Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-11-12, 16:06   #26
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Kad ten 7g deze, tai man priminti nereikia, sita puikiai zinau. Beje kaip ir to variklio sanaudas, nes teko ir tenka kartais eksplotuoti E320 cdi su 7g deze. Taip kad arba jis nesmarkiai laksto arba jis meluoja. kad galima tilpti i 10 litrų mieste - aš puikiai žinau, galima ir į 9,5 tilpti, bet nelakstant, o temos autorius, sakė kad lakstant jam 10 gaunasi, o tas yra melas. Arba mūsų lakstymo suvokimai skirtingi.
Nors diskusijos apie kuro valgyma tolygu pasakai be galo, pasiteisinsiu
Pirma, Marijampolė kaip jau pastebėjo ne Vilnius, čia tik trys gatvės. Tiesiai, į kaire ir į dešine. Taip kad lakstyt kažkur čia nėra, Antra, man jau nebe 20(kaip gaila) ir aš jau senokai išauges iš lakstymo mieste, čia pilna vaikų, pensininkų, žioplų vairuotojų. Mieste stengiuos važiuot atsakingai. Paspaust nuo šviesaforo retkarčiais, ar šiaip kada tai tiek to lakstymo.
Na o trasoi, čia kita kalba, čia aš sunkiai sugaunamas, važiuot tenka ir 180 ir daugiau. Kreiserinis panašiai 160. Važiuot tenka daug. Iš ten ir tokios panašiai sanaudos.
O šiaip tikslesnis atsakymas kiek ryja ši mašina turėtu būt : nuo 7 iki 15 ltr

Artunas neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.