Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » ML Klasė (W163, W164)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-12-19, 14:52   #1
Karolytio
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-19
Pranešimai: 17

Karolytio is on a distinguished road



Standartinis W163 pirkimas

Sveiki. Susidomėjau MLu. 2003 metai, 2.7cdi aut.
Reikia kuo daugiau info apie juos. Geriausia iš praktikos.

Kaip jie laiko, ar nerūdyja?

Ar užtenka to 2.7 dyzelio su 120kw? Girdėjau, kad norint normaliai važiuot jį būtina čipuot? Kaip šiaip pats variklis, ar nėra problematiškas? Viena ausim apsimesdamas kad klausau girdėjau, kad jie visai neblogai sukonstruoti.
Vidutinės sąnaudos?

Pakabos pneumatinės ar paprastos? Kaip automatai?
Didžiausios jų ligos? Ką tikrint apžiūrinėjant mašiną? Aiškiai vešiu į servizą, tai kur ten prašyt kad paveizotų? Kompas rodo visas klaidas, tiek variklio tiek dėžės?

Karolytio neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-19, 15:07   #2
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

pats šiuo metu tokį vairuoju. kas dėl traukos, tai kiekvienas savaip supranta tą "normaliai" važiavimą, man ir nečipuoto pakanka. sąnaudų neskaičiuoju, bet užmiesty visai ekonomiškai, o mieste kaip ir priklauso džipui. varykliai ir dėžės geros, priklauso kokio stovio automobilį pirksi. jei nori normalesnio, reiktų žiūrėt kurie kainuoja apie 20k lt.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-19, 15:21   #3
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

automatai geri, gali tik dyzeli hidrotransforatorius po kurio laiko prasyti restauracijos
Sanaudos kaip dzipams, uz lengvos bus zymiai didesnes
pakaba paprasta
variklis neproblematiskas kaip dyzeliui
rudyja kaip ir visi mersai
Ar traukos uztenka ar ne priklauso kam ir kaip naudosi ir kokie poreikiai, geriausia pabandyti

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-19, 15:36   #4
Karolytio
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-19
Pranešimai: 17

Karolytio is on a distinguished road



Standartinis

O galima sąnaudas skaičiais? Bent maždaug.

Karolytio neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-19, 15:41   #5
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

užmiesty 8, mieste 12 ir daugiau

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-19, 17:38   #6
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

siaule ne miests, ten viena gatve tik tilzes yr. mieste bus 14

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-22, 21:18   #7
NKTN
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-14
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 22

NKTN is on a distinguished road



Standartinis

Važinėju su 2004 m 2.7 automatu. Pas mane Final Edition. Nuo pirkimo pravažiavau ~20000km, per tą laiką tvarkiau važiuoklę (~1000lt), visą krūvą dalių ten pakeitė, tiek prieky tiek gale, net neišvardinsiu dabar visko; neseniai pasikeičiau intercoolerio šlangą, buvo išsidėvėjus metalinė dalis - ~200lt. Parktronikai 100 eurų / 6 vnt., žvakės pakaitinimo ~250lt berods už visas. Daugiau nieko nekeičiau, išskyrus tepalus/filtrus, tai kainų nežinau. Kas liečia trauką - priklauso ko tu iš jos nori. Tikrai netraukia taip, kaip 530d 160kw, visgi svoris nemažas, bet man kolkas užtenka be chipavimo, nors tokių minčių turiu - chipas normalioj firmoj 500-600lt. Bet man asmeniškai visiškai nesinori su ja skraidyt - visai ne tam skirta mašina, mano nuomone. Iš vietos ir taip neblogai traukia - 4x4 duoda savo. Kuro sąnaudos (netaupant) mieste ~12-13l, trasoj ~8-9 jei važiuoji iki 100km/h, jei 120-130km/h - ~10l. Variklis, automatas - geri, telieka laiku tepalais rūpintis. Pas mane dar yra ant bagažinės dangčio, prie atidarymo rankenos parūdiję, tai nežinau ar čia jų liga ar i tą vietą buvęs daužtas (vizualiai lyg ir neturėtų būt daužtas, tai darau prielaidą, kad linkęs rūdyt, pavasarį tvarkysiu) O visa kita, kaip ir visose mašinose - svarbu gero stovio nupirkt, remontuot gerom dalim ir neturėsi daug bėdų. Vertinant apskritai tai esu visiškai juo patenkintas, geras ir patikimas auto.

NKTN neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-22, 22:50   #8
Karolytio
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-19
Pranešimai: 17

Karolytio is on a distinguished road



Standartinis

Visų pirma noriu pasakyt, jog malonu, kad taip geranoriškai visi padeda, dalinasi informacija ir praktika. Ar visi čia tokie draugiški ar tik ML skiltyje?

Ta 'trauka' apie kurią šnekėjau, tai galima išsireikšti maždaug 'ar nėra baisu lysti ant lenkimo'. 370nm šiaip yra nemažai.

Dabar ištikro turiu tokią dilemą; 270 ar 320/350 (3.5 išvis į W163 ėjo, nes skelbimuose lyg nėra?). 13 dyzelio vs 18 dujų yra nebloga kova. Tuo labiau, jog bus važinėjami trumpi atstumai, prisiturėjau bėdų su dyzeliu (turbina, purkštukai, siurblys) ir galios skirtumas labai nemenkas. Gal kas nori mane pasukti kažkuria kryptimi?

Karolytio neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-23, 04:02   #9
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

feislifte ėjo 3,7l m112 modifikacija kuri pavadinta ml350. tai iš esmės tas pats variklis kaip ir 3,2.

šiandieninėmis kuro kainomis, ml270 100km mieste kainuos nuvažiuot 44lt o su ml320 36lt.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-12-23, 14:36   #10
NKTN
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-14
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 22

NKTN is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Karolytio View Post
Visų pirma noriu pasakyt, jog malonu, kad taip geranoriškai visi padeda, dalinasi informacija ir praktika. Ar visi čia tokie draugiški ar tik ML skiltyje?

Ta 'trauka' apie kurią šnekėjau, tai galima išsireikšti maždaug 'ar nėra baisu lysti ant lenkimo'. 370nm šiaip yra nemažai.

Dabar ištikro turiu tokią dilemą; 270 ar 320/350 (3.5 išvis į W163 ėjo, nes skelbimuose lyg nėra?). 13 dyzelio vs 18 dujų yra nebloga kova. Tuo labiau, jog bus važinėjami trumpi atstumai, prisiturėjau bėdų su dyzeliu (turbina, purkštukai, siurblys) ir galios skirtumas labai nemenkas. Gal kas nori mane pasukti kažkuria kryptimi?
Lysti ant lenkimo tikrai nebaisu 2.7 ir 120kw nėra daug, bet jei duodi gerai gazo, lipdo prie sėdynės be problemų. Manau, kad 4x4 daug duoda čia. Prieš perkant man irgi buvo minčių dėl benzo su dujom. Tiek vienas, tiek kitas variantai turi savų minusų ir savų pliusų. Man renkantis buvo paprasčiau dėl to, kad man būtinai reikėjo Final Edition, kurie ėjo tik nuo 2004 metų, o ML320, berods, tik iki 2003. ML270 motoras su grandine, čia man buvo dar vienas pliusas (gal ir ML320 su grandine, nepamenu, kolegos patikslins). Aš taip pat dažnai važinėju trumpais atstumais, todėl, pakalbėjęs su draugais, kurie važiuoja dujom, nusprendžiau, kad žiemą man nelabai spės jos persijungt (nespės įšilt motoras iki tiek), o tai reiškia, kad pilsiu 18l benzo žiemą, o man čia atrodo per daug . Be to, taip logiškai galvojant, dyzelius apskritai gamina tam, kad jie daug važiuotų, todėl ir variklio resursas turėtų būt didesnis. Tokie buvo mano argumentai renkantis

NKTN neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.