Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2011-11-02, 08:49   #21
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

geriausias bajeris buvo, tai kai siule keistis i 10 kazkokiu peugeot ir audi... atrasiau, kad galva persisviestu, sunervino)

  Cituoti
Old 2011-11-02, 09:51   #22
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

parasykit kad keitimai nedomina, ir niekas nerasys nieko
siaip manau masina turi parsiduot per 2-3savaites, jei neparsiduoda, vadinasi kaina bloga, arba stovis negeras psichologiskai sunku leist kaina, bet reikia as irgi savo cl pardaviau uz 31 tukst.. o siaip visa tikrino krate, tikrai geras stovis buvo.. amortikas tik vienas parasojes, o taip viskas idealu.. su dujom, su ratais r19...

  Cituoti
Old 2011-11-02, 10:33   #23
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

nesutinku jeigu neapsiuri, stovis nebutinai blogas. is kavos tirsciu neisburs, kad blogas stovis

  Cituoti
Old 2011-11-02, 10:52   #24
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
nesutinku jeigu neapsiuri, stovis nebutinai blogas. is kavos tirsciu neisburs, kad blogas stovis
nu nelygu, ar tos masinos nepardavei del blogo domejimosi, ar del gero domejimosi bet blogo stovio.. Na yra nemazai teke masinu parduot.. Jei i savaite bent dvieju skambuciu nesulauki, leidi kaina iskart.. Nebent tikrai nepriekaistingas stovis, bet velgi, jei per menesi niekas neatvaro apziuret.. tai tikrai kaina per didele.. na nekalbu apie tam tikrus modelius.. aisku siuo atveju CL mersas manau dalinai ieina i tu 'tam tikru' modeliu sarasa.. vistik masina iskirtine, ir nepaklausi.. bet jei kazkam uzsireiks tokios masinos, tai visai nenustebciau jei pamatytu ibreztas dureles, ar bet kokia kita smulmenele, ir nepirktu del to masinos..

  Cituoti
Old 2011-11-02, 11:10   #25
relanium
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-05
Pranešimai: 23

relanium is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
nu nelygu, ar tos masinos nepardavei del blogo domejimosi, ar del gero domejimosi bet blogo stovio.. Na yra nemazai teke masinu parduot.. Jei i savaite bent dvieju skambuciu nesulauki, leidi kaina iskart.. Nebent tikrai nepriekaistingas stovis, bet velgi, jei per menesi niekas neatvaro apziuret.. tai tikrai kaina per didele.. na nekalbu apie tam tikrus modelius.. aisku siuo atveju CL mersas manau dalinai ieina i tu 'tam tikru' modeliu sarasa.. vistik masina iskirtine, ir nepaklausi.. bet jei kazkam uzsireiks tokios masinos, tai visai nenustebciau jei pamatytu ibreztas dureles, ar bet kokia kita smulmenele, ir nepirktu del to masinos..
Labai teisingai viskas pastbėta, nei pridėsi, nei atimsi.

relanium neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-02, 13:10   #26
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Man skambinta buvo nemazai ir del pirkimo, bet as sugvojau nebepardavinet. Buciau uz 10k eur tikrai pardaves. Pvz del ibrezimo, yra pas mane su raktu perbraukta, bet man nelabai maiso, bet jei kas pirktu galeciau iskart nudazyti. O jei dabar nudazysiu, vel ibres. Pvz as kai pirkau man siule nudazyt ilenktas dalis, bet as pats nebrangiai pasidariau ir zinau ka reiks kaltint, ji bus brokas.

  Cituoti
Old 2011-11-02, 13:43   #27
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,288

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Man skambinta buvo nemazai ir del pirkimo, bet as sugvojau nebepardavinet. Buciau uz 10k eur tikrai pardaves. Pvz del ibrezimo, yra pas mane su raktu perbraukta, bet man nelabai maiso, bet jei kas pirktu galeciau iskart nudazyti. O jei dabar nudazysiu, vel ibres. Pvz as kai pirkau man siule nudazyt ilenktas dalis, bet as pats nebrangiai pasidariau ir zinau ka reiks kaltint, ji bus brokas.
tu ne 36k lt buvai idejes? ir 10k euru dave ir nepardavei? tai tik 11k nepasiulys.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-02, 15:47   #28
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Gal ir 36k, nepamenu. Jo, siule 10, bet tiesiog apsigalvojau. Buciau ir uz ta pati 11 nepardaves.

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.