dvieju spalvu buvo bet ir druskos buvo mate ratai , nu istikro buvo baisu ziureti , bet apsiemiau daryti , svarbu nebuvo lankstyti virinti. pats viska sveiciau dariau ir t.t darbo buvo kaip kiaule papjovus. prie progos galesiu uzmesti aki i ta koda
Attached Images
File Type: jpg 14763-2007-Mercedes-Benz-E63 AMG.jpg (202.5 KB, 67 views)


Paskutinį kartą redagavo daimlerbenz; 2013-07-22 13:28 val.
daimlerbenz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-07-22, 19:10   #24
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

geras!uzskaitom

vilfoot neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.