Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-15, 22:25   #181
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

LAzeris į pabaigą. Valyk, jei nepadės - keisk (jei krapštysies - tik lazerį, jei ne - tai visą dvd romą)

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-15, 22:29   #182
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Gal yra čia hardware nusimanančių, padėkit išspręst:
Yra serverinis (plokščias pailgas) maitinimo blokas fortron:


Jo abiejuose galuose yra po ventiliatorių 38x38x28mm, bet jie labai garsūs (3,6w, 0,3 AMP, 13000 rpm, 16,5 CFM, 47 dBA) Noriu išlaikyt reikiamą aušinimo našumą bet sumažinti triukšmą.

aš galvoju dėti per maiteko vidurį vieną didelį ventiliatorių - Scythe Ita Kaze - kad kažkiek uždengtų abi varines ploškteles, o tuos du rėksnius atjungti.


Dariau nuotraukas su termovizorium, tai tik įjungus maiteką vistiek pradeda kaisti centras, o tik vėliau šiluma perduodama į šonus per radiatorius į varines ploškteles, tai manau turėtų užtekti per centrą to vieno ventiliatoriaus (nors tik jo vieno cfm=15)


Kas man neaišku, tai kokiu principu reguliuojamos ventiliatorių apsukos? Prie vieno iš varinių plokštelių jungiasi jungtis


Manau per ją matuojama plokštelės temp., ir pagal tai reguliuojamos tų mažiukų apsukos. Kaip man pajungti vieną didelį ventiliatorių? Jei pajungsiu prie mažojo vent. laido, ar "maitekas matys" kad ventiliatorius jau nebe 38x38mm, o 100x100 mm? nes jei reguliavimas vyks pagal senųjų nustatymus, tai negi tokiam dideliam ventiliatoriui duos 13tūkst rpm, kai jo maks. yra 1000?
Būčiau dėkingas už pamąstymus ir patarimus.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-15, 22:31   #183
mancia
 
mancia's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-23
Gyvenamoji Vieta: Svencioneliai
Pranešimai: 2,107

mancia is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mancia per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
LAzeris į pabaigą. Valyk, jei nepadės - keisk (jei krapštysies - tik lazerį, jei ne - tai visą dvd romą)
Tai kaip cia suprasti, didesni formata skaito o mazesnio ne, tuo labiau matyt be meistru neapseisiu nes pats iki lazerio nedasigausiu nes manam stalciaus nera, dekui

mancia neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 08:56   #184
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

na pradekim nuo tavo nuotraukos tu ja dariai uzdetam ventiliatoriui, ar vadinamam radijatoriui, jis automatiskai saldo ir silumos taska sunku nustatiti.

yra brangesnis bet patikimas varijantas, vandes ausinimas, nznau kiek jis lietuvoj kainuoja bet patikek sumokesi ir uzmirsi vargus, tik kas metus reikes pakeisti 1l skiscio.
jeigu tam nera lesu, einam prie ventiliatoriu, yra parduotuvese prikti procesoriu, vaizduskiu ventiliatoriu komplektai, t.y. kai tarkim naudojama vaizduke ilga laika ir ventiliatorius nuo dulkiu ir kitu slamstiniku apsinesa, tada perkamas naujas komplektas prie jo gali buti tik ventiliatorius, gali buti du ventiliatoriai, gali buti dar priedo mazi radijatoriukai kurie sklaido siluma, priklauso nuo to kur dedamas ir kokios firmos produktas.

as savo vaizduskei keiciau neperseniausiai, nes ijungus koki rimtesni zaidima 1gb ddr5, uzkaitindavo vaiduzke iki 80C kas man nepatiko, susiradau komplekta dvigubas ventiliatorius su radijatoriukais, vietoj viengubo, ant to pacio zaidimo daugiau 55 nekila niekaip ir garso atzvilgiu labai tylu, viskas remiasi i pinigus rimtesne firma geresnis produktas, beja prie kiekvieno ventiliatoriaus buna prirasiti decibelai ant kiek garsiai dirba.

o kas liecia kaip sakai ventiliatoriu reguliavima istikruju nelabai zinau, bet mano manimu vienas laidas itariu geltonas duoda signala i "cool & quiet" programa signala apie temperatura ir programa didina itempa, ko pasikoja greiciau sukasi ventiliatorius, ir tikrai gali buti ramus del didziu ventiliatoriu ar didesnis ar mazesnis itapa duodama vienodai

nepik uz klaidas sunki naktis buvo

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Gal yra čia hardware nusimanančių, padėkit išspręst:
Yra serverinis (plokščias pailgas) maitinimo blokas fortron:


Jo abiejuose galuose yra po ventiliatorių 38x38x28mm, bet jie labai garsūs (3,6w, 0,3 AMP, 13000 rpm, 16,5 CFM, 47 dBA) Noriu išlaikyt reikiamą aušinimo našumą bet sumažinti triukšmą.

aš galvoju dėti per maiteko vidurį vieną didelį ventiliatorių - Scythe Ita Kaze - kad kažkiek uždengtų abi varines ploškteles, o tuos du rėksnius atjungti.

Dariau nuotraukas su termovizorium, tai tik įjungus maiteką vistiek pradeda kaisti centras, o tik vėliau šiluma perduodama į šonus per radiatorius į varines ploškteles, tai manau turėtų užtekti per centrą to vieno ventiliatoriaus (nors tik jo vieno cfm=15)


Kas man neaišku, tai kokiu principu reguliuojamos ventiliatorių apsukos? Prie vieno iš varinių plokštelių jungiasi jungtis


Manau per ją matuojama plokštelės temp., ir pagal tai reguliuojamos tų mažiukų apsukos. Kaip man pajungti vieną didelį ventiliatorių? Jei pajungsiu prie mažojo vent. laido, ar "maitekas matys" kad ventiliatorius jau nebe 38x38mm, o 100x100 mm? nes jei reguliavimas vyks pagal senųjų nustatymus, tai negi tokiam dideliam ventiliatoriui duos 13tūkst rpm, kai jo maks. yra 1000?
Būčiau dėkingas už pamąstymus ir patarimus.

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 08:57   #185
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

tavo neatidaro supratau kad cd-romas neatsidaro sakik konkreciai kas yra ir ko nera, kas ta cd irasita? ir kas dvd irasita, gal tavo tiesiog cd subraizitas?

Citata:
Pradžioje rašė mancia View Post
Sveiki bendraminciai, problemele turiu laptopa DELL studio 1535 neatidaro cd kompaktu, o dvd laisvai, klausimas kas galetu but

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 10:18   #186
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Koks skitumas, tai klasikinis lazerio "nusėdimo" pavyzdys - ateity abiejų formatų nebeatidarys.

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
tavo neatidaro supratau kad cd-romas neatsidaro sakik konkreciai kas yra ir ko nera, kas ta cd irasita? ir kas dvd irasita, gal tavo tiesiog cd subraizitas?

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 10:23   #187
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
na pradekim nuo tavo nuotraukos tu ja dariai uzdetam ventiliatoriui, ar vadinamam radijatoriui, jis automatiskai saldo ir silumos taska sunku nustatiti
Nesupratai, pirma ir trečia (termo) nuotraukos yra su dviem mažais originaliais ventiliatoriais galuose, pirmomis sekundėmis įjungus maitinimą. ir iš termo matyt, kad pradeda kaist nuo pagr. komponentų centre - tas natūralu.

antra foto yra taip kaip aš noriu padaryt - centre uždėt vieną didelį radiatorių su vntiliatorium, o tuos du mažiukus atjungt išvis. Jau turiu nupirkęs Scythe - geriausia, ką galima gaut. H2O čia visiškai netinka - aš tiesiog noriu padaryt kad maitekas tyliau veiktų.

Klausimas yra, kokiu principu veikia originalių mažųjų ventiliatorių apsukų reguliavimas? Jei stovi kažkoks mikrovaldiklis, ar jis "matys" pakeistą aušintuvą - t.y. jei originaliai buvo 28mm, o aš uždėjau 100mm ventiliatorių, tai jei tam 100mm duos tiek apsukų kiek 28mm duodavo - tai šakės.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 20:25   #188
mancia
 
mancia's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-23
Gyvenamoji Vieta: Svencioneliai
Pranešimai: 2,107

mancia is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mancia per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
tavo neatidaro supratau kad cd-romas neatsidaro sakik konkreciai kas yra ir ko nera, kas ta cd irasita? ir kas dvd irasita, gal tavo tiesiog cd subraizitas?
Sveikas Miki, mano laptope nera isvaziuojancio stalciaus, o problema kaip ir rasiau neatidaro CD formato disku nei programiniu, muzikiniu ir filmu, o DVD atidaro visus. Tiesa noreciau paklausti ar turi skirtuma DVD RW Drive ir DVD ROM Drive nes mano pirmasis o sunaus stacionare antrasis ir viskas gerai.

mancia neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-02-16, 21:24   #189
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

DVD-RW - ir skaito, ir įrašinėja dvd, DVD-ROM - tik skaito.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-04, 18:08   #190
cabrys
 
cabrys's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-08
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 2,823

cabrys is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, kazkas kazkur buvo komentaves apie isorinius hardus, taciau nerandu kur, tai klausiu vel:
Koki isorini HDD issirinkti? Reikalinga talpa apie 1TB, galiu skirti apie 400Lt. Aciu

__________________
A208
cabrys neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.