Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Old 2017-04-23, 19:44   #1
Dreigas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-30
Pranešimai: 74

Dreigas is on a distinguished road

Send a message via AIM to Dreigas Send a message via Yahoo to Dreigas


Standartinis E320 CDI automatas, nebemeto begiu

Sveiki,

Iskilo tokia problema, kad bevaziuojant visiskai nebemete begiu (anksciau budavo, kad kartais labai nenoriai mesdavo kita begi, kartais puikiai mesdavo). Pabandes sustabdyti ir uzkurus masina, tai pastrido ant P raides... Nebesikure auto. Traliukas partempe namo...

Siandiena kiek pasiskaites internete, tai patikrinau kelis dalykus.

Vis del to leidzia perjungineti is P i E ir pns, bet tik nuspaudus (kaip cia pavadinus... avariniu budu su uzkistu atsuktuvu salone prie raciago) ir auto apacioje ta trauke atrodo juda tvarkingai (tarp pavaru dezes ir selektoriaus?). Ir pati auto pereina is parkingo rezimo i laisva.

Kiek suprantu, pas mane nera troso nuo selektoriaus iki stabdziu, bet kiek supratau ta funkcija atlieka elektromagnetas ar kas ten, tai nuspaudus stabdi jis nereaguoja, patikrinau stabdziu varlyte, tai ji tvarkinga.

Perjunginejant is P i E prietaisu skydeli visai nerodo jokios pavaros ir auto nesikuria (degimas, zvakiu pakaitinimas ir t.t. viskas veikia)

Gal kazka ne taip parasiau del selektoriaus ir pns, bet manau minti supratot.

Gal bus kokiu ideju? Speju kazkas su elektronika.

Dreigas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-23, 19:49   #2
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dreigas View Post
Sveiki,

Iskilo tokia problema, kad bevaziuojant visiskai nebemete begiu (anksciau budavo, kad kartais labai nenoriai mesdavo kita begi, kartais puikiai mesdavo). Pabandes sustabdyti ir uzkurus masina, tai pastrido ant P raides... Nebesikure auto. Traliukas partempe namo...

Siandiena kiek pasiskaites internete, tai patikrinau kelis dalykus.

Vis del to leidzia perjungineti is P i E ir pns, bet tik nuspaudus (kaip cia pavadinus... avariniu budu su uzkistu atsuktuvu salone prie raciago) ir auto apacioje ta trauke atrodo juda tvarkingai (tarp pavaru dezes ir selektoriaus?). Ir pati auto pereina is parkingo rezimo i laisva.

Kiek suprantu, pas mane nera troso nuo selektoriaus iki stabdziu, bet kiek supratau ta funkcija atlieka elektromagnetas ar kas ten, tai nuspaudus stabdi jis nereaguoja, patikrinau stabdziu varlyte, tai ji tvarkinga.

Perjunginejant is P i E prietaisu skydeli visai nerodo jokios pavaros ir auto nesikuria (degimas, zvakiu pakaitinimas ir t.t. viskas veikia)

Gal kazka ne taip parasiau del selektoriaus ir pns, bet manau minti supratot.

Gal bus kokiu ideju? Speju kazkas su elektronika.
kas tas E rezimas?

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-23, 19:56   #3
Dreigas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-30
Pranešimai: 74

Dreigas is on a distinguished road

Send a message via AIM to Dreigas Send a message via Yahoo to Dreigas


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
kas tas E rezimas?
Gal ne taip parasiau, bet kiek pamenu E raide, kad i prieki vaziuot.

Dreigas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-23, 20:02   #4
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dreigas View Post
Gal ne taip parasiau, bet kiek pamenu E raide, kad i prieki vaziuot.
man atrodo kad D, tai reiskia Drive

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-23, 20:10   #5
Dreigas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-30
Pranešimai: 74

Dreigas is on a distinguished road

Send a message via AIM to Dreigas Send a message via Yahoo to Dreigas


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
man atrodo kad D, tai reiskia Drive
Esi teisus Mat dabar persedes ant Yaris, tai ten E tai susimaisiau

Dreigas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-23, 20:15   #6
mercedinis
 
mercedinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-03-26
Pranešimai: 2,588

mercedinis is on a distinguished road



Standartinis

mandruoli, butum tema iki galo skaites butum perskaites kad zmogus paminejo jog nera tikras ar paminejo tikmanai selektoriaus padetis..

uzuot metes tuscius postus, ir disturbines, padarik ka nors naudingo.

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
man atrodo kad D, tai reiskia Drive

mercedinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-23, 20:22   #7
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dreigas View Post
Sveiki,

Iskilo tokia problema, kad bevaziuojant visiskai nebemete begiu (anksciau budavo, kad kartais labai nenoriai mesdavo kita begi, kartais puikiai mesdavo). Pabandes sustabdyti ir uzkurus masina, tai pastrido ant P raides... Nebesikure auto. Traliukas partempe namo...

Siandiena kiek pasiskaites internete, tai patikrinau kelis dalykus.

Vis del to leidzia perjungineti is P i E ir pns, bet tik nuspaudus (kaip cia pavadinus... avariniu budu su uzkistu atsuktuvu salone prie raciago) ir auto apacioje ta trauke atrodo juda tvarkingai (tarp pavaru dezes ir selektoriaus?). Ir pati auto pereina is parkingo rezimo i laisva.

Kiek suprantu, pas mane nera troso nuo selektoriaus iki stabdziu, bet kiek supratau ta funkcija atlieka elektromagnetas ar kas ten, tai nuspaudus stabdi jis nereaguoja, patikrinau stabdziu varlyte, tai ji tvarkinga.

Perjunginejant is P i E prietaisu skydeli visai nerodo jokios pavaros ir auto nesikuria (degimas, zvakiu pakaitinimas ir t.t. viskas veikia)

Gal kazka ne taip parasiau del selektoriaus ir pns, bet manau minti supratot.

Gal bus kokiu ideju? Speju kazkas su elektronika.
trosas gali eiti ir nuo spyneles,reiketu diagnozes,ko gero kompas nemato selektoriaus padeties...metai pagaminimo automobilio?Begiai nesijunginejo,arba vangiai jungesi -kada ir kaip viskas prasidejo?

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-23, 20:37   #8
Dreigas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-30
Pranešimai: 74

Dreigas is on a distinguished road

Send a message via AIM to Dreigas Send a message via Yahoo to Dreigas


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
trosas gali eiti ir nuo spyneles,reiketu diagnozes,ko gero kompas nemato selektoriaus padeties...metai pagaminimo automobilio?Begiai nesijunginejo,arba vangiai jungesi -kada ir kaip viskas prasidejo?
Trosas eina ir nuo spyneles, bet ten su juom viskas tvarkoje (ir kiek supratau, jis tik leidzia rakciuka istraukt P padeti). Del vangiu begiu persijunginejimo, tai jau senokai prasidejo, gal metai, du, bet per daug nekreipiau demesio, visiskai netrukde (ir tik kartais uzeidavo) ir dar pridursiu, kad buvau uzliejas skysciu pries tris ar keturis metus kazkur, tai teko keist salia elektronika, kur langus atidarinet, ESP ir t.t. Tik negaliu pasakyti tiksliai (man rodos ne), kad nuo to prasidejo. Pagaminimo metai, tai 2001 galas.

Dabar skaitinejuos angliskus forumus, tai man kaip ir viskas atitinka del elektronikos, manau tas ir bus. Nes kompas kaip ir nemato selektoriaus padeties. Jei tas, gal zino kas, kiek kainuotu tas malonumas? Kalbant apie tas mikroschemas, kur salia rachiargo yra? Arba TCM uzlietas tepalu? reiks ryt patikrint.

P.S. Dar nepaminejau, kad ta pati vaziavima buvau skaudziai uzvaziaves ant medzio saknu, tai iskart kilo itarimas, ka kazkas ne to po masina, bet greiciasiai tai sutapimas, nes ten viskas kaip ir graziai atrodo.


Paskutinį kartą redagavo Dreigas; 2017-04-23 21:11 val.
Dreigas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-23, 21:20   #9
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dreigas View Post
Trosas eina ir nuo spyneles, bet ten su juom viskas tvarkoje (ir kiek supratau, jis tik leidzia rakciuka istraukt P padeti). Del vangiu begiu persijunginejimo, tai jau senokai prasidejo, gal metai, du, bet per daug nekreipiau demesio, visiskai netrukde (ir tik kartais uzeidavo) ir dar pridursiu, kad buvau uzliejas skysciu pries tris ar keturis metus kazkur, tai teko keist salia elektronika, kur langus atidarinet, ESP ir t.t. Tik negaliu pasakyti tiksliai (man rodos ne), kad nuo to prasidejo. Pagaminimo metai, tai 2001 galas.

Dabar skaitinejuos angliskus forumus, tai man kaip ir viskas atitinka del elektronikos, manau tas ir bus. Nes kompas kaip ir nemato selektoriaus padeties. Jei tas, gal zino kas, kiek kainuotu tas malonumas? Kalbant apie tas mikroschemas, kur salia rachiargo yra? Arba TCM uzlietas tepalu? reiks ryt patikrint.

P.S. Dar nepaminejau, kad ta pati vaziavima buvau skaudziai uzvaziaves ant medzio saknu, tai iskart kilo itarimas, ka kazkas ne to po masina, bet greiciasiai tai sutapimas, nes ten viskas kaip ir graziai atrodo.
panašu kad selektoriui galas,diagnoze pasidaryk ir tuomet pradek ieškotis nuo tokiu pat metu automobilio su tokia pat kubatura ir tiek pat kw selektoriu,nežinau ar suveiks plug and play,gali reiketi pririšineti su staru...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-23, 21:34   #10
Dreigas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-30
Pranešimai: 74

Dreigas is on a distinguished road

Send a message via AIM to Dreigas Send a message via Yahoo to Dreigas


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
panašu kad selektoriui galas,diagnoze pasidaryk ir tuomet pradek ieškotis nuo tokiu pat metu automobilio su tokia pat kubatura ir tiek pat kw selektoriu,nežinau ar suveiks plug and play,gali reiketi pririšineti su staru...
Dekui uz pagalba, ryt manau bus aiskiau matyt

Dreigas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.