Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2021-03-23, 15:57   #30001
Juodasis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2021-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4

Juodasis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Modestas_ View Post
Oho... Jei zmogus perka masiniuka uz 6 tukstancius, tai geras ,,lavonas uz pora stuku", kad diagnostikos nejungti. Geroves valstybe.
Ne visi milijonieriai ir ne visi supranta apie masinas. Geriau sunoket uz patikra.
Gera matyt, kad mastančių žmonių formume dauguma Sutinku, jei auto 2k kainuotų nesukčiau galvos bet kai kalba eina apie 9-10k € apsauga gėdos nedaro, nesiruošiu pirkt lavoninio glk už 6k, stebuklais netikiu, todėl ir norisi bent kažkiek pasidomėt Tikrai mielai forumiečiui už pagalbą atsilyginčiau jei gali info gaut pagal VIN nes iš vokiečių visad info trūkumas būna kiek teko pirkt jau ne kartą įsitikinau

Juodasis neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-23, 17:54   #30002
raimis528
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-07-03
Gyvenamoji Vieta: Kedainiai
Pranešimai: 537

raimis528 is on a distinguished road



Standartinis

Esmė, kad ne gyvenimo pirkinys mašina yra. Pasiimi kas Starą turi, draugelį kuris raukia mašinose ir viskas. O dabar carvertical, Silberis ,nedaužta, nedažyta. Rida neatsukta .

raimis528 neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-23, 18:34   #30003
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė raimis528 View Post
Esmė, kad ne gyvenimo pirkinys mašina yra. Pasiimi kas Starą turi, draugelį kuris raukia mašinose ir viskas. O dabar carvertical, Silberis ,nedaužta, nedažyta. Rida neatsukta .
oj kaip klysti... Mano ML'o istorija, pirkau už 17500 EUR, tikrino su star ir žmogus šiek tiek suprantantis. Pasakė purkštukų korekcija šiek tiek didoka, gal blogi purkštukai, pasikeisi. Pasirodė, kad kompresijos nebėra, auto daužtas belenkaip, sutvarkytas blogiau nei Rafio stilium ir total atsistojo mašina man ~25k po visų remontų.

Niekada daugiau taip nepirksiu mašinos nepriklausomai nuo pinigų sumos.

Ir koks skirtumas už kiek perki, norisi nusipirkt tvarkinga auto ar už 5k ar u 50k.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-23, 18:42   #30004
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Pamandravot tiesiog norejai, tai ir pamandravojai. Ar 6 gabalai pinigai ?

Modestas_ neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-23, 20:00   #30005
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Aš vistik pasitikėčiau draugu su starų, ir tuo kuris kiek raukia. Savo atveju man užtenka tiek, kiek suprantu pats. Dariaus su staru perkant mašina iki 10k man pilnai užtektu.


Nes paprastas dalykas, su tiek saugiklių, jūs mašinos mūsų rinkoje tiesiog nenusipirksit.
Tik išmesit krūvas pinigų nesamoningom patikrom.

Dar man padeda tiesiog nuojauta

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-23, 20:32   #30006
utiutiu
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-04
Pranešimai: 582

utiutiu is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Aš vistik pasitikėčiau draugu su starų, ir tuo kuris kiek raukia. Savo atveju man užtenka tiek, kiek suprantu pats. Dariaus su staru perkant mašina iki 10k man pilnai užtektu.


Nes paprastas dalykas, su tiek saugiklių, jūs mašinos mūsų rinkoje tiesiog nenusipirksit.
Tik išmesit krūvas pinigų nesamoningom patikrom.

Dar man padeda tiesiog nuojauta
tai kad aplamai musu rinkoj pirkt yra visiska loterija... Na tiesa, tie kurie turi gerus atsiliepimus pas juos ir auto kainos praktiskai "kaip vokietijoj"...

be to paantrinsiu apple del staro... kad oi nevisad "parodys" jis ))

utiutiu neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-23, 21:23   #30007
Juodasis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2021-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4

Juodasis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Aš vistik pasitikėčiau draugu su starų, ir tuo kuris kiek raukia. Savo atveju man užtenka tiek, kiek suprantu pats. Dariaus su staru perkant mašina iki 10k man pilnai užtektu.


Nes paprastas dalykas, su tiek saugiklių, jūs mašinos mūsų rinkoje tiesiog nenusipirksit.
Tik išmesit krūvas pinigų nesamoningom patikrom.

Dar man padeda tiesiog nuojauta

Gerai kai yra nusimanančių ir draugų su Staru artimam rate. mano atveju nelabai turiu kas daugiau nusimanytų apie mersus konkrečiai, tai tenka griebtis pačių primityviausių sprendimų kaip carvertical ir silberis. Aš pats gerokai senesnius ir paprastesnius MB modelius turėjau pirmuosius savo auto, kurie tarnavo daug metų, su jais nuskilo tiesiog nes pigūs ir negendantys buvo yra tekę pakloti už automobilį visumoj 3 kartus jo vertės per kelis mėn nes vis tikiesi kad jau čia paskutinė yla iš maišo išlindo, dėl to kad nepasidomėjau ir nesupratau pakankamai.. dabar tiesiog sėdėjau forumuose ne vieną savaitę skaičiau apie variklius, patikimumą, eksploataciją ,pagrindines ligas ir t.t. modelis labiausiai patraukė šitas pagal poreikius. žiūrėjau daug variantų gyvai ir dauguma buvo lavonai už kosminę kainą net mėgėjo akimis žiūrint..

Žodžiu jei kas turit galimybę pagelbėt skolingas neliksiu dėl istorijos iš vokiečių, jei ne, tai tiesiog dėkui už dėmesį ir pasistengsiu neteršt forumo


Juodasis neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-24, 08:21   #30008
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

nebesikuria brolio w208. kuriant į kuro siurblį neateina elektros srovė. imobilaizeris blokuoja? kartais užsikuria ir važiuoja gerai, o buvo ir taip, kad užkuri ir užgesta. pats kuro siurblys veikiantis.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-24, 08:23   #30009
Modestas_
 
Modestas_'s Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-03-07
Pranešimai: 274

Modestas_ is on a distinguished road



Standartinis

Nesukite galvos, tamsta, juk masinos niekuomet nebuvo tokios pigios. 150 EUR ir ant ,,padjomniko" !

Modestas_ neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-03-24, 08:42   #30010
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Modestas_ View Post
Nesukite galvos, tamsta, juk masinos niekuomet nebuvo tokios pigios. 150 EUR ir ant ,,padjomniko" !
kai kojos per dugną išlys - tada, o dabar reikia sutvarkyt. Modestai, būk vyras ir nemyžčiok čia dėl smulkmenų, nes dabar kaip kokia merga - tik užsimink, kad gal jau reiktų pasportuot ir prasideda... tai aš tau nebegraži, nebepatinku ir tt.


Paskutinį kartą redagavo simaso; 2021-03-24 08:47 val.
simaso neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.