Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2013-01-21, 17:17   #11
audriusklp
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-16
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 24

audriusklp is on a distinguished road



Standartinis

Buvo be dujų įrangos. O del 290 pilnai sutinku Na bet yra kaip yra

audriusklp neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-21, 18:34   #12
mindaugasi
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-05
Gyvenamoji Vieta: klaipeda
Pranešimai: 87

mindaugasi is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė audriusklp View Post
Dabartinis e220 yra 95m galo su classic komplektacija, 70kW, kaip ir sakiau po miesta nepalakstysi, varikliukas tepalo "neėda". Vienas iš minusu šio variklio tai Lucas kuro siurblys, kuri teko keisti. Pasikeičiau reduktoriu bei guolius. Žinoma, jei kalbam apie minusus tai problemų kelia ir vietomis atsiradusios rudelės. Taip pat minusas, kad komplektacijoje nėra kondicionieriaus. Jei kalbant apie pliusus, tai didžiausias pliusas ekonomiškumas, kadangi tenka dažnai važinėti Klaipėda-Vilnius ir šiaip didesnius atstumus i užmiestį tai paskaičiavus tikrai nemažai susitaupo. Važiuokle patenkintas niekas nebarška, žiema kuriasi gerai, talpi bagažinė, susidėjes šiokia tokia garso aparatūra, tai dar likę pakankamai vietos ir daiktams. Kalbant apie garso izoliacija lyginant su kitom auto tikrai gera
Sveikas.,matau tvarkei reduktoriu,gal galetum papasakoti kiek apsejo ir kas tuom uzsiima?Turiu tokia pacia beda,noriu patikimo zmogeliuko ir nezinau kaip elktis ar perrinkti ar keisti?

mindaugasi neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-21, 19:48   #13
audriusklp
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-16
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 24

audriusklp is on a distinguished road



Standartinis

Sveikas su reduktoriumi yra daug problemu,reikia ziureti koks Jusu reduktoriaus zingsnis tai yra svarbiausia kad skaiciai sutaptu.Mano buvo 2.2 paprastas dyzelis jie trumpai tebuvo leidziami, tai sunku buvo gera surasti.Pirkau 2.5 dyzelio uz 100 litu bet buvo problema su kardanu jis skyresi meistras turejo gala nupjauti ir privirinti nuo senojo kardano na vaziuoti galima tik neaisku ar vibracija nera padidejusi. Kardana nuo 2.5 pirkau uz 50 litu.Po tokiu vargu patariu ieskoti butent toki pat kai Jusu senasis reduktorius.Jeigu bandysi perrinkti tai gali tureti taip pat problemu, nes neaisku ka rasi isardzius mano meistriukas buvo kitoms masinoms perrinkes, sake kad padedavo.Tik neaisku ar pradejus remontuoti ūžima bus galima panaikinti,gali buti pats korpusas susidevejas, o uz darba visvien teks sumoketi. Viename savartyne uz toki pat kaip mano 2.2 reduktoriu uzsiprase 600 lt. kitur saukdavo 200 bet nebuvo butent tokio kokio man reikejo.

audriusklp neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-21, 22:52   #14
mindaugasi
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-05
Gyvenamoji Vieta: klaipeda
Pranešimai: 87

mindaugasi is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė audriusklp View Post
Sveikas su reduktoriumi yra daug problemu,reikia ziureti koks Jusu reduktoriaus zingsnis tai yra svarbiausia kad skaiciai sutaptu.Mano buvo 2.2 paprastas dyzelis jie trumpai tebuvo leidziami, tai sunku buvo gera surasti.Pirkau 2.5 dyzelio uz 100 litu bet buvo problema su kardanu jis skyresi meistras turejo gala nupjauti ir privirinti nuo senojo kardano na vaziuoti galima tik neaisku ar vibracija nera padidejusi. Kardana nuo 2.5 pirkau uz 50 litu.Po tokiu vargu patariu ieskoti butent toki pat kai Jusu senasis reduktorius.Jeigu bandysi perrinkti tai gali tureti taip pat problemu, nes neaisku ka rasi isardzius mano meistriukas buvo kitoms masinoms perrinkes, sake kad padedavo.Tik neaisku ar pradejus remontuoti ūžima bus galima panaikinti,gali buti pats korpusas susidevejas, o uz darba visvien teks sumoketi. Viename savartyne uz toki pat kaip mano 2.2 reduktoriu uzsiprase 600 lt. kitur saukdavo 200 bet nebuvo butent tokio kokio man reikejo.
Supratau.Nu mano 2.9 dyzelis manau turetu buti pasirinkimo ,bet va idomu kaip tu nustatei ,kad jis nekaukiantis.O tau jis kauke smarkiai ant visu pavaru?Nes pas mane tik 5 pavara pradeda kaukti kai laisvuma duodi su gazo pedalo,o kai begejas nekaukia.Ir va man ta pati sneka meistras,sako perrinksiu bet neatsakau del kaukimo,tai ka as mokesiu ,kad man vel kauktu? turejau 124 3.0 dyzeli su tokia beda is vokieciu parveziau tai po rinkimo rimtam servize liko kaukimas,o teko pakloti pinigelius.Tai dabar biski atidziau ziuriu i ta problema ir bandau ieskoti kelio

mindaugasi neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-21, 23:10   #15
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mindaugasi View Post
Supratau.Nu mano 2.9 dyzelis manau turetu buti pasirinkimo ,bet va idomu kaip tu nustatei ,kad jis nekaukiantis.O tau jis kauke smarkiai ant visu pavaru?Nes pas mane tik 5 pavara pradeda kaukti kai laisvuma duodi su gazo pedalo,o kai begejas nekaukia.Ir va man ta pati sneka meistras,sako perrinksiu bet neatsakau del kaukimo,tai ka as mokesiu ,kad man vel kauktu? turejau 124 3.0 dyzeli su tokia beda is vokieciu parveziau tai po rinkimo rimtam servize liko kaukimas,o teko pakloti pinigelius.Tai dabar biski atidziau ziuriu i ta problema ir bandau ieskoti kelio
Keistoka situacija, gal visgi klaidinga diagnoze, nes jei diferencialas kaukia tai nesvarbu turetu kauti visom pavarom ir ypac begejantis kai yra didele apkrova.

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-21, 23:16   #16
mindaugasi
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-10-05
Gyvenamoji Vieta: klaipeda
Pranešimai: 87

mindaugasi is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė DTM View Post
Keistoka situacija, gal visgi klaidinga diagnoze, nes jei diferencialas kaukia tai nesvarbu turetu kauti visom pavarom ir ypac begejantis kai yra didele apkrova.
Nu jo as irgi tokios nuomones,kad turetu kaukti begejantis.Bet du zmogeliukai vaziavo kurie vadinasi meistrais ir su tuom susidure ir abudu pasake kad reduktorius.Tai taip ir likau su tuo verdiktu O tamsta gal paaiskintum nuosekliau,i ka atkreipti demesi? (apie ta difereciala).

mindaugasi neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-21, 23:20   #17
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mindaugasi View Post
Nu jo as irgi tokios nuomones,kad turetu kaukti begejantis.Bet du zmogeliukai vaziavo kurie vadinasi meistrais ir su tuom susidure ir abudu pasake kad reduktorius.Tai taip ir likau su tuo verdiktu O tamsta gal paaiskintum nuosekliau,i ka atkreipti demesi? (apie ta difereciala).
Nemanau, kad cia reiketu labai isiplesti. Nuvaziuok i koki servisa kur pakeltu masina ir pasiklausytu is apacios simuliuojant vaziavima, jei ne rato guoliai ar pakabinamas guolis gal istikruju diferencialas kaukia.

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-22, 09:22   #18
audriusklp
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-16
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 24

audriusklp is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mindaugasi View Post
Supratau.Nu mano 2.9 dyzelis manau turetu buti pasirinkimo ,bet va idomu kaip tu nustatei ,kad jis nekaukiantis.O tau jis kauke smarkiai ant visu pavaru?Nes pas mane tik 5 pavara pradeda kaukti kai laisvuma duodi su gazo pedalo,o kai begejas nekaukia.Ir va man ta pati sneka meistras,sako perrinksiu bet neatsakau del kaukimo,tai ka as mokesiu ,kad man vel kauktu? turejau 124 3.0 dyzeli su tokia beda is vokieciu parveziau tai po rinkimo rimtam servize liko kaukimas,o teko pakloti pinigelius.Tai dabar biski atidziau ziuriu i ta problema ir bandau ieskoti kelio
Aš tavo vietoje patikrinčiau ar nekaukia guoliai ir po to ieškočiau iš anglų parvaryto ardymui merso. Ir aišku, kad matytusi, kad tas mersas nėra "pavarges". Prašyk pardavėjų, kad jei jų reduktorius kauks, kad gražintu pinigus, bet būtent ieškok tokio pat.

audriusklp neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-08, 20:52   #19
audriusklp
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-16
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 24

audriusklp is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, susiduriau su problema, nebelaiko akumas, tai ieskausi po truputi naujo. Bet iskilo klausimas, pries pirkdamas dabartini akuma teiravausi koki imti, norejau imti 100ah, bet pardavejas aiskino kad reikia imti mazdaug pagal kataloga tai pirkau 75ah. Dabar ieskodamas uzmaciau eolte 100ah ir raso kad tinka, gal galit paaiskint Nusiziurejau si http://e-shop.eoltas.lt/index.php?cl...earchauto=4689 bet kaina kandziojasi siek tiek

audriusklp neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-02-08, 20:55   #20
audriusklp
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-16
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 24

audriusklp is on a distinguished road



Standartinis

http://e-shop.eoltas.lt/index.php?cl...earchauto=4689

audriusklp neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.