Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-08-21, 16:28   #31
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Na BMW ,tai chigonu mashina (bent Sevilloj taip), Niekad man jos nepatigdavo ir nepatinka (net nezhinau kodel). O su Lexsusu esu vazhinejas ir nemazhai,man tai Japonishkas mersas,gal net malonesnis ir patikimesnis.
Jei reiktu vazhiuoti kokia 10000km. ir lieptu pasirinkti koki modeli ish aukschiau ishvardytu,tai tik Lexsusa pasiimchiau.
Nesupykit,tie su kuriu nuomone,manoji nesutampa. Chia forumas,buvo paklausta,o ash atsakiau,ka galvoju )))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-21, 16:30   #32
dyzelis
 
dyzelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-10-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,872

dyzelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Na BMW ,tai chigonu mashina (bent Sevilloj taip), Niekad man jos nepatigdavo ir nepatinka (net nezhinau kodel). O su Lexsusu esu vazhinejas ir nemazhai,man tai Japonishkas mersas,gal net malonesnis ir patikimesnis.
Jei reiktu vazhiuoti kokia 10000km. ir lieptu pasirinkti koki modeli ish aukschiau ishvardytu,tai tik Lexsusa pasiimchiau.
Nesupykit,tie su kuriu nuomone,manoji nesutampa. Chia forumas,buvo paklausta,o ash atsakiau,ka galvoju )))
man vis budavo idomu isgrist nuomone, kurie MB iskeite i lexusa, kuo tave patrauke, kodel ji pasirinktum?

__________________

Mercedes Benz History:

93m 124 E 2.8 24V baltas,
93m 124 E 2.0 16V zalias,
93m 124 E 2.6 juodas,
89m 124 E 2.5 D pilkas,
91m 124 E 3.0 24V Sportline, juodas,
89m 124 E 2.0 D raudonas (Video)
92m 140 600 SEL juodas (Foto)
93m 124 E 3.0 D 24V vysnia (Foto)
98m 210 E 3.0 TD sidabrinis (Foto)

dyzelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-21, 16:32   #33
Mauqlis
 
Mauqlis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-16
Gyvenamoji Vieta: Dabar Klaipeda- Gimes ir auges Mazeikiuose
Pranešimai: 508

Mauqlis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mauqlis per Skype™


Standartinis

As apie lexusas galiu pasakyti taip gera masina.
Bet man uz mercedesa nera geresnes
Ir as tos nuomones nkeisiu

__________________
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Klaipėda Drag Race Team
Jūsų draugas www.KDRT.lt
Tai ne tik sportas, tai gyvenimo būdas Jūms greičio mylėtojai!!!!
Mauqlis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-21, 16:41   #34
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Na nekeisiu Merso ir ash)) Tiksliau mano garazhe bent vienas mersiukas,visada bus.O jei kalbeti apie antra ar trechia mashina,tai kodel negalim ir japono kokio isileisti? Mersas man patinka,toks ,koks yra ,ir zhinau ,kad ji reikia paremontuoti kartais,bet del to mano meile jam neishblesta, o Lexsusas patinka butent tuom,kad jis guminis ir labai patikimas ,kaip ir subaru,toyota .
Jokios jam elektronikos negenda ir niekas ten negenda,o jei koks skenduolis,tai chia jau kita kalba)))
Sakau tai,ka pats patyriau ir ka mano pazhistami sako (tie kurie vairuoja rimtus japonus,-mazda,nisanai ir tt nesiskaito)

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-21, 16:44   #35
Mauqlis
 
Mauqlis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-16
Gyvenamoji Vieta: Dabar Klaipeda- Gimes ir auges Mazeikiuose
Pranešimai: 508

Mauqlis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mauqlis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Na nekeisiu Merso ir ash)) Tiksliau mano garazhe bent vienas mersiukas,visada bus.O jei kalbeti apie antra ar trechia mashina,tai kodel negalim ir japono kokio isileisti? Mersas man patinka,toks ,koks yra ,ir zhinau ,kad ji reikia paremontuoti kartais,bet del to mano meile jam neishblesta, o Lexsusas patinka butent tuom,kad jis guminis ir labai patikimas ,kaip ir subaru,toyota .
Jokios jam elektronikos negenda ir niekas ten negenda,o jei koks skenduolis,tai chia jau kita kalba)))
Sakau tai,ka pats patyriau ir ka mano pazhistami sako (tie kurie vairuoja rimtus japonus,-mazda,nisanai ir tt nesiskaito)
Dle lexsuso tai taip masina patikima tikrai o dėl pasirinkimo jai riektu rinktis kaip tu sakai kelionei tai imčiau mercedesa.

__________________
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Klaipėda Drag Race Team
Jūsų draugas www.KDRT.lt
Tai ne tik sportas, tai gyvenimo būdas Jūms greičio mylėtojai!!!!
Mauqlis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-21, 16:54   #36
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mauqlis View Post
Dle lexsuso tai taip masina patikima tikrai o dėl pasirinkimo jai riektu rinktis kaip tu sakai kelionei tai imčiau mercedesa.
Gal tu ir teisus,bet ash su Toyota esu daugiau kilometru nuvazhiaves)) Net mano zhmona,kuri nesupranta,nieko apie mashinas,nori tik Toyotos arba lexsuso ))
Na va del idomumo paskambinau draugui,kuris jau pora metu toyotuka damusineja,-paklausiau,ka jam pakeites yra,tai pasake,kad neseniai pakeite,kaladeles ir termostata,ash galiu prisiekti visais shventaisiai,kad nesu jokios detales pakeites ,mashina 1999m. dabar pravazhavusi 230000km.
Taigi galima nueiti,i kokia rimtesne draudimo kompanija,ir jie turetu tureti suvestines,dazhniausiai gendanchiu mashinu. Garantuoju kad lexsusas paskutinej vietoj.
Da negarbinu ash jo,bet jis man vistiek labai patinka)))))))))))))))))))))))))))))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-21, 17:44   #37
Mauqlis
 
Mauqlis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-16
Gyvenamoji Vieta: Dabar Klaipeda- Gimes ir auges Mazeikiuose
Pranešimai: 508

Mauqlis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mauqlis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Gal tu ir teisus,bet ash su Toyota esu daugiau kilometru nuvazhiaves)) Net mano zhmona,kuri nesupranta,nieko apie mashinas,nori tik Toyotos arba lexsuso ))
Na va del idomumo paskambinau draugui,kuris jau pora metu toyotuka damusineja,-paklausiau,ka jam pakeites yra,tai pasake,kad neseniai pakeite,kaladeles ir termostata,ash galiu prisiekti visais shventaisiai,kad nesu jokios detales pakeites ,mashina 1999m. dabar pravazhavusi 230000km.
Taigi galima nueiti,i kokia rimtesne draudimo kompanija,ir jie turetu tureti suvestines,dazhniausiai gendanchiu mashinu. Garantuoju kad lexsusas paskutinej vietoj.
Da negarbinu ash jo,bet jis man vistiek labai patinka)))))))))))))))))))))))))))))
Na del gedimo statistikos tia yr apas juso defektu bet nesigilnkim nes visos masinos ju turi

__________________
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Klaipėda Drag Race Team
Jūsų draugas www.KDRT.lt
Tai ne tik sportas, tai gyvenimo būdas Jūms greičio mylėtojai!!!!
Mauqlis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-21, 17:47   #38
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

nu tiek as, tiek tevas labai pasimetem. nebezino dabar jau nebenori audi,o nori arba lexus gs300 arba chrysler 300c v6 3.5. nzn girdejas, kad chrysler merso brolis kazkaip.

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-21, 18:05   #39
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Man Crysleris labai patinka pikapas (bet chia tik mano nuomone).Nors kai pas drauga ,kuris prekiauja detalemis ,paklausiau apie crysleri,tai jis mane bande atkalbeti,-sake,as nenoriu ish taves uzhdirbti)))

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-21, 18:39   #40
Mauqlis
 
Mauqlis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-16
Gyvenamoji Vieta: Dabar Klaipeda- Gimes ir auges Mazeikiuose
Pranešimai: 508

Mauqlis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mauqlis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arce View Post
Vien šitam forume Paulius140 domėjosi ir gal "pirko":
R klasė, S klasė W140, BMW E38, CL420 ir galiausiai atėjom iki CLS, A8, GS300 ir 300c...

Tai aš siūliau apsispręst pirmiausia tarp kokių dviejų mašinų, o paskui klausinėti. Nes dabar klausinėsi apie VISIŠKAI skirtingas mašinas MB forume...
pastebejau ir as tai, bet idomu isgirsti visu nuomone

__________________
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Klaipėda Drag Race Team
Jūsų draugas www.KDRT.lt
Tai ne tik sportas, tai gyvenimo būdas Jūms greičio mylėtojai!!!!
Mauqlis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.