Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-04-08, 09:35   #11
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
aaai paskubom paskaiciau tavo ana posta tu nori tas vadinamas mazas piscialkas dasijungt ?

buna parsiduoda tokie filtriukai nebrangus jie. i ta filtra ieina tavo koloneles laidas nuo mago o is jo iseina isejimai - piscialkom, viduriam, zemam dazniui.

arba kad nepirkt to filtro kazkaip girdejau kiti prie laido varza ar kazka prisega ir tada i ta kolonele eina tik aukstas daznis
nu tai as perku HERTZ naujus, tai ten komplekte yra filtrai, bet esme tame kad prie priekiniu koloneliu dar reikia is tu paciu laidu ir tas piscialkas pajungti... nuo tu paciu laidu? dadurti laidus taip sakant zadu

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-08, 12:00   #12
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mukshas View Post
nu tai as perku HERTZ naujus, tai ten komplekte yra filtrai, bet esme tame kad prie priekiniu koloneliu dar reikia is tu paciu laidu ir tas piscialkas pajungti... nuo tu paciu laidu? dadurti laidus taip sakant zadu
jei jau statai hertz ir jei tai originalas tai be stiprintuvo jos nelabai ka isgros.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-08, 12:41   #13
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

as bmw turejau hertz be jokiu stiprintuvu ir uzteko man kaip grojo, o ant kiek jie originalus nezinau, senukuose pirkau ...
katik biski pavedziojau laidus, prikisau kur sausa buna veltinio negailedamas, dar bitumo zadu uzsisakyti ir kazkas gal iseis

__________________
1989 300ce

Paskutinį kartą redagavo Mukshas; 2009-04-08 12:55 val.
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-09, 23:14   #14
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mukshas View Post
as bmw turejau hertz be jokiu stiprintuvu ir uzteko man kaip grojo, o ant kiek jie originalus nezinau, senukuose pirkau ...
katik biski pavedziojau laidus, prikisau kur sausa buna veltinio negailedamas, dar bitumo zadu uzsisakyti ir kazkas gal iseis
Hertz - nieko gero nebent auksciausio lygio Hertz mile.
jautrumai ju ispusti
piscialkos astrios groja isplaukusiai ir nera gero detalumo ir t.t.
Neblogas tik priesbosis hertz HV 165 bet ir tai imciau geriau Helix p206 kuris zymiai graziau groja o kainuoja tiek pat
esk ir dsk isvis tik siuksliu dezes verti.
O jei dureliu neperdarinesi i 16 cm komponentam tai bus kudai su garsu - truks priesbosio ir t.t.

nori kazka tureti reikia investuoti ir darbo ir pinigu
As vietoj kokiu hertz geriau imciau Rainbow SLC 265.25 NG arba SAC serijos - palyginus nebrangios bet labai gerai groja o ir filtrai geri.
kas nori i panele vietoj orginaliu 10 cm. - tai graziai groja Eton PRX 100.

O siaip jei labai pigiai tai galima suzaisti ir su pigiais naminiais garsiakalbiais - tokiais kaip Visaton.
www.rcl.lt prekiauja
koloneles kainuojancio 20-30 lt apgroja savo grojimu kainuojancias 10 kart brangesnes - tik kad is isvaizdos taip neatrodo.
Aukstadaznis TW 6 NG groja kaip morel MT 22-23 kainuojantys ne 50 lt.
http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lan...pmode=&frame=3
Placiajuostis 10 cm kuris vidutinius daznius atgroja kaip koks dynaudio
http://www.rcl.lt/index.php?id=2&lan...pmode=&frame=3
ir t.t.
O jei ruosiamasi pirkti ale komponentus is parduotuves iki 200 lt. tai galit geriau pragerti tuos pinigus su kolegom bekalbedami apie MB bus daugiau naudos nes orginalios koloneles gros graziau nei tie levi garsiakalbiai.

Cia nieko pikto o tik rimti ir draugiski patarimai is savo isbandyto ir praeito kelio

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-10, 14:52   #15
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

dekui kleckas nu as zinoma kad nenoriu isleisti bereikalingu pinigu, jei yra 5 kart pigesne alternatyva bei as nesu melomanas ir man nera reikalinga itin detalus garsas, zinoma butu gerai, bet kad jis nera labai detalus as galiu ir nesuprasti beje man didziulis garsas nereikalingas irgi, nes labai garsiai irgi klausausi retai, svarbiausia kad nors kiek daugiau pagarsinus nepradetu plerpti man, kas daznai buna 20 metu senumo masinu originaliu komponentu bruozas supranti ka noriu pasakyti o tavo patarimais prizadu pasinaudoti, ir jei ko nezinosiu tai paklausiu dar
juolab kad tavo pasiulytam linke yra elektronine parduotuve kurios man siuo metu pradeda labai patikti nes nereikia vaziuoti pvz i kauna ir plavineti puse dienos kad kazka nusipirkti viskas paskutiniu metu vaziuoja pas mane i namus net kilimeliai atvaziavo

beje gal koki komentara gali kaip papildomai pajungti piscialkas be stiprintuvo, yra tik 4 isejimai is fyskes garsiakalbiam, o reikia pajungti +2 piscialkas, tai kaip jungti?
as pagalvojau, kad gal cia nuo fiskes priklauso - sita su isejimais 4 garsiakalbiams, o pvz bmw gi be problemu jungiasi 6 standartiskai, tai gal kita fiske nusipirkti su isejimais 6, ar as painioju cia viesus ir privacius interesus?

__________________
1989 300ce

Paskutinį kartą redagavo Mukshas; 2009-04-10 16:38 val.
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-12, 13:08   #16
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

be to man toks tikrai kvailas klausimas dabar iskilo, jei deti stiprintuva su 2 isejimais liaudiskai tariant ... tai kaip pajungti suba, ar ten buna 2 isejimai sakykim paprastiems garsiakalbiams + 1 subui ar reikia mago su dviem linijiniais isejimais? realiai esu bukis sudetingesnes aparaturos montavime matyt esu per senas tam ir anksciau per mazai domejausi situo kad dabar butu aisku kazkas

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-12, 23:22   #17
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,093

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

turi pirkti viena stiprintuva keturiu kanalu. (4 isejimu) tada bus du isejimai paprastom kolonelem o kitus du tiltuoji (imi nuo vieno + o kito - ) ir jungi suba nuo ju

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-13, 07:28   #18
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
turi pirkti viena stiprintuva keturiu kanalu. (4 isejimu) tada bus du isejimai paprastom kolonelem o kitus du tiltuoji (imi nuo vieno + o kito - ) ir jungi suba nuo ju
aisku tik pas mane subas su stiprintuvu, tai kaip suprantu jau laikas isaugti is tokiu subu bus
zodziu is mago iseina vieni linijiniai, ir juos pasiima subas su savo integruotu stiprintuvu tai kolonelems lieka tik mago stiprintuvas
bet pasiknisau giliai internete ir radau paaiskinimu tokiems neismaneliams kaip as as mat noreciau padarkyti priekines dureles ir gal net bagazine su 16 cm ar panasiais garsiakalbiais, tai dabar jau isivaizduoju kaip reikia jungti viska, daugiau klausimu nebus, arba jei bus tai aparaturos ziopliu forume, ne cia

__________________
1989 300ce

Paskutinį kartą redagavo Mukshas; 2009-04-13 07:50 val.
Mukshas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.